Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

czy jezeli zlozylem zamowienie za kilka osob na moim koncie (zamowilem 5gier, 2 dla siebie i 3 dla kumpli) to czy dostane 5 w jednej paczce czy osobno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy osoby, ktore mialy zamowione np 3 zwykle i zmienili na 3 EK to nie straca tych 2. Dlaczego? Ano dlateog, ze jak chcesz zamowic 2 sztuki EK (nie zmieniac ze starego zamowienia) to pisze, ze "mozesz zamowic tylko 1 szt EK".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam czy osoby, ktore mialy zamowione np 3 zwykle i zmienili na 3 EK to nie straca tych 2. Dlaczego? Ano dlateog, ze jak chcesz zamowic 2 sztuki EK (nie zmieniac ze starego zamowienia) to pisze, ze "mozesz zamowic tylko 1 szt EK".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mialem zlozone zamowienie na zwykla, w panelu "moje zamowienia" udalo mi sie zmienic zamowienie ze zwyklej wersji na kolekcjonerska! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, to sie nazywa mieć pecha:/ Wychodzę przed chwilką z WoWa, wpadam na gram.pl i co widzę? Edycja Kolekcjonerska - nakład wyczerpany... No załamka totalna :/ Czy będzie jeszcze szansa na TBC:CE??? Biore od razu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AAARRRGGHHH............ ja to mam szczęście: "Nakład Wyczerpany"!!! W ciągu kilku godzin na Blizzardzie też zniknęły wszystkie egzemplarze EK. A na Amazonie sprzedają od 300 do 1000 dolców. Super ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, Ci z Was którzy zamówili tę grę tylko po to aby sprzedać ją drożej właśnie znaleźliscie potencjalnego nabywcę. Zapłacę za TBC:CE choćby 400, albo więcej jeśli będzie trzeba. Proszę o kontakt na numer gg : 7963750. Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zamówione dwie edycje zwykłe - zmieniłem na EK i zmieniło mi na 2szt EK. Ja chcę jedną EK jedną zwykłą, musze to wyjaśić z CDP, także na pewno 1egz. się zwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do pytania: czy wznowicie jeszcze dzisiejszego wieczora sprzedaż TBC:CE? Albo czy chociaż podacie jakąś informację? Dla ludzi to jest ważne, czekamy na odzew :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wracam do domu,widzę newsa, cieszę się, wchodzę do sklepu i...się nie cieszę "nakład wyczerpany":/
Co za gówniany kraj że tylko 400 sztuk tego cacka nam przydzielili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, uspokójcie się. Te gadżety naprawdę nie są warte tylu nerwów :) Zresztą jak widać sprawa i tak zostanie rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję waćpanowi za zwrócenie uwagi, jednakże tak się składa, że przeczytałem ten post i pytam o ''wznowienie'' sprzedaży. Gdybym go nie przeczytał, nie pytałbym o to. A ponieważ z autopsji wiem, że kiedy pojawi się news/wzmianka na forum o wznowieniu w/w, w sklepie może już nic nie być, wolę po prostu wiedzieć, czy mam koczować przy komputerze do późna, czy mogę sobie odpuścić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie poradzić się nic nie da :-) Newsy ludzie tutaj dodają nawet do północy, może ktoś z domu odpali ponowna sprzedaz o 23, doda newsa i bedzie mozna kupic, a moze ktos poczeka do jutra jak znowu znajdzie sie w firmie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


czyli sprzedarz zostanie pewnie wznowiona po potwierdzeniach:

"# zamówienie nr xxxxxxxxx: złożone Wt, 09.01.2007, niepotwierdzone (maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką)"

czyli defacto jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować