Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

no i siedze i czekam.. i odswiezam ta stronke z mojim zamowieniem a linku do zmiany nie ma :(
arghhh
bede siedzial nawet 10h jak bedzie trzeba ale mogli by juz dac ! jest 15:13 ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko ciekawi czemu sklep jest na tak slabym serwerze, ze przy okazjach edycji kolekcjonerskich notorycznie sie zapycha... odswiezanie strony trwajace po 2 i wiecej minut to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 15:15, Jcdx napisał:

mnie tylko ciekawi czemu sklep jest na tak slabym serwerze, ze przy okazjach edycji kolekcjonerskich
notorycznie sie zapycha... odswiezanie strony trwajace po 2 i wiecej minut to tragedia.


Dziwne mi się odświeża normalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym slowem nie tylko zrobili pre orderowcow w jajo, ale zrobili dwa razy, i teraz zapewne smieja sie z tych ktozy stracili pol dnia i straca jeszcze drugie pol czekajac na cos co nigdy nie nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze wczesniej wyjdzie caly naklad. Okolo 15 stronka odswierzala sie okropnie dlugo natomiast 15:18 w miare szybko. Czyzby ludzie sie zniechecili ? Jak narazie po 12 minuatch wciaż jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy cos stalo sie z europejskimi serwerami ze nie mozna sie zalogowac ani wejsc na europejska strone wowa? przy logowaniu wyskakuje mi taki blad: "Unable to validate game version. This may be caused by file corruption or the interference of another program. Please visit www.blizzard.com/support/wow for more information and possible solutions for thi issue"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do CDP:

Zamówiłem wcześniej WoW:TBC + prepaid wykorzystując 25 wPLN (dodatek) + 10wPLN (przesyłka).

Ale dzisiaj po zmianie w zamówieniu dodatku na wersję kolekcjonerską zniknęło mi w zamówieniu 25 wPLN (co jest oczywiste), ale także dostawa w wPLN (co jest dziwne).

Poza tym, że z tego zamówienia zniknęły wPLN to nie wróciły one na moje konto. Krótko mówiąc 35wPLN jest MIA tylko poprzez zmianę wersji ze zwykłej na kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować