Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 17:40, Ariakan napisał:

Ech, 300zł, nie mogliście chociaż dorzucić dostawy za free? :) I czemu nie można użyć wPLN?
Są jakieś wPLNy w pudełku?


- przesylka (kurier) jest przeciez za wPLNy,
- tak, beda wPLny za rejestracje gry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla gram.pl Jesteście wielcy :DDDDD
A co do ceny. Nie wiem czy zauwazyliscie ze do EK dodaja dwa startery WoW TCG 50zł na allegro każdy. Wystarczy sprzedać na allegro albo kumplowi i cena EK spada do 200zł nie liczac 3 kart kolekcjonerskich które też pewnie są warte troche. Jeszcze raz wielkie dzieki ^^
PS. W sklepie Blizzarda (tylko USA i kilka innych krajów) zwykła edycja wyprzedana, a EK nadal jest (chyba dorobili EK) lol ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 konta + 2 chce zamowic dla kumpli, czemu trzeba tak kombinowac (kazde osobno) a nie mozna odrazu 4 zamowic ? btw. GZ zalatwienia 400 kopi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to CONAJMNIEJ solidnie :P. Jednakze i tak i tak Wiedzmin ma miec najlepsza edycje kolekcjonerska w historii Gram.pl ;]. Mam jednak nadzieje, ze nie bedzie kosztowal tyle co to xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże (nie wzywając Boga) jakby moja mama się dowiedziała że chce kupić grę za 300 zł to chyba by zemdlała... Ech kolejne pieniądze na WoWa... Jestem ciekaw czy w WoWa grają moji równieśnicy (14 lat) który siedzą na płatnych serwerach, ciekawe kto im daje kasę na abonament(kradną ??) ??

PS. Dla mnie po prostu Blizzard wariuje z takimi cenami, przecież na miesiąc mają kilka lub kilkaset milionów $ ... Jeszcze im mało !! To po prostu jest choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to CONAJMNIEJ solidnie :P. Jednakze i tak i tak Wiedzmin w edycji kolekcjonerskiej ma byc najlepsza edycja w historii Gram.pl ;D. Mam jednak nadzieje, ze nie bedzie kosztowal tyle co to xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to CONAJMNIEJ solidnie :P. Jednakze i tak i tak Wiedzmin w edycji kolekcjonerskiej ma byc najlepsza edycja w historii Gram.pl ;D. Mam jednak nadzieje, ze nie bedzie kosztowal tyle co to xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:58, Stolarzz napisał:

m1szer szalony jestes :)


Naaah, za 500 bym nie kupil :]

Dnia 09.01.2007 o 17:58, Stolarzz napisał:

btw. czy my sie przypadkiem znamy?


Tak: Lorelei z SSG, Moocher z DS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować