Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 19:42, HellShell napisał:

> Nie no sory ale w tym kraju niektórzy zarabiają 1100 pln miesięcznie na rękę(lekarze,
pielęgniarki,
> nauczyciele).
> 300 złotych!!!!! Za grę? Nie sory - dodatek do gry za którą i tak trzeba płacić miesięczny



Cena tej gry nie jest zorientowana na Polskę. Jest zorientowana na społeczność USA/Anglii itd,
gdzie wydanie ekwiwalentu 300złotych (czyli około 80dolarów/60 funtów (dane z głowy) ) nie
jest wielką tragedią. A i zarabiają tam znacznie lepiej.

Vivendi traktuje Polskę jak Mozambik, więc powinniśmy chwalić cdp za ściągnięcie aż400sztuk
tego do Polski. A osoby z pieniędzmi zawsze się znajdą.


Właśnie o to mi chodzi. Sprzedawanie w Polsce gry za 300 pln to tak jakby sprzedawać ją w Anglii za 300 funtów.
Problem oczywiście nie w tym, że gry są u nas drogie, tylko w tym, że ludzie tak mało zarabiają. Cena poprostu ma się nijak do warunków ekonomicznych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huraaaaaaa! Mam udało się! Zamówione i opłacone! Treasure! My treassure!:)) Chylę głowę przed ludzikami z CDProjekt! Dziękuję za możliwość nabycia TBC EK w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huraaaaaaa! Mam udało się! Zamówione i opłacone! Treasure! My treassure!:)) Chylę głowę przed ludzikami z CDProjekt! Dziękuję za możliwość nabycia TBC EK w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do dystrybutora: dlaczego wysyłka planowana jest na 15 stycznia, skoro oficjalnie Blizzard podał informację o tym, że otwarcie portalu odbędzie się 16 stycznia. Wysyłka na dzień przed oznacza, że właściwie nie ma gwarancji dostarczenia jej na czas - a nawet jeśli to instalacja dodatku na kila godzin przed eventem hmm trochę mało inteligentne rozwiązanie. Bo jeszcze zapewne będą opóźnienia związane z patchem, obciążenia serwera itd. Reasumując: dlaczego wysyłka tak późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w graniu 16 stycznia. Poza tym Vivendi moglo powiedziec tak jak w przypadku podstawki, ze wysylka jest zabroniona przed dniem premiery.
Kurde, bedzie mial czlowiek gre na 16tego i jeszcze marudzi. Idz napadnij na transport gier to moze bedziesz mial 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 16:55, SimonVDH napisał:

Problem oczywiście nie w tym, że gry są u nas drogie, tylko w tym, że ludzie tak mało zarabiają.
Cena poprostu ma się nijak do warunków ekonomicznych w Polsce.


A co zagranicznego wydawce, ktory hurtem sprzedaje po okreslonej cenie do dystrybutorow interesuje jaka jest sytuacja ekonomiczna w Polsce. Nie stac Cie, to nie kupuj. Masz wersje podstawowa.

Mam w gildii kolege z Danii, ktory mowi, ze u nich w ogole nie ma EK i nie bedzie. Chyba, ze na ebayu czy u innych prywatnych importerow.
Ja nie wiem, czy narzekanie to Polacy maja we krwi? W koncu gry to nie produkt pierwszej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego późno? Wysyłka 15 styczeń, dojdzie 16 stycznia (tylko kurier), czyli w dniu premiery, czyli wszystko jest OK. Jaka instalacja? Patche są do ściągnięcia już teraz, wystarczy tylko cdkeyem uaktualnić konto. Serwery oczywiście bardzo prawdopodobne, że będą miały "zwis", więc granie w piewrszy tydzień od premiery to samobójstwo... A event pewnie znów zależeć będzie od graczy, czyli niewiadomo kiedy się go wykona..., baa może sam Blizz by obciążyć serwery zrobi możliwość wykonania eventu dopiero po tygodniu od premiery. Wysyłka jest jak najbardziej ok, a poza tym, jak się nie podoba, nie kupuj? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 17:22, adam3400 napisał:

Ja i tak nie jestem fanem WoW i nie wydam 300 zł. Już bym wolał kupić sobie parę innych gier...


No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Event 16stycznia z tego co mi wiadomo będzie mógł każdy "uczestniczyć" i zobaczyć! To jest otwarcie tylko portalu w południe, które to uświetnią swoją obecnością ludzie z ekipy Blizzard''a! Nie musisz mieć dodatku żeby to obejrzeć! Po prostu nie przejdziesz przez Niego bez odpowiedniego lvl i dodatku TBC oczywiście! Ludzie nie narzekajcie! Jest dobrze! No i Balcerowicz dzisiaj odszedł;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.

Tak mialem od 15:10 - 16:34 :P potem jakims cudem przeszlo i chyba jest :D EK

Posty negujace sensownosc zakupu EK za takie pieniadze pisza osoby ktorym albo sie WoW znudzil albo w niego nie grali. Nie chcesz to nie kupuj i nie marudz. Tylko potem nie wnerwiaj sie ze na Allegro ktos zarabia na sprzedazy EK :) Towar deficytowy jest zawsze w cenie.

Widzimy sie w Outlands :) serv BronzeBeard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 17:15, motif napisał:

Pytanie do dystrybutora: dlaczego wysyłka planowana jest na 15 stycznia, skoro oficjalnie Blizzard
podał informację o tym, że otwarcie portalu odbędzie się 16 stycznia. Wysyłka na dzień przed
oznacza, że właściwie nie ma gwarancji dostarczenia jej na czas - a nawet jeśli to instalacja
dodatku na kila godzin przed eventem hmm trochę mało inteligentne rozwiązanie. Bo jeszcze zapewne
będą opóźnienia związane z patchem, obciążenia serwera itd. Reasumując: dlaczego wysyłka tak
późno?


dlatego, ze nie mozemy wyslac wczesniej. gra nie moze byc dostepna przed oficjalna premiera,
takie mamy ograniczenie i kropka.

w tym przypadku, jesli juz wspomniales o gwarancji dostawy, to tylko wynikajaca z normalych terminow
dla przesylek w sklepie. nie obiecywalismy dostawy przed/na premiere bo takiej mozliwosci nie mielismy.
oczywiscie, dla osob ktore wybraly kuriera w zamowieniu, dostawa na 16.01.07 jest jak najbardziej realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 17:46, Tuddrussel napisał:

dlatego, ze nie mozemy wyslac wczesniej. gra nie moze byc dostepna przed oficjalna
premiera,
takie mamy ograniczenie i kropka.


No, mowilem ze tak bedzie. Ale nie, zawsze sie znajdzie jakis retard co bedzie whinowal.

Dnia 10.01.2007 o 17:46, Tuddrussel napisał:

oczywiscie, dla osob ktore wybraly kuriera w zamowieniu, dostawa na 16.01.07 jest jak najbardziej
realna.


BTW a mozesz mi powiedziec jeszcze jedna rzecz? Nie chce mi sie dzwonic do supportu.
Wczoraj na forum ktos mowil, ze nie moze zamowic wiecej niz 1 sztuke EK. Ja natomiast zamienilem moje 2 zwykle na 2 EK i potwierdzilem zamowienie. Nie bedzie zadnych problemow, ze np kurier mi przywiezie 1 zwykla i 1 EK, albo w ogole moje zamowienie nie zostanie zrealizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie PONOWNIE zapytam :

Jak wczesniej ktos zauwazyl : z zamowienia , w ktorym konwertowalismy edycje zwykla na EK zniknely w tajemniczych okolicznosciach pieniazki za bezplatna dostawe? ( znaczy zniknela i bezplatna dostawa i pieniadze za nia nie powrocily na konto )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super jak nie mogłem tak nie mogłem sobie zmienić ze zwykłej w EK i na oczy nie widziałem ''dostępne'' w sprzedaży, a człowiek nie może siedzieć w domu cały dzień ma obowiązki :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować