Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 13:29, waldmar napisał:

>
> A gdzie jest karta rejestracyjna? W moim pudełku EK nie ma jej :\
>
I obawiam się,że nikt nie będzie miał.CDP nie jest wydawcą tylko dystrybutorem i nie będą otwierać
każdego pudełka.Chyba ,że chodzi ci o kartę wydawcy.

W podstawce była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2007 o 14:07, Cymciak napisał:

W podstawce była.

W takim razie albo masz pecha ,albo dotyczy to tylko EK.
Myślę , że niedługo się dowiemy jak inni zaczną rozpakowywać.
Ja niestety Ci nie odpowiem ,bo dla mnie zabrakło,a byłem jednym z pierwszych zamawiających.
Ps.Podstawkę kupiłeś napewno sporo po premierze(tzn.nie po Kaczyńskim , ale po debiucie WoWa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja druga przygoda ze sklepem gram.pl - pierwsze zamówienie nie zostało zrealizowane, ponieważ kurier Masterlink nie był w stanie przez 3 tygodnie dostarczyć przesyłki - Medieval: Total War II - którą też, tak na marginesie miałem otrzymać w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubie masterlink, jest juz 14:29 a paczki nadal nie ma. poprzednio jak zamawialem to musialem sam jechac do nich odebrac bo powiedzieli ze dopiero na nastepny dzien mi przywioza! ma byc "next day"!! Pozatym dzisiaj dzwonilem o 11 i powiedziala baba ze jako adres prywatny to dopiero dostane po 15-16. a ich stronka ze sledzeniem jest zepsuta.

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 16/01/2007 12:34:00 Przechowanie paczki w magazynie GDN
2 Magazyn: wydanie kurierowi 16/01/2007 12:14:06 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN
czyli najpierw dali paczke kurierowi a potem ja schowali do magazynu -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oki dostalem moja EK ,ale placac za towar 300 (to cena nie mala jak dla mnie) chce by byl w nienaruszonym stanie ,a tam co piekna biala tasma sciaga pudelko ze przerywa karto otwieram zawrtosc ,a tam oczywiscie gorny rog musial zostac uszkodzony :/

p.s. hmm ,a smycz byla dla wybrancow czy dla wszystkich bo jakos nie dostalem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:20, waldmar napisał:


> W podstawce była.
W takim razie albo masz pecha ,albo dotyczy to tylko EK.
Myślę , że niedługo się dowiemy jak inni zaczną rozpakowywać.
Ja niestety Ci nie odpowiem ,bo dla mnie zabrakło,a byłem jednym z pierwszych zamawiających.
Ps.Podstawkę kupiłeś napewno sporo po premierze(tzn.nie po Kaczyńskim , ale po debiucie WoWa)

Hehe, ja jeszcze EK nie dostałem tak więc nie wiem jak w moim opakowaniu. Podstawkę dostałem 16 lutego 2005 roku - gram od dnia premiery europejskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze wątek o niekompetencji CDP zostal skasowany. Nie dziwie sie, to co sie w tej firmie dzieje przechodzi ludzkie pojecie. Ludziom anulowali zamowienia bo niby "nie starczylo" a w Media Markt i kazdym zasranym Empiku w Lodzi stoją SETKI pudelek TBC z naklejkami CD Projekt. I nikt tego nie kupuje, bylem w 3 empikach, w kazdym sa conajmniej dwie polki. W Media Markt w Galerii Łódzkiej stoja dwa wielkie standy, conajmniej 400 sztuk. Ubyly moze ze 3. A ja ciagle czekam na swoja przesylke, dzis tez jest "pakowana i przygotowywana do wyslania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko zawiedziony - opakowanie byłe całe rozerwane, smycz z niego samowolnie wypadła. Zamawaiłem jedną EK i jedną zwykła. Zamówienie z 6 października 2006, więc z pierwszego dnia zamówień. Smycz jest jedna a miały być dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko zawiedziony - opakowanie byłe całe rozerwane, smycz z niego samowolnie wypadła. Zamawaiłem jedną EK i jedną zwykła. Zamówienie z 6 października 2006, więc z pierwszego dnia zamówień. Smycz jest jedna a miały być dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko zawiedziony - opakowanie byłe całe rozerwane, smycz z niego samowolnie wypadła. Zamawaiłem jedną EK i jedną zwykła. Zamówienie z 6 października 2006, więc z pierwszego dnia zamówień. Smycz jest jedna a miały być dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować