Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Witam,
Jestem zainteresowany kupnem tej edycji. Jeśli ktoś zamówił już grę i jest pewien, że ją dostanie i pragnie na niej troche zarobić- pisać na gg. 530 30 63.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja troche tego nierozumiem;)jezeli mowicie ze takie ceny ida w usa za ek to przeciez na gram.pl wchodzi jakis gosciu,bierze kredyt w banku, zamawia ze 40 egzemplarzy i pozniej sprzedaje je 2 razy drozej jak nie wiecej patrzac na ceny ktore podajecie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 19:19, Tuddrussel napisał:


czasowo wstrzymalismy mozliwosc skladania zamowien. przerwa nie powinna byc zbyt dluga.
za utrudnienia przepraszamy.

oczywiscie o wznowieniu sprzedazy poinformujemy najszybciej jak to mozliwe.


Mam pytanko (być może będziesz umiał na nie odpowiedzieć i zrobisz to wcześniej niż dział obsługi klienta):P

Czy skoro strona z zamówieniami kolekcjonerki BC pokazuje "nakład wyczerpany" a ja ciągle mogę zmienić edycję zwykłą na kolekcjonerkę w moich zamówieniach to oznacza to że dostanę kolekcjonerkę czy że się coś z waszym sklepem schrzaniło??:]

Dzięki za w miare szybkie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:12, Viper napisał:

Czy skoro strona z zamówieniami kolekcjonerki BC pokazuje "nakład wyczerpany" a ja ciągle mogę
zmienić edycję zwykłą na kolekcjonerkę w moich zamówieniach to oznacza to że dostanę kolekcjonerkę
czy że się coś z waszym sklepem schrzaniło??:]


Tez mnie to w sumie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:14, Pawcio87 napisał:

Towar idzie jak ciepłe bułeczki:D tylko czekać na nowe egzemplarze!


Pytanie czy będą nowe egzemplarze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:15, LukasS napisał:

Tez mnie to w sumie ciekawi


Ciekawe czy się DOK odezwie przed premierą BC, bo pewnie rano znajdą "sporą" ilość tego typu pytań w swoich skrzynkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli doprowadzi CDP do sytuacji ze z powodu dziury w sklepie uda sie ludziom lacznie zamowic ponad 400 egzemplarzy to dopiero bedzie smiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:21, Venom napisał:

Witam wszystkich,
edycja kolekcjonerska WoW:BC powróci do sklepu jutro po południu oczywiście na niezmienionych
warunkach. Przepraszamy za te chwilowe utrudnienia.


A co się stanie ze złożonymi już zamówieniami? Znikną czy zostaną? I będzie już od rana możliwośc opłacania zamówień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Venom, mam pytanie ( było ono już zresztą powyżej napisane ). Pisze na stronie z zamówieniami EK, że nakład jest wyczerpany. Jedna w moich zamówieniach mogę zmienić moje TBC zamówione wcześniej na Edycję Kolekcjonerską. Tak też zrobiłem. Mam nadzieję że to nie błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:19, Michu89 napisał:

Żyrafa

jeden szczegół co do planu - polowe zysku oddaje do banku jako odsetki :lol:


no ja dalem tylko przyklad.ale rowniez moze miec swoja kase i wtedy masz duzy zarobek na czysto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:21, Venom napisał:

Witam wszystkich,
edycja kolekcjonerska WoW:BC powróci do sklepu jutro po południu oczywiście na niezmienionych
warunkach. Przepraszamy za te chwilowe utrudnienia.


To bardzo dobra wiadomość, czyli jednak zmienienie wersji w zamówieniach na EK się opłaciło (a już się zaczynałem bać):)
Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:21, Venom napisał:

Witam wszystkich,
edycja kolekcjonerska WoW:BC powróci do sklepu jutro po południu oczywiście na niezmienionych
warunkach. Przepraszamy za te chwilowe utrudnienia.


Nie chcę być natrętny ani nachalny, ale wykorzystując wasze dobre i przyjacielskie (a co tam ;)) podejście do klienta zapytam: czy określenie ''po południu'' oznacza godzinę 12, 13, 14 czy raczej jest to późniejsze ''po południu'' (16?17?18?). Ta informacja byłaby bardzo przydatna. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 21:28, Venom napisał:

Jeżeli ktoś zamówił już jeden egzemplarz to nie musi się martwić. Pozostałe osoby będą mogły
zamawiać jutro.


a mozna otrzymac jakos orientacyjna godzine wystawienia EK znow do sklepu bym wiedzial kiedy urwac sie z wykladow :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować