Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 18:48, waldmar napisał:

> Ja znów uparcie zadam pytanie: Kiedy CDProjekt przejmie Blizzard''a!?:))
Najprawdopodobniej dopiero wtedy,gdy Wiedźmin sprzeda się w większej ilości egzemplarzy niż
WoW.Czyli gdzieś ze dwa tygodnie po premierze Wiedźmina.


O ile Wiedźmin nie będzie grą MMO za którą CDP będzie pobierał "chociaż" 50zł, to raczej wątpię żeby Blizz kiedyś mógł być wykupiony przez tą (bądź co bądź) mało znaną firmę za granicą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja jako ze jestem fanem Blizzarda i serii Warcraft miedzyinnymi kupiłem nowy laptop, wydając kilkanaście tysięcy złotych, żeby móc grać bezstresowo...

to żeś dwa raz przepłacił co najmniej. Ale pochwalić się warto było... buhehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inny sposob (TAŃSZY !!!) zakładasz konto w mbanku (nie jestem pracownikiem mbanku i nie reklamuje produktu :P) tam zakladasz cos takiego jak karta do transakcji elektornicznych (e-karta) po czym placisz ta karta na stronach blizzarda (miesiac kosztuje ok 50 PLN - w zaleznosci od kursu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:30, Viper napisał:


O ile Wiedźmin nie będzie grą MMO za którą CDP będzie pobierał "chociaż" 50zł, to raczej wątpię
żeby Blizz kiedyś mógł być wykupiony przez tą (bądź co bądź) mało znaną firmę za granicą:P


To miała być żartobliwa odpowiedź na zartobliwe (?) pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 09:33, Dead-pl napisał:

> Czy ktoś z ekipy gram.pl mógłby powiedzieć czy będą dostępne pre-paidy przed premierą
??

http://www.allegro.pl/item155115599_world_of_warcraft_60_day_pre_paid_w_5_minut_8_kont.html
Ja w ten sposób kupuje pre-paidy od roq :)


Ale zależy mi na tym żeby kupić w gram.pl bo wtedy razem z zamawiając TBC mam przesyłkę za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 09:23, ReMiller napisał:

> Ja jako ze jestem fanem Blizzarda i serii Warcraft miedzyinnymi kupiłem nowy laptop, wydając
kilkanaście tysięcy złotych, żeby móc grać bezstresowo...

to żeś dwa raz przepłacił co najmniej. Ale pochwalić się warto było... buhehehe :)


Właśnie że zaoszczędziłem (sprzęt ściągany z USA, w Polsce bez VATu 2k zł, z VATem ok 6k zł więcej), a EK za 250 czy 314 zł to niewielka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie: Czy to już koniec WoW:TBC EK w sklepie gram.pl czy będą jakoś może ? Chciałem kupić, ale niestety w tym szale nawałki kupna i decyzji o czasie w którym można zamówić (niedokładnym) szczęścia zabrakło...a mam zamówiony dodatek ino chciałem go zamienić na EK no ale jak z bicza strzelił nie dało rady. Teraz mam dylemat czy potwierdzić zamówienie czy poczekać i może sie coś urodzi jeszcze z EK?! CDP jak tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam dylemat czy potwierdzić zamówienie czy

Dnia 12.01.2007 o 15:33, Green Phoenix napisał:

poczekać i może sie coś urodzi jeszcze z EK?! CDP jak tam ??

Być może będzie parę sztuk z nie potwierdzonych zamówień i nie odebranych przesyłek(tak jak w przypadku Gothic 3 ).
Jednak zbytnio bym na to nie liczył,ale jak Ci nie zależy na czasie to poczekaj nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 10:44, waldmar napisał:


To miała być żartobliwa odpowiedź na zartobliwe (?) pytanie.


Mniej/więcej, wiem że nie wyszła za dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 21:06, Wolfineden napisał:

czy status: "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą
dostępne)" oznacza ze gra bedzie wyslana 15 stycznia??

Tez sie dolaczam do pytania, irytuje mnie ten zwrot "gdy wszystkie produkty będą dostępne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja zmienilem na EK hyba 30min po tym jak pojawilo sie na stronce, tak wiec mam nadzieje ze bede jeden z pierwszych do wyslania gry, CDP moglby napisac konkretnie w moich zamowieniach,np: Towar zostanie wyslany 15 tycznia. To bym sie uspokoil calkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować