Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 20:38, YahooPL napisał:

Uważam tą Edycję jako całkowitą porażkę CD Projektu. Za 300 zł dostajemy dodatek do gry. Niemożliwość
wykorzystania wPLN trochę denerwuje ze względu na cenę. Dołączenie jednocześnie wersji DVD
jak i CD służy chyba tylko podniesieniu ceny bo innej przyczyny nie widzę.


Takie uwagi to kieruj do Blizzarda ponieważ to on wprowadził wersję z CD i DVD. Co do ceny myślę że jest ona dobra (chociaż w stanach można kupić za około 200-240 zł), ponieważ CDProjekt również musi coś zarobić, a po za tym nie sądzisz że trochę trudno sprowadzić 400 egzemplarzy sprzedającej się jak świeże bułeczki edycji kolekcjonerskiej gry która uważana jest za jedną z najlepszych gier (przynajmniej MMO) na świecie? A to że ktoś nie ma pieniędzy (co nie znaczy że ty nie masz kasy) na taki zestaw to nie znaczy że powinien się skarżyć na CDProjekt że go po prostu na to nie stać ponieważ nie tylko ja sądzę na tym forum że za taką EK i sprowadzoną w tak niewielkiej ilości egzemplarzy do Polski ta cena nie jest aż tak wysoka (co nie znaczy że jest tania jak na przeciętny portfel Kowalskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:14, m1szer napisał:

BTW dlaczego z mojego zamowienia zniknely smycze? :/


Faktycznie :/

Na dobry poczatek zniknela przesylka za PLN ( do tej pory nikt tego nie wyjasnil ), teraz wcielo smycze.
Chyba bede sie bal sprawdzic jutro co mam w zamowieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 14:31, Khrist napisał:

> BTW dlaczego z mojego zamowienia zniknely smycze? :/

Faktycznie :/

Na dobry poczatek zniknela przesylka za PLN ( do tej pory nikt tego nie wyjasnil ), teraz wcielo
smycze.
Chyba bede sie bal sprawdzic jutro co mam w zamowieniu...

Wystarczylo wyedytować sposób dostawy i zmienić na żeton - ja tak zrobiłem i jest OK. Smycze rzeczywiście zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 19:41, t6h6c6 napisał:

Dla wszystkich spóźnialskich i spragnionych wow;a mam wiadomosc! Mam do sprzedania 2
sztuki EK wiec jak ktos chce niech pisze domnie xxx , oczywiscie cena jak wiadomo wysoka, biorac
pod uwage ze za granica juz idzie za 760 zl to ...no cena do dogadanai ale napewno mniej nzi
760:)


[M]


O ile się nie mylę regulamin zabrania ogłoszeń. Ty umieściłeś 2.

Poza tym w tym poście sam przyznałeś się do bycia tym o którego pytałem się przy usuwaniu Twojego jakże z Tobą związanego awatara.

Dodatkowo zdarzyło już Ci się parę razy niezbyt grzecznie odnieść się do Forumowiczów.

W związku z recydywą rozstajemy się po raz dwudziesty-któryś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co zamówili EK TBC. Czy w mailu potwierdzającym zamówienie, u was również był obok zamówienia (przy którym wyraźnie było napisane, że chodzi o edycje kolekcjonerską), był dołączony jpg ze zdjęciem podstawowego pudełka TBC? :P Może głupie pytanie, ale pierwsze wrażenie przy odebraniu maila - co do... :P I z ceną 300 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tez mam, chociaz nie zwrocilem uwagi.
Ale na moim zamowieniu jest juz EK i pisze:
Status Twojego zamówienia: zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mailu potwierdzajacym w ogole nie ma obrazkow :). Na stronie jest juz normalnie - pudelko od EK.

Gdzie sa smycze ja sie pytam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 18:40, SzolMisz napisał:

Ja znów uparcie zadam pytanie: Kiedy CDProjekt przejmie Blizzard''a!?:))

Najprawdopodobniej dopiero wtedy,gdy Wiedźmin sprzeda się w większej ilości egzemplarzy niż WoW.Czyli gdzieś ze dwa tygodnie po premierze Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo pytan o smycze. Smycze zniknely z listy produktow w Waszych zamowieniach, poniewaz beda dolaczane do _wszystkich_ zamowien na WoW:BC zarowno zwykla jak i kolekcjonerska. W takich przypadkach z pewnych technicznych wzgledow nie umieszczamy juz gratisowego produktu bezposrednio w zamowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować