Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Mnie CDP poinformował że nie wysyła edycji kolekcjonerskiej za wPLN niekapuje czemu choc wczesniej jak miałem zamówione zwykłe to dzieki wPLN miałem ją gratis, czyżby za duzó musieli zapłacic za nasza wysyłke kurierom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay również już zamówienie zostało zamienione na edycję kolekcjonerską =) Tylko żal mi jednego... że nie ma dostępnych pre paid w sklepie gram.pl , pech chciał, że wczoraj skończył mi się abonament, a z tego co się orientuję dzisiaj zaczął się Burning Crusade event przed otwarciem Wrót 16 stycznia, no cóż zamówiłem na ultimie ale tam jest trochę drożej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie moge kupić SAMEJ ek?
Kliknąłem w Dodaj do koszyka odrazu grdy sie ta opcja pojawiło i dodało mi się razem z BC podstawową wersją, której nie moge usunąć do koszyka bo sama wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 16:16, domi8 napisał:

A mi pisze że jest przerwa techniczna i spróbuj później;/


tak jest, chwilke potrwa niestety.

16.35 - powinno juz dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z ekipy gram.pl wie czemu nie moge wyrzucić zwykłego bc z koszyka a zostawić ek?
Bo miałem już w koszyku ale nie moge usunąć podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy edycja jest jeszcze dostępna? Dopiero dziś rano o 6:00 zobaczyłem news i pisało nakład wyczerpany, ale na forum było napisane, że wróci dziś o 15-16. Druga sprawa czy jest limit ilości ile można naraz kupić? Przydałby się :P Bo niektórzy mogą zamówić kilka egzemplarzy i sprzedawać zaś na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona działa,EK jest dostępna ,ale przy dodawaniu do koszyka taki tekst "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."
I jak tu nie zasłużyć na degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować