Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Geez... jakie to straszne uczucie mieć świadomość, że jakiś elo bende ziom sprofanuje, zbezcześci, zbruka, zdepta edycję kolekcjonerską którą mogłem mieć ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300PLN to duży koszt myślę ale wart zachodu! Ja zdecydowałem się na EK ze względu na zawartość - w szczególności na album z art work''ami! Widziałem poprzednią EK WOW''a - była super wydana! Dla mnie to wydanie to po prostu perełka!

Nie rozumiem osób, które przechwalają się, że mają 2 czy 3 edycje! Co im to daje? Zarobi na kimś kto mógł sobie kupić normalnie! Jeżeli komuś kto tutaj nie nabył EK zależy na zawartości i jest fanem WOW i ma zapas gotówki pewnie zakupi ją właśnie od takiej osoby!

Acha jeszcze pewna uwaga co do nie których co im "ślinka cieknie"! To, że nabyli EK nie znaczy, że "bendom" lepiej grać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:38, YahooPL napisał:

Uważam tą Edycję jako całkowitą porażkę CD Projektu. Za 300 zł dostajemy dodatek do gry. Niemożliwość
wykorzystania wPLN trochę denerwuje ze względu na cenę. Dołączenie jednocześnie wersji DVD
jak i CD służy chyba tylko podniesieniu ceny bo innej przyczyny nie widzę. Jedyne co na prawdę
zachwyca to bardzo dobrze wykonane pudełko, ale nie sądzę by był to magnum opus tego wydania.
Wizualizacji albumu z artami nie widziałem ale z tego co wnioskuję (Gothic III, Medieval II)
nie będzie to nic nadzwyczajnego. Gdyby były w albumie podpisy twórców to może by to uzasadniło
cenę ale wzmianki takowej nie widziałem więc pewnie ich nie będzie. Płyta z muzyką gry to standar
więc nic nadzwyczajnego. Jakiś dodatek w grze też nie jest niczym nadzwyczajnym. Podkładka
dość fajny pomysł ale też tani. Jakieś karty też chyba nikomu nie zaskoczą bo nic nadzwyczajnego.
2 godziny materiałów dodatkowych robią dość dobre wrażenie bo w innych edycjach było to 20
- 30 minut. Tak więc cena rzędu 300 zł jest tu absurdalna. Jest to propozycja dla fanów którzy
narzekają na nadmiar gotówki a zapewniam że wielu takich nie ma. Ta edycja jest skromniejsza
od innych (Gothic III, NwN 2, Medieval II) i do tego jest jeszcze droższa o 150 zł. Wyśmienity
dowcip ze strony CD Projektu. Gratulację ...


Faktycznie CD Projekt poniósł nie złą porażkę co YahooPL?!:)) 400 x 300PLN marne grosze wychodzą z tego:))) Poza tym jakbyś pomyślał i się zastanowił ile kosztuje chociaż wydanie samego albumu na dobrym papierze itp. to
cena nie powinna dziwić! Poza tym czemu porównujesz wydania gier?! Zacznij może porównywać czcionki w gazetach i zawartość treści w poszczególnych dziennikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największą złośliwością losu jest dla mnie to, że przeglądałem www.gram.pl tak z 10 minut przed pojawieniem się tego newsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 23:25, SzolMisz napisał:

300PLN to duży koszt myślę ale wart zachodu! Ja zdecydowałem się na EK ze względu na zawartość
- w szczególności na album z art work''ami! Widziałem poprzednią EK WOW''a - była super wydana!
Dla mnie to wydanie to po prostu perełka!


Ja się zdecydowałem głównie dla wersji DVD, behind scenes i właśnie albumu, w karcianki nie gram, podkładki nie używam.

Dnia 10.01.2007 o 23:25, SzolMisz napisał:


Nie rozumiem osób, które przechwalają się, że mają 2 czy 3 edycje! Co im to daje? Zarobi na
kimś kto mógł sobie kupić normalnie! Jeżeli komuś kto tutaj nie nabył EK zależy na zawartości
i jest fanem WOW i ma zapas gotówki pewnie zakupi ją właśnie od takiej osoby!


Ja jako ze jestem fanem Blizzarda i serii Warcraft miedzyinnymi kupiłem nowy laptop, wydając kilkanaście tysięcy złotych, żeby móc grać bezstresowo...

Dnia 10.01.2007 o 23:25, SzolMisz napisał:

Acha jeszcze pewna uwaga co do nie których co im "ślinka cieknie"! To, że nabyli EK nie znaczy,
że "bendom" lepiej grać:))))


Słabo nauczają naszych gimnazjalistów w ostatnich latach, nie mówiąc ze wszyscy teraz machają świstkiem na którym pisze dysleksja.

Pozdrawiam ekipę CDProjekt za udostępnienie nam tej wersji do kupna i wszystkich, którym się udało ją zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje miec tylko nadzieje ze CDP anuluje zamowienia tym osoba ktore wziely po kilka kopi bo to nie fair zeby z 400 szt. ktos wziol dla siebie 5 i teraz na allegro juz handluja za 4 stówy, Ja zycze takim zeby CDP im tak zrobil ;) i to jest apel do CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - najpierw potwierdzilem zamowienie zwyklej edycji TBC na stronie sklepu, potem dopiero uaktualnilem je do TBC EK. Pozniej, spory czas po dokonanej zmianie na e-mail otrzymalem potwiedzienie zamowienia ZWYKLEJ wersji TBC, mam nadzieje ze to jest tylko zwiazane z bezwladnoscia calego systemu sklepu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 09:05, norbus napisał:

Pozostaje miec tylko nadzieje ze CDP anuluje zamowienia tym osoba ktore wziely po kilka kopi
bo to nie fair zeby z 400 szt. ktos wziol dla siebie 5 i teraz na allegro juz handluja za 4
stówy, Ja zycze takim zeby CDP im tak zrobil ;) i to jest apel do CDP


Kolektyw pragnie reglamentacji dóbr luksusowych!

Byłby z tego dobry nagłówek.

Gram stara się ucinać spekulantów - max. 2 sztuki można było zamówić. Pikel o tym napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz z jednej strony gratulacje dla CDP ze udalo wogole sie sciagnac do Polski EK, a z drugiej strony troche to nie przemyslane z 2 szt. przy 400 szt. calosci, ale to juz sa daremne smutki i zale niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

migielx: zastanow sie co piszesz, to jest edycja kolekcjonerska, zobacz ile kosztuje dodatek w "zwyklej" wersji, zal mi takich ludzi jak ty, pewnie wchodzisz na forum kazdej gry innej niz ta w ktora grasz zeby sobie odbijac kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja swojej wersji EK nie zdążłem zamówić, bo sklep.gram.pl robił takie problemy, że nie miałem możliwości :( mówi się trudno, przeboleję. Ale nie ma się też co martwić. Najwyżej poczekam troszkę i ceny spadną tak jak się stało to z podstawką (teraz EK można dostać za 100$ bez większych problemów na EBay). A co do naszego Allegro i wszystkich "uczciwych" i jakże obrotnych finansowo "Gramowiczów" :P krótka rozmowa z GG:

"Kiba 20:11:56
Witam! Chciałem zapytać czy istniałaby szansa zakończenia aukcji przed czasem a jeśli tak to jaka cena by Ciebie satysfakcjonowała?
BC EK 5:32:45
no witam
BC EK 5:32:53
cena hmmmmmmmm
BC EK 5:33:01
towar unikatowy
BC EK 5:33:07
ciężko go dostać
BC EK 5:33:11
550zł
BC EK 5:36:14
bo mi sie w sumie ze sprzedazą nie spieszy
BC EK 5:36:46
jak sprzedam te 2 gry w satysfakcjonujacych cenach to będę zadowolony a jak nie
BC EK 5:36:50
to wystaiwe je po premierze
BC EK 5:36:58
a wtedy cena podskoczy do góry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja moge oficjalnie przyznac ze kupilem by sprzedac ... ale kupilem za granica i tylko dlatego zeby zmniejszyc koszty transportu sprzedaje pozostale dwie gry. Dodam ze kupilem jeszcze przed informacja o EK w Polsce co zreszta widac po mojej aukcji ktora jest wlasnym tlumaczeniem opisu a nie kopiowaniem tego z gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos na innym forum sie chwalil, ze kupil 3 sztuki w gram.pl. 2 ze swojego a 1 z innego konta, czy te zapewnienia o 2 sztukach na glowe mozna miedzy bajki wlozyc.

Ja mam kupione 2 sztuki, ale obie sa przeznaczone na oltarzyki a nie do odsprzedazy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nalezalo ograniczyc zakup do jednej sztuki i to na adres pocztowy ! Malo kombinatorow zamawialoby gre na adres sasiada bo to obciachowe. Moze nie powstrzymaloby to wszystkich ale duza czesc napewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuje Ci, ze taki kombinator jakby chcial zalozyc to zamowilby na adres swoj, dziewczyny, kolegi jednego, drugiego, trzeciego.

BTW dlaczego z mojego zamowienia zniknely smycze? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:14, m1szer napisał:

Gwarantuje Ci, ze taki kombinator jakby chcial zalozyc to zamowilby na adres swoj, dziewczyny,
kolegi jednego, drugiego, trzeciego.

BTW dlaczego z mojego zamowienia zniknely smycze? :/


Tez mi zniknela smycz z zamowienia, nie mam pojecia czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować