Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 18:00, Green Phoenix napisał:

No i super jak nie mogłem tak nie mogłem sobie zmienić ze zwykłej w EK i na oczy nie widziałem
''dostępne'' w sprzedaży, a człowiek nie może siedzieć w domu cały dzień ma obowiązki :|


Bylo dostepne od okolo 15:30 do 17:15.
Przykro mi, ze sie nie zalapales, ale nikt nie bedzie czekal az Ty znajdziesz czas zeby zamowic.:)
Pozostaje Ci miec nadzieje, ze pare osob nie potwierdzi (tak jak to bylo z EK Gothica 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 17:59, czarek-2101 napisał:

NO NIE NO LUDZIE! WŁAŚNIE MIAŁEM ZAMAWIAĆ A TU TEN DURNY NAPIS! TRZEBA SPROWADZAĆ Z ALLEGRO
ZA PODWÓJNĄ CENĘ :/ ALE PLUS DLA CDP ZA SPROWADZENIE GRY


podobno można kupić w sklepach online "hamerykańskich" za 70 dolców, hmm.. tylko nie wiem ile wysyłka i czy jeszcze są. Ztego co zauważyłem to koszt w gram.pl to jest cena dodatku kolekcjonerskiego+ koszt sprowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:07, Dymolion napisał:

> NO NIE NO LUDZIE! WŁAŚNIE MIAŁEM ZAMAWIAĆ A TU TEN DURNY NAPIS! TRZEBA SPROWADZAĆ Z ALLEGRO

> ZA PODWÓJNĄ CENĘ :/ ALE PLUS DLA CDP ZA SPROWADZENIE GRY

podobno można kupić w sklepach online "hamerykańskich" za 70 dolców, hmm.. tylko nie wiem ile
wysyłka i czy jeszcze są. Ztego co zauważyłem to koszt w gram.pl to jest cena dodatku kolekcjonerskiego+
koszt sprowadzenia.



Ale nie wiem czy "Hamerykanska" wersja pojdzie Ci na servach EU.
Przeciez to samo bylo przed premiera podstawy jak w Empikach wymiotlo WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malo?

1) CD z muzyka
2) Dvd behind the scenes
3) duze pudlo (tez sie liczy jako gadzet)
4) album w twardej oprawie
5) podkladka pod mysz z mapa outlands
6) pet w grze
7) 2x starter deck do karcianki
8) 3 dodatkowe, unikalne karty do w/w karcianki

8 rzeczy to malo? :) Jeszcze mozna na upartego dorzucic dodatkowa wersje na dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:20, vip konius napisał:

w tej ek cos malo tych gadzetow :/ naszczescie nie gralem w wowa i sie z tego ciesze bo nie
chce sie uzaleznic :D


Hehe jeszcze sie uzaleznisz ... nie od WoWa to od Drugow :P tam gadzetow masz jeszcze mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:07, Dymolion napisał:

> NO NIE NO LUDZIE! WŁAŚNIE MIAŁEM ZAMAWIAĆ A TU TEN DURNY NAPIS! TRZEBA SPROWADZAĆ Z ALLEGRO

> ZA PODWÓJNĄ CENĘ :/ ALE PLUS DLA CDP ZA SPROWADZENIE GRY

podobno można kupić w sklepach online "hamerykańskich" za 70 dolców, hmm.. tylko nie wiem ile
wysyłka i czy jeszcze są. Ztego co zauważyłem to koszt w gram.pl to jest cena dodatku kolekcjonerskiego+
koszt sprowadzenia.


Nie radze kupowac US wersji jak chcesz grac na EU serverach... Granie z US Cd-Keyem na EU server jest mozliwe ale musialbys sie zglaszac do blizzarda i czekac na ich pomoc co moze zajac duzo czasu i sprawic duzo problemow...
Zreszta wiekszosc EK w US byla sprzedana juz w pazdzierniku/listopadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 18:37, Centauri napisał:

Nie radze kupowac US wersji jak chcesz grac na EU serverach... Granie z US Cd-Keyem na EU server
jest mozliwe ale musialbys sie zglaszac do blizzarda i czekac na ich pomoc co moze zajac
duzo czasu i sprawic duzo problemow...


Nie. Od pewnego czasu Blizz juz nic nie robi w tym temacie. Masz US, twoj problem. Chcesz EU, to sobie kup.

Dnia 10.01.2007 o 18:37, Centauri napisał:

Zreszta wiekszosc EK w US byla sprzedana juz w pazdzierniku/listopadzie...


Nie. 2 dni temu mozna bylo kupic w sklepie Blizza jeszcze troche sztuk EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zamowilem EK i potwierdzilem to tutaj w gram.pl ale na maila dostalem kolo godziny 11:00 wiadomosc apropo potwierdzenia zwyklego tbc... Po potwierdzeniu EK nie dostalem zadnego maila ani nic i nie jestem pewien czy wszystko gra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:46, m1szer napisał:


> Nie radze kupowac US wersji jak chcesz grac na EU serverach... Granie z US Cd-Keyem na
EU server
> jest mozliwe ale musialbys sie zglaszac do blizzarda i czekac na ich pomoc co moze
zajac
> duzo czasu i sprawic duzo problemow...

Nie. Od pewnego czasu Blizz juz nic nie robi w tym temacie. Masz US, twoj problem. Chcesz EU,
to sobie kup.

> Zreszta wiekszosc EK w US byla sprzedana juz w pazdzierniku/listopadzie...

Nie. 2 dni temu mozna bylo kupic w sklepie Blizza jeszcze troche sztuk EK.


No blizz mial... ale tylko blizz i tylko mial.. reszta byla wyprzedana i raczej jedyna droga na kupno jej to ebay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:50, Lisz Hunter Pl napisał:

Zaraz bo czegoś nie rozumiem, zamówiłem własnie EK WoW:TBC z gram.pl, ale czy to będzie EU?
bo mam nadzieje ze tak....


Mozesz byc pewny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska to naprawdę kraj absurdu. Większośc społeczeństwa ledwo wiąże koniec z końcem i kombinuje jak przeżyc, a mimo to dodatek kosztujący bagatela 300 zł do gry za którą trzeba płacic abonament rozchodzi się kilka chwil po pojawieniu w sklepie.
Naprawdę dziwny to kraj ;D

P.S. Zamówiłem jak tylko zobaczyłem newsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować