Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2007 o 17:56, swistak11 napisał:

Wielkie gratulacje dla gram.pl Jesteście wielcy :DDDDD
A co do ceny. Nie wiem czy zauwazyliscie ze do EK dodaja dwa startery WoW TCG 50zł na allegro
każdy. Wystarczy sprzedać na allegro albo kumplowi i cena EK spada do 200zł nie liczac 3 kart
kolekcjonerskich które też pewnie są warte troche. Jeszcze raz wielkie dzieki ^^
PS. W sklepie Blizzarda (tylko USA i kilka innych krajów) zwykła edycja wyprzedana, a EK nadal
jest (chyba dorobili EK) lol ;)))

Może i tak, ale mimo to cena i tak jest za wysoka, przynajmniej dla mnie. A co do EK w US - na pewno dorobili, bo niedawno też było napisane, że wyprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo patrząc na cene można krzyknąc WoooW!!! :D ale patrząc na to że jest zprowdzona edycja z zachodu to już zmieniam zdanie a to wyposażenie :D Full wypas dla fana WoWa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:03, Doreczek napisał:

I co cieszysz się że wydałeś 300 zł?? Jeszcze pewnie pogorszysz oceny w szkole ... Bo będzie
grał w WoWa


Heh, o ocoeny się nie martwię, nie mam problemów z nauką, a czas na WoWa i tak znajduję.

--> Doreczek, nie, ksywa pochodzi od nazwiska Ciechanowski ;)

Ogromne podziękowania dla CD-Projektu za sprowadzenie EK do Polski! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:49, Tuddrussel napisał:

- przesylka (kurier) jest przeciez za wPLNy,


Przy zamianie zamówienia podstawki na TBC, nie zostały uwzględnione wPLNy do opłacenia przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiona bardzo się cieszę :) Ale Mama powiedziała że jak jej 200 zł szybko nie oddam tzn nie sprzedam czegoś i nie zarobie to nie będę mógł pre paida kupić wcześniej niż na wakacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupione :)

Druidzi tak jak teraz: mam cool edycję:)

Druidzi znerfowani przez 2.0.3 (zmiana wartości aggro na niższe, tylko nie wiadomo o ile): Zarabiam na allegro/ebay.

Tak czy siak, plus jest jakby nie patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:18, Michal256 napisał:

> - przesylka (kurier) jest przeciez za wPLNy,

Przy zamianie zamówienia podstawki na TBC, nie zostały uwzględnione wPLNy do opłacenia przesyłki


Cos faktycznie nie poszlo, bo nie moglem doliczyc wPLN ani do przesylki ani do gry.
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla CDP za zdobycie edycji kolekcjonerskiej i baty dla tego kto ustalał jej cenę. Co jak co, ale 300zł. na zwykły dodatek w życiu nie wydam. Już bardziej opłacalny był nwn2 ek, bo za niższą cenę więcej oferował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ha nie dość że gra dużo kosztuje to jeszcze płać miesięczny abonament jak by było bez tego abonamentu to kolejne 3miliony osób już by pomykało w wara a ta ten abonament odstrasza w podstawie bo bezniej pewnie nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja wiem dlaczego taka droga... To przez to ,że sprowadzana a przecież nawet nie trzeba foli rozrywać tylko od razu na E-buy wystawić :D Odrazu zysk około 500 zł:D Dla WoW Maniaka ta cene jest niska...(no tak ale jak przetrzyma to jego konto w banku?:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono very nice, sporo Blizzowi kasy poplynie w tym miechu ;P a ja juz 375 dni na odwyku od wowa ;> teraz juz tylko odkladac krwawice na LotR Online, BTW czy CDP nie ma przypadkiem w planach wydac wlasnie LotR O ?? ;>;> pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:49, Tuddrussel napisał:

> Ech, 300zł, nie mogliście chociaż dorzucić dostawy za free? :) I czemu nie można użyć
wPLN?
> Są jakieś wPLNy w pudełku?

- przesylka (kurier) jest przeciez za wPLNy,
- tak, beda wPLny za rejestracje gry,

Zamówiłem dla siebie kolekcjonerską i dla znajomych zwykłe,PLNy obniżają tylko o 25 zł zwykłe wydanie ,kolekcjonerskie nie.Za kuriera trzeba zapłacić żywą gotówkę , nie ma opcji kup żeton.To tyle na temat PLNów.Chyba,że coś źle zrobiłem,ale myślę,że nie.

Wielkie brawa dla CDP za sprowadzenie wersji kolekcjonerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łiii Łiii Łiii ja chcę, chcę, chcę, tylko skąd wziąć #$%# 300zł??

A tu jeszcze Jade Empire.... :(


Chyba sprzedam nerkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy zainwestować w odsprzedaż - w sumie mimo, że kocham tą grę to za odsprzedaną kolekcjonerską mógłbym pograć cztery miesiace ^^ Trzeba się szybko decydować a decyzja do łatwych nei należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować