Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 18:57, BiShopKF napisał:

Polska to naprawdę kraj absurdu. Większośc społeczeństwa ledwo wiąże koniec z końcem i kombinuje
jak przeżyc, a mimo to dodatek kosztujący bagatela 300 zł do gry za którą trzeba płacic abonament
rozchodzi się kilka chwil po pojawieniu w sklepie.
Naprawdę dziwny to kraj ;D


400 sztuk to ile % z 18 mln pracujacych Polakow? :P

Dnia 10.01.2007 o 18:57, BiShopKF napisał:

P.S. Zamówiłem jak tylko zobaczyłem newsa ;)


No! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:20, mateuszm31 napisał:

czy będzie dostępny jeszcze w sklepie gram.pl WoW: TBC CE
pytanie do gram.pl :)


Raczej wątpię, było tylko 400 sztuk:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale badziewie dodatek za 300zł to normalnie jakieś bzdury trzeba jescze płacić za abonament a poza tym ta gra jest słaba nie wiem ja tym ludziom współczuje kto sobie ta gre kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko do CDP: czy jeżeli zdarzy się komuś (w co niestety wątpię) nie potwierdzić zamówienia lub je anulować, to czy wystawicie po premierze te kilka sztuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:27, migielx napisał:

ale badziewie dodatek za 300zł to normalnie jakieś bzdury trzeba jescze płacić za abonament
a poza tym ta gra jest słaba nie wiem ja tym ludziom współczuje kto sobie ta gre kupuje


Wafelka dziecku? (#)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest, że jak zostaną wolne egzemplarze to wracają na gram.pl :-) Tylko nie wiadomo czy nie zostaną zatrzymane na konkretna chwile czy od razu dodane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich spóźnialskich i spragnionych wow;a mam wiadomosc! Mam do sprzedania 2 sztuki EK wiec jak ktos chce niech pisze domnie xxx , oczywiscie cena jak wiadomo wysoka, biorac pod uwage ze za granica juz idzie za 760 zl to ...no cena do dogadanai ale napewno mniej nzi 760:)

[M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:38, Mistic napisał:

Zawsze tak jest, że jak zostaną wolne egzemplarze to wracają na gram.pl :-) Tylko nie wiadomo
czy nie zostaną zatrzymane na konkretna chwile czy od razu dodane.


Mam tylko nadzieję, że jeżeli będzie jeszcze te kilka sztuk to CDP poinformuje wcześniej o możliwości ich kupna na gram.pl (tak jak to było z EK "Gothic 3")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polska to naprawdę kraj absurdu. Większośc społeczeństwa ledwo wiąże koniec z końcem i kombinuje
> jak przeżyc, a mimo to dodatek kosztujący bagatela 300 zł do gry za którą trzeba płacic abonament
> rozchodzi się kilka chwil po pojawieniu w sklepie.
> Naprawdę dziwny to kraj ;D

> 400 sztuk to ile % z 18 mln pracujacych Polakow? :P

Po pierwsze nie kraj absurdu - nie każdy wiąże koniec z końcem - u mnie kolesie ze studiów pracują se dorywczo i kupują se orginalne gierki - poza tym dla fana WoW (i uniwersum Warcrafta - a ja takim jestem) kasa niestanowi - zresztą jak będzie chciał ja sprzedać ot i tak sprzeda za dużo wyższą cenę - ja kupiłem i nie żałuję - fakt ze chya z kupowaniem orginałów przystopuje na 3 miechy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Sprawdź czy Ci kierownik nie zmienił zamówienia i potem się chwal.Po drugie na allegro są po 400 od ręki , więc nie bądź taki pazerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olejcie pana t6h6c6 ;-) Jeżeli już zapłacił to będzie miał pompe (miejmy nadzieje) jak nie bedzie chetnych :d Jezeli jedno zamowil to mu zamowienie anuluja i ktos uczciwy egzemplarz zalupi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:17, Mistic napisał:

Olejcie pana t6h6c6 ;-) Jeżeli już zapłacił to będzie miał pompe (miejmy nadzieje) jak nie
bedzie chetnych :d Jezeli jedno zamowil to mu zamowienie anuluja i ktos uczciwy egzemplarz
zalupi :-)

Pewnie chce zapłacic za pobraniem i szuka jelenia coby mu wyszła 1szt. za darmo i miał kasę na odebranie od kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jego oferte nawet na allegro ^^ Nie było trudno i powiem że to najgłupsza ze wszystkich ofert tego typu jakie napotkałem :-) Widać, że nie wie jak sprzedawać na allegro skutecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:26, Mistic napisał:

Znalazłem jego oferte nawet na allegro ^^ Nie było trudno i powiem że to najgłupsza ze wszystkich
ofert tego typu jakie napotkałem :-) Widać, że nie wie jak sprzedawać na allegro skutecznie
;-)

Jeśli to jest ta za 599,- ,a głupszej nie widziałem to jest bardzo dobroduszny sprzedawać za mniej niż 1000$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować