Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2007 o 20:52, m1szer napisał:

Otrzyj piane z ust lepiej i przeczytaj jeszcze raz, uwaznie post LukasSa :).


Jaką pianę? Piszę najspokojniej w świecie. A co ty takiego wyczytałeś w jego poście, czego ja nie wyczytałem? Przypisał mnie do wiecznych malkontentów, co jest nieprawdą. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super ze pojawila sie ta wersja w gram.... Jednak
Nie dostałem zadnego info(email) ze bedzie nawet dzień przed ogłoszenim tego na gram pl (17:17 9 sty)
zebym mial szanse to kupic(nie kazdy siedzi wciskajac F5 na stronie gram.pl od rana do wieczora). No i stało sie po pracy jak zasiadlem do kompa (20:00) bylo juz za pozno :(
Pierwszenstwo powinni miec ludzie ktorzy zrobili preorder na zwykla .... a dostali ta szanse pozniej o 400 szt mniejsza
10 stycznia ok 10 rano "preorderowcy" dostali taka szanse heh tylko znow nie ja :| bo system sklepu gram pl wyslal email o mozliwej zamianie nie na tego maila co powinien gratuluje CDP !!!! (email w profili gram pl zmienilem juz jakis czas temu i widnieje on w systemie gram zatem to jest adres do korespodencji ze mna a nie ten stary)
Kolega do mnie zadzownil i mowi ze dostal emaila z mozliwoscia zmiany jak sie kapnelem ze to wlasnie moglo pojsc na ten stary adres ( i tak tez bylo) to znow okazalo sie za pozno :|

Zawiodlem sie tez na obsludze sklepu gram jakas Pani nie pamietam nazwiska z ktora rozmawialem w tej sprawie zamiast podejsc do tego jak trzeba ... czyli zapytac o moje dane i dane konta i sprawdzic jak to sie moglo stac .. "olala" sprawe i powiedziala ze trudno i ze przykro ze tak sie stalo. Za to byla bardzo pomocna w tym jak moge sie pozbyc sie wlasnego konta na gram... bo zapytalem ja o to. Gratuluje podejscia.

Obsludze gram proponuje zagladnac na moje konto i zobaczyc czy chca stracic takiego klienta bo jak na indywidualnego klienta i nie jakiegos tam kretacza z allegro zamawiam dosc duzo(a posiadam zbiory o wiele wieksze nie zarejstrowane jeszcze zanim powstal gram).... a najwyrazniej nie zalezy im na takich klientach.

I ostania wystarczy zobaczyc na allegro ile sztuk poszlo do kretaczy ze nie wspomne cen i nie mowie tu o pudalkach sciaganych z innch krajow ... latwo to poznac bo w szczegolach aukcji pisze PUNKTY PLN NA GRAM PL super :|

sorki ze post moze nie do konca na temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:49, lookazh napisał:

> O czym ty czlowieku mowisz, takie rzeczy to moze za komuny byly, dobro luksusowe? teraz
jest
> demokracja, wolny rynek, nie musza nic ograniczac ludziom, to ze sciagneli 400 egzemplarzy

> i udostepnili max 2 kopie gry dla jednej osoby to jest uklon w strone fanow, bo mogli
nic nie
> zalatwiac i byloby po problemie.

Czyli co, nie mam prawa krytykować, tylko mam ich po tyłkach całować?


Pewnie, lepiej jest ich zjechać, bo tobie się nie podoba, najlepiej jakbyś usunął stronę główną gram.pl i napisał tam tylko swoje żale, wtedy wszyscy by wiedzieli że tobie się nie podoba. Takie sprawy to się załatwia z odpowiednim działem firmy (wysyłając np pismo) a nie pokazuje swoje oburzenie na forum, pisząc anonimowo pod nic nieznaczącym nickiem.

Dnia 14.01.2007 o 20:49, lookazh napisał:


> Bylo pare komentarzy ze ta gra jest droga, teraz znowu komentarz ze mieli ograniczyc sprzedaz,

> to sa absurdalne zarzuty. CDProjekt to dystrybutor a nie Bog, ma ograniczone mozliwosci
i musi
> z czegos placic rachunki i pracownikom. Przydaloby sie podziekowac za checi wogole sprowadzenia

> EK dla nas.

A co mają ograniczone możliwości, rachunki i pensje pracowników do ograniczenia do jednej sztuki
na głowę? Głowa ci się chyba przegrzała i przestała logicznie wnioskować.


To jest ich sprawa i ich prawo jak to rozdysponują, zachowujesz się jak rozpieszczony bachor, któremu mama nie dała lizaka tylko starszemu bratu, a jeśli chodzi o opłaty to odnosiło się to do ceny za grę i EK. Widać z braku argumentów zaczynasz bić pianę w moją stronę, może to moja wina że tak CDP postąpiło? Bo nie wiem co masz do mnie.

Dnia 14.01.2007 o 20:49, lookazh napisał:


> A tak ogolnie rzecz mowiac, w polsce jest za duzo malkontentow, ktorym w jakiejkolwiek
sytuacji
> cos zawsze bedzie niepasowalo.

W Polsce, z dużej litery. W Polsce jest demokracja i wolność słowa, mogę krytykować i żądać
konstruktywnej odpowiedzi na swoją krytykę. Nie zamkniesz mi ust przypisaniem do jakiegoś stereotypu.


Ja ci* ust nie zamykam, krytykować możesz jeśli masz podstawy i dobrze jeśli jest to konstruktywna krytyka (inaczej jest to poprostu malkontenctwo). Odpowiedź nieważne jaka by od nich była, i tak cie* nie usatysfakcjonuje, no chyba że mieliby cie* przepraszać ale wtedy to już musieliby każdego z osobna.

W skrócie, pewnie tobie* się nie udało dostać EK i jesteś wkurzony z tego powodu, tylko nie wiem czemu wyładowujesz swój gniew na postronnych osobach.

* celowo mała litera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 23:50, karlosik napisał:

Super ze pojawila sie ta wersja w gram.... Jednak
Nie dostałem zadnego info(email) ze bedzie nawet dzień przed ogłoszenim tego na gram pl (17:17
9 sty)
zebym mial szanse to kupic(nie kazdy siedzi wciskajac F5 na stronie gram.pl od rana do wieczora).
No i stało sie po pracy jak zasiadlem do kompa (20:00) bylo juz za pozno :(
Pierwszenstwo powinni miec ludzie ktorzy zrobili preorder na zwykla .... a dostali ta szanse
pozniej o 400 szt mniejsza
10 stycznia ok 10 rano "preorderowcy" dostali taka szanse heh tylko znow nie ja :| bo system
sklepu gram pl wyslal email o mozliwej zamianie nie na tego maila co powinien gratuluje CDP
!!!! (email w profili gram pl zmienilem juz jakis czas temu i widnieje on w systemie gram zatem
to jest adres do korespodencji ze mna a nie ten stary)
Kolega do mnie zadzownil i mowi ze dostal emaila z mozliwoscia zmiany jak sie kapnelem ze to
wlasnie moglo pojsc na ten stary adres ( i tak tez bylo) to znow okazalo sie za pozno :|

Zawiodlem sie tez na obsludze sklepu gram jakas Pani nie pamietam nazwiska z ktora rozmawialem
w tej sprawie zamiast podejsc do tego jak trzeba ... czyli zapytac o moje dane i dane konta
i sprawdzic jak to sie moglo stac .. "olala" sprawe i powiedziala ze trudno i ze przykro ze
tak sie stalo. Za to byla bardzo pomocna w tym jak moge sie pozbyc sie wlasnego konta na gram...
bo zapytalem ja o to. Gratuluje podejscia.

Obsludze gram proponuje zagladnac na moje konto i zobaczyc czy chca stracic takiego klienta
bo jak na indywidualnego klienta i nie jakiegos tam kretacza z allegro zamawiam dosc duzo(a
posiadam zbiory o wiele wieksze nie zarejstrowane jeszcze zanim powstal gram).... a najwyrazniej
nie zalezy im na takich klientach.

I ostania wystarczy zobaczyc na allegro ile sztuk poszlo do kretaczy ze nie wspomne cen i nie
mowie tu o pudalkach sciaganych z innch krajow ... latwo to poznac bo w szczegolach aukcji
pisze PUNKTY PLN NA GRAM PL super :|

sorki ze post moze nie do konca na temat ...



Karlos zgadzam sie z toba calkowicie. W moim przypadku bylo bardzo podobnie. Do CDP wyslalem chyba trzy maile z pytaniem czy Edycja Kolekcjonerska bedzie dostepna i jezeli tak to jak mozna ja zamowic... nie dostalem
ZADNEJ odpowiedzi (mimo, iz zostalem za kazdym razem dwa razy zapewniony, ze odpowiedz dostane w ciagu dwoch-trzech dni, a jezeli mialoby to zajac wiecej to o tym zostane poinformowany). Nie dajac za wygrana, zadzwonilem do nich... otrzymalem odpowiedz "Nie mamy pojecia"... zostalo mi zamowienie zwyklej wersj w pre-order. Teraz dowiaduje sie, ze osoby, ktore zamowily zwykla wersje w pre-order dostaly podobno maila, z pytaniem czy chca zmienic zamowienie na Edycje Kolekcjonerska... no fajnie... wszystko pieknie... tylko czemu ja nic takiego nie dostalem? (Sa rowni i rowniejsi?) Coz... gdy juz sie dowiedzialem o tym ze EK sie pojawi (od znajomych bo CDP milczalo jak grob) jak tylko wrocilem z uczelni (16-17) rzucilem sie by zamowic... no i co... pusto "Naklad Wyczerpany". Tak, pewnie "pluje" sie tylko dla tego, ze nie udalo mi sie zamowic EK... ale to co najbardziej mnie irytuje to to, ze bardzo mi na tym zalezalo i staralem sie dowiedziec jak mozna ja kupic... a zostalem zignorowany... by nie napisac "OLANY"... Ja rowniez, proponuje obsludze CDP i GRAM zainteresowac sie bardziej WSZYSTKIMI klientami... a nie tylko tymi "faworyzowanymi" jak moim zdaniem w tym wypadku mi alo miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie wszyscy mieli szanse zdobyc EK, ale niestety za pozno by cokolwiek zmienic.
Ja szczerze mowiac mialem szczescie jak nigdy. Na gram.pl zagladam raz na tydzien. Tak sie zlozylo, ze wszedlem w dobrym momencie, zobaczylem EK dostepna, zamowilem.
Ale jeszcze sie nie ciesze, zamowienie nadal wisi, gotowe do wyslania 15 stycznia. Szkoda, ze tego 15 stycznia juz coraz mniej... I brak jakikichkolwiek informacji w tym temacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostalem maila od gram.pl na temat mozliwosci zamiany zwyklej na EK. Poprostu mialem szczescie, wszedlem 10 min po tym jak pojawil sie news o EK, wpadlem na strone z zamowieniami i zamienilem. Tyle.

@Ashen

Ciesz, sie ze masz gotowe do wyslania a nie np przygotowywane, albo ze bedzie wyslane kiedy wszystkie produkty beda dostepne. Dostaniesz gre, nie boj sie.
Mysle, ze juz mogli wyslac tylko zmiana statusow tak wielu zamowien (wklepanie chociazby nr listu przewozowego) troche dlugo trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja dostałem maila, i nawet udało mi się (po jakiś 40 minutach bezmyślnego wciskania ctrl+R) zmienić zamówienie... co mnie za to denerwuje to:

- moje wcześniejsze zamówienie na zwykłą edycję było już opłacone kartą kredytową... po zmienie zamówienia nie byłem proszony o dopłacenie, zamówienie figuruje jako "gotowe do wysyłki". Ciekawe, ciekawe
- w powyżeszej sprawie wysłałem maila... standardowa odpowiedź, odpowiemy w ciągu 48 godzin... i nic
- taki detal, jak zmieniłem zamówienie to zniknęła z niego smycz która była gratis do zwykłej edycji. W sumie bez znaczenia, ale niemiły detal
- jak się chce zgrywać profesjonalnego dystrubutora, to wysyłka powinna być wcześniej... moi znajomi (także z Polski) zamawiali w play.com i swoje paczki podostawali dzisiaj rano. Ja też tak zrobię następnym razem, CDP chociaż się stara to jednak nie potrafi... obsługa klienta nie przymierzając jak u Blizzard''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu ze cos co widnialo w zamowieniu jako osobna pozycja zniknelo sobie. Czytac nie ma obawiazku, a informowac klienta co sie robi z zamowieniem moze i tez nie ma, ale wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:03, m1szer napisał:

Ja nie dostalem maila od gram.pl na temat mozliwosci zamiany zwyklej na EK. Poprostu mialem
szczescie, wszedlem 10 min po tym jak pojawil sie news o EK, wpadlem na strone z zamowieniami
i zamienilem. Tyle.


Wchodzilem raz na pare dni na gram.pl tak z nudow, akurat w ten dzien (pierwszy jak sie pojawila EK) wszedlem i pisalo naklad wyczerpany, wszedlem z glupoty na moje zamowienie i zobaczylem link do zmiany zamowienia :) i tak mi sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować