Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 16:55, Mechwarrior napisał:

CZy dostane dziś:


Powinieneś dostać, możesz zadzwonić i się upewnić. Na przyszłość nie zamieszczaj linków do Twojego zamówienia na forum, bo tylko Ty powinieneś mieć do niego dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 16:59, Slave napisał:

> CZy dostane dziś:

Powinieneś dostać, możesz zadzwonić i się upewnić. Na przyszłość nie zamieszczaj linków do
Twojego zamówienia na forum, bo tylko Ty powinieneś mieć do niego dostęp.

Uff dzieki uspkoiłeś mnie.Sry za linka niewiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:03, m1szer napisał:

Gdzie jest moja karta rejestracyjna FFS?


Masz kolekcjonerkę czy zwykłą edycję, ja mam EK i karty rejestracyjnej nie mam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Warto bylo wydac te 300 zl na EK :), swietnie wydany towar. Zaluje ze nie kupilem dwoch egzemplarzy, jeden by stal nierozpakowany na polce a drugi bym uzywal. Wspolczuje tym ktorzy nie dostali swoich zamowien, jak widac CDP nastawil sie w 100% na zysk ze sklepow a nie od swoich wiernych klientow, na szczescie to im sie odbije jeszcze tylko to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem 2x egzemplarze i chce je sprzedac ale trudno mi sie z nimi rozstac:/ Ja se kupie edycje zwykłą, niewiem czy nie przeczekac 1 miesiaca wtedy ceny moga ale nie muszą pójść w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wspolczuje tym

Dnia 16.01.2007 o 17:29, LukasS napisał:

ktorzy nie dostali swoich zamowien, jak widac CDP nastawil sie w 100% na zysk ze sklepow a
nie od swoich wiernych klientow, na szczescie to im sie odbije jeszcze tylko to potrwa.


Wątpie,żeby im bardzo zależało na klientach sklepu gram.pl.Jeśli będziesz chciał kupić grę,której są wydawcą lub dystrybutorem na terenie Polski,to gdzie byś nie kupił kasa i tak trafi do CDP.Jeśli jednak kupisz to ,będziesz chciał ją zarejestrować i wtedy dostaniesz wPLN.Skoro już masz WPLNy to możesz kupić taniej,ewentualne zapłacić nimi za przesyłkę.Tak więc koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:11, Viper napisał:

> Gdzie jest moja karta rejestracyjna FFS?

Masz kolekcjonerkę czy zwykłą edycję, ja mam EK i karty rejestracyjnej nie mam?:)


EK, ale "niebieski" pisal, ze beda karty dolaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem niemilo zaskoczony. Wkladam 1 c, zaczynam instalowac, wkladam 2 cd i instalator sie wiesza!!! Co jest???? Podstawowy WoW mi sie instaluje elegancko wiec co jest z tymi plytkami????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:38, StrategC4 napisał:

Witam. Jestem niemilo zaskoczony. Wkladam 1 c, zaczynam instalowac, wkladam 2 cd i instalator
sie wiesza!!! Co jest???? Podstawowy WoW mi sie instaluje elegancko wiec co jest z tymi plytkami????!!!!!


Tu masz topic o problemach z instalacją BC:

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=116332454&sid=1

Spróbuj skopiować TBC na twardziel i stamtąd zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:32, Ashen napisał:

List polecony do Francji okolo 14 zlo. Poszedl dzisiaj :)

I wysłałeś im tą świecącą UNIKATOWĄ karte referencyjną?
Ludzie na europejskim forum wszczeli bunt. Blizzard złamał prawo - dostarczył niekompletny produkt i żąda od nas wysłania innych części składowych tego produkty w zamian za brakujące elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 20:19, m1szer napisał:

EK, ale "niebieski" pisal, ze beda karty dolaczane.


Wygląda na to że jednak nie dodawali kart rejestracyjnych do EK, kumpel dostał swój egzemplarz EK i też karty rejestracyjnej nie ma.
Płakał z tego powodu nie będę (chociaż fajnie byłoby mieć takie cacuszko zarejestrowane) i tak wersja EK jest po prostu niesamowita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 22:24, Ziomczysław napisał:

oooo ludzieee.... 299zl! to już gothic 3 EK kosztował 159 :D
czy gra jest tego warta??


Odpowiedź na to bytanie:
TAK!!!:)
Wersja kolekcjonerka jest na prawdę niesamowicie wydana, nie żałuje ani jednej złotówki:].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:37, mustang1924 napisał:

Dostalem 2x egzemplarze i chce je sprzedac ale trudno mi sie z nimi rozstac:/ Ja se kupie edycje
zwykłą, niewiem czy nie przeczekac 1 miesiaca wtedy ceny moga ale nie muszą pójść w góre


A żebyś na tym nic nie zarobił, spekulancie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum Blizzarda pisze, że aby nie musieć pozbywać się elementów zestawu EK w celu zdobycia Netherwhelpa należy się skontaktować ze sklepem, w którym gra została zakupiona. Tylko, że CDP nie dał kart rejestracyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować