Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2007 o 17:01, m1szer napisał:


> Yhmmm super.Mam wyciac Kawalek KOLEKCJONERSKIEGO pudełka i wysłać Kartę referencyjną-Częśc

> zestawu KOLEKCJONERSKIEGO.

Jaki kawalek pudelka? Ty masz kolekcjonerska w ogole? Rozpakowywales ja?
Z tylu pudla pod folia jest kartka przedstawiajaca sklad zestawu i na niej jest kod. NIE WYCINASZ
NIC Z PUDELKA FFS!

>Moim zdaniem gram.pl powinien coś z tym zrobić.

A co moze zrobic? To nie wina gram.pl. Oni nawet nie odpakowywali i nie foliowali ponownie
EK. Jest prosciutko od wydawcy, czyli od Vivendi. Dlatego nie ma tam tez karty rejestracyjnej.

> Nie macie prawa sprzedawac niepelnego produktu i żądać opłaty
> za uzupełnienie(przesylka do fracji)a na dodatek uszkodzenia zestawu KOLEKCJONERSKIEGO


To nie CDP rzada. Nikt nie rzada. Chcesz miec peta, wyslij to co trzeba do francji. Nie chcesz,
to nie wysylaj.

Nie maja prawa sprzedawac... tak to tez ciekawe.
Jak kupisz CD-Action w kiosku to gdzie lecisz z morda? Na kioskarza, ktory jest bogu ducha
winien, czy na wydawce CDA? Chyba na to drugie co? Kiosk jest tylko dystrybutorem a nie wydawca
gry. Chcesz sie pienic, pien sie do Vivendi.

Nie bronie CDP bo troche nerwow mialem przez ostatnie pare dni, ale nienawidze aburdu i nieuzasadnionych
roszczen skierowanych nie do tego, kogo trzeba.

BTW folie w ktora byla zapakowana EK tez postawiles na oltarzyku? :P


Chciałbym ustosunkować się do Waszej dysputy, otóż z prawnego pkt widzenia stroną w stosunku do kupujących w Polsce jest CDP czyli roszczenia Pana o nicku "Mech..." są zasadne ponieważ oferowany i zakupiony przez Pana produkt jest niepełny (w stosunku do opisu) ! Po drugi żądanie dopłaty (wysyłka do Francji części, choćby części bezużytecznej, będącej własnością kupującego jest także niezgodne z prawem). Natomiast górę w tej sprawie powinna wziąźć logika a nie przepisy prawa ponieważ CDP nie zawiniło w tej sprawie choćby na milimetr. Ja swój kawałek EK wysłałem i czekam na peta :-) a CDP pozdrawiam i dziękuję za dostarczenie EK na moje biurko w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na cala sprawe pozostaje i tak niesmak - coz z tego, ze karta nie jest potrzebna - jest foliowana, wyglada slicznie i stanowi czesc kompletu. A co z ''kochana'' Poczta Polska ktora NAGMINNIE gubi przesylki? Jesli zgubi i moja? No dobrze, moge poslac list rejestrowany (polecony). List taki kosztuje 15PLN. Nie dosc, ze zaplacilo sie 300PLN za EK, to jeszcze trzeba poniesc dodakowy koszt 15 zl, ktorych Blizzard nie zwraca (a powinien!). Mogli by ustanowic (tak jak Sony przy wymianie zasilaczy do konsol), ze wszyscy poszkodowai przesylaja swe listy na koszt Blizza.

A co z ludzmi ktorzy z roznych przycyn beda miec EK po uplywie terminu (28 luty)? Lub ich listy zagina, uzyskaja pozytywne rozpatrzenie reklamacji, lecz tez juz bedzie "po ptokach"?

Spojrzmy prawdzie w oczy: Blizz dal ciala po raz kolejny, jesli idzie o obsluge klienta w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna w takim wypadku przerzucic oplaty na adresata. Nie ma takiej mozliwosci, bo Blizz/Vivendi nie ma umowy z poczta polska.
IMO powinni dac przynajmniej te 10 dni gratis a nie 2. Dobrze, ze Murlocka peta dorzucaja, bo fajniejszy od tego netherwhelpa :)
Szkoda, ze znowu Blizz/Vivendii EU dali ciala, ech :(.

Na szczescie dodatek jest wysmienity :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą datą 28-lutego to nie trzeba się aż tak martwić. Blizzard napisał w FAQ na forum, że będą przyjmować listy wysłane po tej dacie, ale zachęcają do tego żeby rozwiązać ten problem jak najszybciej.

A mnie wciąż brakuje odpowiedzi na najważniejsze pytanie - czy Blizzard przy współpracy z CDProjektem przewiduje awaryjną alternatywę uzyskania peta, gdyby poczta zgubiła przesyłkę? Bo jakoś nie mogę otrzymać żadnej odpowiedzi na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo watpie, zeby byla alternatywa, bo gdyby to sie dalo zrobic inna metoda, to by tak bylo. Dla nich tez to jest utrudnienie pracy, ale widocznie innego sposobu weryfikacji nie ma. Mysle, ze to kwestia "zlych" cd-keyow. Dla EK powinny byc unikalne a zostaly nadrukowane normalne ze zwyklych edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:02, m1szer napisał:

Bardzo watpie, zeby byla alternatywa, bo gdyby to sie dalo zrobic inna metoda, to by tak bylo.
Dla nich tez to jest utrudnienie pracy, ale widocznie innego sposobu weryfikacji nie ma. Mysle,
ze to kwestia "zlych" cd-keyow. Dla EK powinny byc unikalne a zostaly nadrukowane normalne
ze zwyklych edycji.


Inną metodą byłby kontakt ze sprzedawcą, którym w naszym przypadku jest CDProjekt. Niestety, nie wszyscy sprzedawcy, którzy otrzymali TBC CE, byli w stanie dostarczyć kupującym taki klucz pozwalający na aktywację netherwhelpa. Właśnie dlatego WSZYSCY muszą teraz wysyłać karty do Blizzarda - i innej opcji na pewno nie będzie, póki ta będzie działała. Czemu? Odpowiedź prosta, gdyby były dwie opcje aktywowania peta, to gracze mogliby go aktywować dwa razy - za pierwszym razem np. kontaktując się ze sprzedawcą, a za drugim razem udostępniając/sprzedając kartę i kod kreskowy jakiemuś znajomemu, który nie kupił CE.

A mnie interesuje sytuacja, w której kartę bym utracił (np. jakby poczta ją zgubiła) - bo wtedy karty bym nie miał, a to oznacza że i tak nie mógłbym jej nikomu oddać. Oczywiście, wysyłając list polecony, mógłbym przedstawić dowód wysłania poczty do Blizzarda, a CDProjekt mając moje zamówienie zapisane i zarejestrowane, powinien również mieć możliwość ewentualnego kontaktu i przekazania odpowiednich danych mnie, lub Blizzardowi gdyby zaszła taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak w ogole wyglada aktywacja tego peta w samej grze ? Gdzies trzeba wejsc ? Z kims pogadac i dostanie sie wtedy jakas klatke (tak jak z innymi petami) ? Kazda moja postac bedzie mogla miec takiego peta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moge poslac list rejestrowany

Dnia 26.01.2007 o 14:28, Jcdx napisał:

(polecony). List taki kosztuje 15PLN. Nie dosc, ze zaplacilo sie 300PLN za EK, to jeszcze trzeba
poniesc dodakowy koszt 15 zl, ktorych Blizzard nie zwraca (a powinien!). Mogli by ustanowic
(tak jak Sony przy wymianie zasilaczy do konsol), ze wszyscy poszkodowai przesylaja swe listy
na koszt Blizza.

Nie jest tak źle - polecony priorytet do Francji to kwestia 8zł z groszami. Jedna i tutaj nie mamy pewności czy Poczta Polska go nie zgubi. Polecone ostatnio lubią gubić najbardziej - w końcu w środku zazwyczaj jest coś "fajnego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 09:55, mirek.gumis napisał:

Dostałem PET-y !!! Smoczers jest ekstra !


A kiedy wysłałeś? Jaką formą przesyłki?

Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 14:57, T34 napisał:

Nie uważacie, że +15 do skilla jewelcrafting dla Dreanai jest troche śmieszne?
Ciekawe jak tymi łapami wykonują tak precyzyjną robote hehe.

+ 5, nie +15. Nie wiem skąd się wzięło to +15 - masa osób tak pisze. Sprawdź oficjalną stronę, albo chociażby tutaj http://www.wowwiki.com/Racial_Traits

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:22, Cymciak napisał:

> Nie uważacie, że +15 do skilla jewelcrafting dla Dreanai jest troche śmieszne?
> Ciekawe jak tymi łapami wykonują tak precyzyjną robote hehe.
+ 5, nie +15. Nie wiem skąd się wzięło to +15 - masa osób tak pisze. Sprawdź oficjalną stronę,
albo chociażby tutaj http://www.wowwiki.com/Racial_Traits


+15 wzielo sie stad, ze rasy pre-TBC mialy wlasnie takie bonusy do tradeskilli (Taureni do herbalismu a gnomy do inzynierii)

Z kolei juz w TBC jest to +5 jewelcraftingu dla Draenei oraz +10 enchantingu dla Blood Elfow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 13:54, Cymciak napisał:

> Dostałem PET-y !!! Smoczers jest ekstra !

A kiedy wysłałeś? Jaką formą przesyłki?

Gratuluje :)

Wysłałem w ubiegłą środę (polecony priorytet) i dostałem równo po tygodniu dwa PET-y i dwa dni gry w ramach rekompensaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować