Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 20:37, Michal256 napisał:

Szkoda tylko że nie da rady się wbić o północy...


Ano szkoda. Tylko ,ze nie wszystkie serwery zostana odpalone o polnocy ( moj akurat nie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie wziąłem na jutro wolne w pracy by móc odebrać paczuszkę i nacieszyć się w spokoju poczatkiem grania w TBC ;-). I zgadnijcie kto jutro bedzie masterlink gnębił telefonami o dostawę jak najszybciej - JA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiazujac do faworyzowania klientow to CDP ma pojecie takie ze klient ktory zamowil w przedsprzedazy i tak kupi, i mozna mu sie juz zesrac na glowe, a i tak wezmie, w szczegolnosci ze juz zaplacil. Teraz mozemy sobie czekac a oni maja nas w dupie. Przez telefon uslyszycie tylko pierdzenie poirytowanej Waszym istnieniem Pani Zochy, jak zwykle. Zamowiles, zaplaciles. Przestajesz sie liczyc. Bo to Polska wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że pierszeństwo powinni mieć Ci którzy zamówili w pre-orderze. Teraz to możemy sobie tylko popatrzeć jak ludzie którzy mają za dużo wolego czasu sprzedają EK na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 21:30, Eliotsan napisał:

Nawiazujac do faworyzowania klientow to CDP ma pojecie takie ze klient ktory zamowil w przedsprzedazy
i tak kupi, i mozna mu sie juz zesrac na glowe, a i tak wezmie, w szczegolnosci ze juz zaplacil.
Teraz mozemy sobie czekac a oni maja nas w dupie. Przez telefon uslyszycie tylko pierdzenie
poirytowanej Waszym istnieniem Pani Zochy, jak zwykle. Zamowiles, zaplaciles. Przestajesz sie
liczyc. Bo to Polska wlasnie.


To nie jedyny przypadek niekompetencji i kompletnego olewania klienta, najlepszym sa chyba gazety, zamawiajac prenumerate jakiejkolwiek i placac z gory, niedosc ze ratujesz im dupe bo pieniadze maja z gory, to cena nie jest zbytnio atrakcyjna (sa wyjatki) to najlepsze jest to ze gazete dostajesz PO tym jak juz znajdzie sie w kioskach :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zonka jak chce wejść na "moje konto"

"Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.

Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." od godziny już tak jest :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz potwierdzenie od kuriera, przesylka jest w moim miescie. Sam pojade odebrac kolo godz. 10.00
A reszta kolegow od CE chyba tez moze byc spokojna, jak CD-P wysylal to raczej wszystkie naraz a nie na raty, po prostu wklepywanie danych do systemu to czasochlonna sprawa, biorac pod uwage nasze 400 sztuk plus pewnie kilka tysiecy zwyklych BC..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Please send this application before 28th February latest."

a co jak nie wyśle w terminie? Mogę się wtedy pożegnać z petem ? Zdeka Blizz to zrąbał ( czy ktokolwiek jest za to odpowiedzialny )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o co tak dokładnie chodzi z tym kodem kreskowym? Trzeba go wyciąć, czy zrobić jakąś fotkę? (pytam, bo mój englisz nie jest zbytnio rewelacyjny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:03, Inuki napisał:

A o co tak dokładnie chodzi z tym kodem kreskowym? Trzeba go wyciąć, czy zrobić jakąś fotkę?
(pytam, bo mój englisz nie jest zbytnio rewelacyjny)


Trzeba wyciac kod z takiej kartki przedstawiajacej zawartosc KE, ktora znajduje sie w pudelku. NIE trzeba wycinac tego kodu z tylu pudelka.
Priorytet do Francji to bedzie jakies 4 zl. Polecony priorytet to juz 9.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegieli - każą wyciąć kod z pudełka EK - no bez przesady. W zamian dostaniemy Lurky''ego i dwa dni abonamentu. Najpierw musimy jednak udowodnić na 7 sposobów, że NAPRAWDĘ jesteśmy (nie)szczęśliwymi posiadaczami EK.
Ja bym proponował dodać do wymaganych załączników pół płyty DVD z EK, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Netherwhelpa, sprobuje troche to przetlumaczyc.

Krok I.
Zbierz nastepujace oryginalne przedmioty z Twojej EK :

Karta : Collector Reference Card (w pudelku bedziemy mieli to po angielsku)
Te karte mozemy znalezc w zestawie WoW Trading Card Game exclusive pack (ddodatkowy deck do karcianki?)
Jest screen na tej stronce wiec kazdy sobie poradzi.

Kod kreskowy z EK.
Trzeba go wyciac z opisu zawartosci z drugiej strony naszego pudelka.

Note: If you don''t have your content description sheet anymore, you can send a clear photocopy of your receipt or other proof of purchase instead. (Jezeli nie masz juz opisu zawartosci pudelka, mozesz przeslac kopie faktury lub innego dowodu zakupu)

Krok II.
Wydrukuj dane Twojego konta.
Format a4, nazwa konta musi byc widoczna.

Note: If you don’t have access to a printer, please write down your account name and email address on a A4 blank sheet of paper. Take extra care to write in black in capital letters, as clearly as possible, in order to avoid typing mistakes (Jezeli nie masz dostepu do drukarki, prosze spisac nazwe Twojego konta i adres email na kartce A4. Zwroc szczegolna uwage by w czarnym kolorze i duzymi literami, tak czysto jak tylko mozliwe, by uniknac mozliwych literowek)

Krok III.
Zapakuj do koperty i wyslij na nastepujacy adres.

Burning Crusade Collector
Custom Promo N°7490
13 102 Rousset CEDEX
FRANCE

Note: Please send this application before 28th February latest. The items included will not be returned (prosimy wysylac przed 28 lutym. Elementy zalaczone nie zostana zwrocone)

Krok IV.
Twoj netherwhelp zostanie aktywowany w ciagu paru dni.
W zaleznosci od tego ile czasu zajmie dostarczenie listu, moze to potrwac do 10 dni. jezeli bedzie czegokolwiek brakowac, skontaktujemy sie przez email. W miedzyczasie prosimy nie kontaktowac sie w tej sprawie z naszym billing support, gdyz nie beda w stanie udzielic dalesz pomocy w tym temacie, ani przyspieszyc procesu.

Przepraszamy itd, w ramach rekompensaty dostajemy 2 dodatkowe dni i Murkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:25, m1szer napisał:

Trzeba wyciac kod z takiej kartki przedstawiajacej zawartosc KE, ktora znajduje sie w pudelku.
NIE trzeba wycinac tego kodu z tylu pudelka.
Priorytet do Francji to bedzie jakies 4 zl. Polecony priorytet to juz 9.30

"1. Collector Reference Card
2.Collector''s Edition barcode
Please cut it out from the content description sheet at the back of the box.
Please note that only the original items will be accepted, not copies. "
mamy wyciąć z opisu zawartości pudełka z tylnej jego części, a karte referencyjną dołączyćw całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2007 o 09:33, Cymciak napisał:

mamy wyciąć z opisu zawartości pudełka z tylnej jego części, a karte referencyjną dołączyćw
całości.


Nie. Aeus o tym pisal. W srodku jest jeszcze dodatkowa kartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować