Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Uważam tą Edycję jako całkowitą porażkę CD Projektu. Za 300 zł dostajemy dodatek do gry. Niemożliwość wykorzystania wPLN trochę denerwuje ze względu na cenę. Dołączenie jednocześnie wersji DVD jak i CD służy chyba tylko podniesieniu ceny bo innej przyczyny nie widzę. Jedyne co na prawdę zachwyca to bardzo dobrze wykonane pudełko, ale nie sądzę by był to magnum opus tego wydania. Wizualizacji albumu z artami nie widziałem ale z tego co wnioskuję (Gothic III, Medieval II) nie będzie to nic nadzwyczajnego. Gdyby były w albumie podpisy twórców to może by to uzasadniło cenę ale wzmianki takowej nie widziałem więc pewnie ich nie będzie. Płyta z muzyką gry to standar więc nic nadzwyczajnego. Jakiś dodatek w grze też nie jest niczym nadzwyczajnym. Podkładka dość fajny pomysł ale też tani. Jakieś karty też chyba nikomu nie zaskoczą bo nic nadzwyczajnego. 2 godziny materiałów dodatkowych robią dość dobre wrażenie bo w innych edycjach było to 20 - 30 minut. Tak więc cena rzędu 300 zł jest tu absurdalna. Jest to propozycja dla fanów którzy narzekają na nadmiar gotówki a zapewniam że wielu takich nie ma. Ta edycja jest skromniejsza od innych (Gothic III, NwN 2, Medieval II) i do tego jest jeszcze droższa o 150 zł. Wyśmienity dowcip ze strony CD Projektu. Gratulację ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ta edycja jest skromniejsza

Dnia 10.01.2007 o 20:38, YahooPL napisał:

od innych (Gothic III, NwN 2, Medieval II) i do tego jest jeszcze droższa o 150 zł. Wyśmienity
dowcip ze strony CD Projektu. Gratulację ...


Najbardziej dowcipne jest to,że dla wszystkich nie starczyło.Popyt kształtuje cenę , a jak widać to EK jest jeszcze za tania.
Ps.To nie CDP dyktuje cenę , a czy są zachłanni zobaczymy jak wyjdzie Wiedźmin i jego EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL... coz slow brak.
Moze CDP mial jeszcze ci po kosztach sprzedawac ta edycje? Cena zostala ustalona przez Vivendi na 70euro co przy obecnym kursie daje 270zl. 30 zl wiecej? Straszne, przy 300zl mi to nie robi roznicy.
Albo
1) Jestes trollem co chce przyszpanowac
2) Nie stac cie na EK,wiec sobie wynajdujesz rozne powody
3) Masz w nosie WoWa, ale wtedy po co sie wypowiadasz?
Ja nie komentowalem EK Medievala i nie chrzanilem, ze dla mnie ta edycja jest do bani, bo mnie to nie interesuje.

Towar jest wart tyle, ile ludzie moga za niego zaplacic, wiec wytrzyj piane z ust, walnij baranka i wroc jutro jak sie przespisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie CDP ustala skład EK TBC. To nie jest EK przygotowane specjalnie dla Polski, ta EK będzie taka sama na całym świecie i z tego względu musi mieć taką cenę. Był taki wybór: albo w ogóle nie będzie EK w Polsce, albo będzie na takich warunkach, jak w pozostałych krajach. Jak Ci się nie podoba, nie kupujesz, to proste. A sądząc po czasie, w jakim wyprzedane zostało te 400 egz. widać, że jednak chętnych nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:56, t6h6c6 napisał:

> >

zartowac nie mozna?

Można ,ale nie na każdy temat w każdym miejscu.
Proponowanie na forum BC sprzedaży za dwa razy więcej podczas gdy dla wielu zabrakło, w realu skończyło by się linczem(nie lunchem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez takich jemiolow prawdziwy fan nie ma mozliwosci wejscia w posiadanie gry. Wiem, ze to prawa rynku i bleble, ale mimo wszystko mnie to mierzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 21:02, t6h6c6 napisał:

Co to ma byc? Jak jestescie sztywni to wał trudno elo


Wiesz, nie bede dyskutowal z gimnazjalnym elo-ziomalem co ma ksywe thc666.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe! A wiecie co was u mnie wkurza ze mam 2x wowa dodateczek EK !?? mmmm ale bende pykal az mi slinka cieknie .......haha co za goscie! i nie zycze sobie dzieciaczki mowienia do mnie ze jestem ze szkoly podstawowej bo tak sie składa ze skończyłem studia co nie mozna powiedziec o was...iraczej tego nie zrobicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:20, t6h6c6 napisał:

Hehe! A wiecie co was u mnie wkurza ze mam 2x wowa dodateczek EK !?? mmmm ale bende pykal az
mi slinka cieknie .......haha co za goscie! i nie zycze sobie dzieciaczki mowienia do mnie
ze jestem ze szkoly podstawowej bo tak sie składa ze skończyłem studia co nie mozna powiedziec
o was...iraczej tego nie zrobicie!


No to sworzysz silną ekipę mając dwa eksluzywne konta "elo-ziom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Notabene kazdy mądry człowiek zdał by sobie sprawe ze pochwalenie się wiadomoscia o 2x TBC nic nie da.........spowoduje wyśmianie.......trollek jest żałosny, nie karmcie go, nie zwracajcie uwagi, schodzimy z rozmowy z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:20, t6h6c6 napisał:

Hehe! A wiecie co was u mnie wkurza ze mam 2x wowa dodateczek EK !?? mmmm ale bende pykal az
mi slinka cieknie .......haha co za goscie! i nie zycze sobie dzieciaczki mowienia do mnie
ze jestem ze szkoly podstawowej bo tak sie składa ze skończyłem studia co nie mozna powiedziec
o was...iraczej tego nie zrobicie!


Naucz sie poprawnie pisac najpierw. Jak skonczyles studia to sie wyslawiaj i zachowuj tak, zeby to bylo widac.
Chyba, ze to studia dwuletnie na prywatnej uczelni z zajeciami raz na 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:38, YahooPL napisał:

Uważam tą Edycję jako całkowitą porażkę CD Projektu. Za 300 zł dostajemy dodatek do gry. Niemożliwość
wykorzystania wPLN trochę denerwuje ze względu na cenę. Dołączenie jednocześnie wersji DVD
jak i CD służy chyba tylko podniesieniu ceny bo innej przyczyny nie widzę. Jedyne co na prawdę
zachwyca to bardzo dobrze wykonane pudełko, ale nie sądzę by był to magnum opus tego wydania.
Wizualizacji albumu z artami nie widziałem ale z tego co wnioskuję (Gothic III, Medieval II)
nie będzie to nic nadzwyczajnego. Gdyby były w albumie podpisy twórców to może by to uzasadniło
cenę ale wzmianki takowej nie widziałem więc pewnie ich nie będzie. Płyta z muzyką gry to standar
więc nic nadzwyczajnego. Jakiś dodatek w grze też nie jest niczym nadzwyczajnym. Podkładka
dość fajny pomysł ale też tani. Jakieś karty też chyba nikomu nie zaskoczą bo nic nadzwyczajnego.
2 godziny materiałów dodatkowych robią dość dobre wrażenie bo w innych edycjach było to 20
- 30 minut. Tak więc cena rzędu 300 zł jest tu absurdalna. Jest to propozycja dla fanów którzy
narzekają na nadmiar gotówki a zapewniam że wielu takich nie ma. Ta edycja jest skromniejsza
od innych (Gothic III, NwN 2, Medieval II) i do tego jest jeszcze droższa o 150 zł. Wyśmienity
dowcip ze strony CD Projektu. Gratulację ...



Haha... Dzieki, rozsmieszyles mnie prawie do lez... Boze skad sie biora tacy ludzie, nie maja zielonego pojecia o czym pisza i jeszcze whinuja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 21:20, t6h6c6 napisał:

Hehe! A wiecie co was u mnie wkurza ze mam 2x wowa dodateczek EK !?? mmmm ale bende pykal az
mi slinka cieknie .......haha co za goscie! i nie zycze sobie dzieciaczki mowienia do mnie
ze jestem ze szkoly podstawowej bo tak sie składa ze skończyłem studia co nie mozna powiedziec
o was...iraczej tego nie zrobicie!



Nie proboj nam wcisnac teraz ze Twoje oferty byly zartem bo dobrze wiesz ze to nie prawda, panie "bende"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

t6h6c6 - > uspokój się chłopie bo się coraz bardziej pogrążasz. Masz te egzemplarz np. dlatego, że ja zrezygnowałem ze swojego drugiego egzemplarza, choć miałem go zamówionego już wczoraj - po prostu przez upgrade zamówienia z 2 zwykłych edycji zrobiło mi 2 EK. Dodatkowo moja żona zamówiła jeszcze jeden egzemplarz EK, co daje w sumie 3. Z 2 zrezygnowałem, bo EK była moim marzeniem tak jak jest marzeniem dla wielu innych fanów WoWa. Nie jestem chamem, żeby sprzedawać to później 2x drożej. Ale teraz żałuje anulowania zamówienia, bo mógłbym się dogadać z kimś normalnym i sprzedać mu je po kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować