Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

I już wykupione, he he. Szybko poszło. Ale trzeba mieć nieźle narąbane, żeby za grę na którą trzeba bulić co miesiąc tyle kasy dawać jeszcze tyle pieniędzy jednorazowo. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich ludzi, ktorych nie rozumiesz tez nazywasz porabanymi? Poza tym jak mnie stac i kocham WoWa to czemu mam sobie kupic? Tak naprawde to ta gra jest drozsza od zwyklej o cale 50 zl. Dlaczego? Ano dlatego, ze zawiera 2 startery do karcianki, ktore na allegro spokojnie sprzedasz za 50zl. 299 -2x50=199 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


czasowo wstrzymalismy mozliwosc skladania zamowien. przerwa nie powinna byc zbyt dluga.
za utrudnienia przepraszamy.

oczywiscie o wznowieniu sprzedazy poinformujemy najszybciej jak to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w całości jeśli sprzedaż za 400 zł jak już ostatnie egzemplarze zostaną wyprzedane to będziesz spokojnie mógł kupić sobie grę i dwa miesiące abonamentu ^^ I ja chyba właśnie tak zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no sory ale w tym kraju niektórzy zarabiają 1100 pln miesięcznie na rękę(lekarze, pielęgniarki, nauczyciele).
300 złotych!!!!! Za grę? Nie sory - dodatek do gry za którą i tak trzeba płacić miesięczny abonament. Za co te 300?? za pudełko, 2 talie kart (podstawki do których i tak trzeba by dokupić karty za następne 200 zeby pograc).
A motyw ze zwierzątkiem za EK to już jest tani chwyt marketingowy. Ktoś powinien dostać nobla w dziedzinie "dojenie 13 latków i ich rodziców z pieniędzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:17, m1szer napisał:

Wszystkich ludzi, ktorych nie rozumiesz tez nazywasz porabanymi? Poza tym jak mnie stac i kocham
WoWa to czemu mam sobie kupic? Tak naprawde to ta gra jest drozsza od zwyklej o cale 50 zl.
Dlaczego? Ano dlatego, ze zawiera 2 startery do karcianki, ktore na allegro spokojnie sprzedasz
za 50zl. 299 -2x50=199 zl.

To po co ci ta EK jak chcesz odrazu odsprzedać karty!!!!?????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:29, SimonVDH napisał:

Nie no sory ale w tym kraju niektórzy zarabiają 1100 pln miesięcznie na rękę(lekarze, pielęgniarki,
nauczyciele).
300 złotych!!!!! Za grę? Nie sory - dodatek do gry za którą i tak trzeba płacić miesięczny
abonament. Za co te 300?? za pudełko, 2 talie kart (podstawki do których i tak trzeba by dokupić
karty za następne 200 zeby pograc).
A motyw ze zwierzątkiem za EK to już jest tani chwyt marketingowy. Ktoś powinien dostać nobla
w dziedzinie "dojenie 13 latków i ich rodziców z pieniędzy".


No tak. Ja akurat pracuję i stać mnie po odmówieniu sobie paru przyjemności na grę i abonament.
Niektórzy,wydają większe pieniądze na swoje hobby(czyt.przyjemności,zachcianki) i nikt o nich nic złego nie mówi,a wiesz ile kosztuje abonament na znaczki czy monety ,które w większości nie mają i nie będą mieć w najbliższym czasie żadnej wartości.
Grunt to zachować umiar i nie odizolować się całkowicie od otoczenia.
A co do wieku graczy w WoWa to mylisz się i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2007 o 19:29, SimonVDH napisał:

w dziedzinie "dojenie 13 latków i ich rodziców z pieniędzy".


Mam 11 lat wiecej niz podajesz i skoro mnie stac to moge sobie kupic nawet za 1000zl jak mam ochote a tobie wara od tego.
A kart nie chce sprzedawac tylko pokazuje wartosc zestawu.

Zreszta nie chce mi sie dyskutowac z matolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol 300 pln za Ek + abonament :) nie wiem czy wysuplam nawet te 125 na zwykle BC :/ ehh gdyby tak zarabiac 20.000 miesiecznie to by sie dopiero szalalo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:29, SimonVDH napisał:

Nie no sory ale w tym kraju niektórzy zarabiają 1100 pln miesięcznie na rękę(lekarze, pielęgniarki,
nauczyciele).
300 złotych!!!!! Za grę? Nie sory - dodatek do gry za którą i tak trzeba płacić miesięczny



Cena tej gry nie jest zorientowana na Polskę. Jest zorientowana na społeczność USA/Anglii itd, gdzie wydanie ekwiwalentu 300złotych (czyli około 80dolarów/60 funtów (dane z głowy) ) nie jest wielką tragedią. A i zarabiają tam znacznie lepiej.

Vivendi traktuje Polskę jak Mozambik, więc powinniśmy chwalić cdp za ściągnięcie aż400sztuk tego do Polski. A osoby z pieniędzmi zawsze się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:37, Michu89 napisał:

"Gra World of Warcraft: The Burning Crusade zarówno na CD jak i DVD."

czyli 2 kopie gry ??


raczej jedna gra na dwóch rodzajach nośników (do wyboru z czego ci wygodniej instalować) , ale z jednym kluczem
Czyli jeden egzemplarz gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast gadac glupoty proponuje wziasc sie do roboty 300 zl to 6 dni rozdawania ulotek, jak ktos mowi ze nie ma kasy to mnie poprostu krew zalewa, jak nie ma to znaczy ze niechce mu sie jej zarobic i tyle.

btw: imo 300 zl za edycje kolekcjonerska tak kultowej gry jak WoW:tbc to i tak malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 zl miesiecznie... bez przesady. Jak ktos pali to niech policzy ile wydaje na szlugi :)
Zreszta tak jak ktos pisal. Co to jest te 12 euro za miesiac dla Europejczyka z zachodu? Nic. Mowie o przecietych zarobkach, bo biedota jest wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:41, m1szer napisał:


> w dziedzinie "dojenie 13 latków i ich rodziców z pieniędzy".

Mam 11 lat wiecej niz podajesz i skoro mnie stac to moge sobie kupic nawet za 1000zl jak mam
ochote a tobie wara od tego.
A kart nie chce sprzedawac tylko pokazuje wartosc zestawu.

Zreszta nie chce mi sie dyskutowac z matolami.


Ja mam prawie 3x13 i zgadzam sie z tobą w 100% tylko dodam jeszcze...,e nie za to dają bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumie tych sporów o to że gierka za droga "co za *** tp kupią" dojenie graczy itp. Przecież jak sama nazwa wskazuje TO JEST EDYCJA KOLEKCJONERSKA!

Jesli ktoś nie jest maniakiem, albo nie może sobie pozwolic (bądź nie jest zdecydowany na wydanie takiej sumy) to kupi zwykłe wydanie. Koniec kropka.

Mozna czy tac Tolkiena kupując zwykłe wydania - a można kupić wydanie formatu A4 oprawione w skórę i tłoczonymi runami za małą fortunę! Kwestia wyboru i determinacji - jak zawsze zresztą.

Nie jestem fanem Wow''a ale potrafie uszanować to co twórcy oferują swoim najzagorzalszym i odbiorcom

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie strasznie okreslenie porabanych tych co kupuja cos lepszego drozszego...

Jak mam kase i mnie stac to kupie sobie BWM zamiast malucha a jak jestem w ogole kasiaty to Porsche i tez bede porabany? przeciez mozna kupic malucha a za roznice w kasie miec na pare lat benzyny :D

Kupuje sobie GF 8800GTX i tez jestem porabany bo przeciez mozna spokojnie na GF 4MX pograc na minimalnych detalach :)

Jak ktos ma pieniadze i go cieszy kupienie EK to chwala mu za to... wazne ze jest zadowolony z tego ze wydal pieniadze.

BTW moze ktos z CD Projekt postawic jakies oficjalne stanowisko wsprawie The Burning Crusade zwyklej edycji i czy bedzie na premiere bo robi sie dosc napieta sytuacja jak z ludzmi rozmawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować