Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Mam pytanie do kogoś z CD Projekt: czy są jakieś zwroty TBC: EK lub niepotwierdzone zamówienia i czy będzie ona jeszcze dostępne w sklepie gram.pl? Jeżeli tak, to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem i normalną i kolekcjonerską edycję, i nie mam ani jednej ani drugiej. Codziennie dzwonie do cdprojektu i jestem informowany, że dzisiaj zostanie moja paczka nadana i nic się nie dzieje. To jest totalna i koszmarna katastrofa. Zapłaciłem spore pieniądze i nic z tego nie mam. Pominę już fakt wydania głupich 15 zł na Masterlink żeby mieć pudełko w dniu premiery. To jakiś żart.

PS. Wysłałem również maila z pytaniem do nich - brak reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoL... Płacz o wPLN-y, hehe a to dobre. W tym miejscu chciałbym wytłumaczyć iż wPLN-y to nic innego jak Kit wciskany kupującemu. Niby dostajecie te Wirtualne Pieniążki i odliczcie sobie je czasem od ceny gry ale w gruncie rzeczy płacicie i tak tyle samo a nawet czasem i więcej niż ktoś inny np. w Empiku ! Jakiś czas temu porównałem cenę 5ciu przypadkowo wybranych gier na stronie gram.pl i Empiku, w gram.pl po wykorzystaniu wPLN-ów łączna kwota wyszła mi o 2dzieścia parę złoty wyższa niż w Empiku więc to żaden Bonus...
A co do tego iż gry nie dochodzą na czas mogę tylko powiedzieć iż to nie jest 1wszy raz kupowałem tu co najmniej kilka gier w tym 2 x Preorder i za każdym razem była Lipa.
Polecam zakupy przy ul. Marszałkowska 116/122 w 100-licy ja tu sie zaopatruje i nie narzekam. W dni premier kolo godziny 12 jest nawet luźno.

P.S. Gry polecam kupować wszędzie tylko nie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2007 o 14:45, Mechwarrior napisał:

Yhmmm super.Mam wyciac Kawalek KOLEKCJONERSKIEGO pudełka i wysłać Kartę referencyjną-Częśc
zestawu KOLEKCJONERSKIEGO.


Jaki kawalek pudelka? Ty masz kolekcjonerska w ogole? Rozpakowywales ja?
Z tylu pudla pod folia jest kartka przedstawiajaca sklad zestawu i na niej jest kod. NIE WYCINASZ NIC Z PUDELKA FFS!

>Moim zdaniem gram.pl powinien coś z tym zrobić.

A co moze zrobic? To nie wina gram.pl. Oni nawet nie odpakowywali i nie foliowali ponownie EK. Jest prosciutko od wydawcy, czyli od Vivendi. Dlatego nie ma tam tez karty rejestracyjnej.

Dnia 17.01.2007 o 14:45, Mechwarrior napisał:

Nie macie prawa sprzedawac niepelnego produktu i żądać opłaty
za uzupełnienie(przesylka do fracji)a na dodatek uszkodzenia zestawu KOLEKCJONERSKIEGO


To nie CDP rzada. Nikt nie rzada. Chcesz miec peta, wyslij to co trzeba do francji. Nie chcesz, to nie wysylaj.

Nie maja prawa sprzedawac... tak to tez ciekawe.
Jak kupisz CD-Action w kiosku to gdzie lecisz z morda? Na kioskarza, ktory jest bogu ducha winien, czy na wydawce CDA? Chyba na to drugie co? Kiosk jest tylko dystrybutorem a nie wydawca gry. Chcesz sie pienic, pien sie do Vivendi.

Nie bronie CDP bo troche nerwow mialem przez ostatnie pare dni, ale nienawidze aburdu i nieuzasadnionych roszczen skierowanych nie do tego, kogo trzeba.

BTW folie w ktora byla zapakowana EK tez postawiles na oltarzyku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.01.2007 o 17:01, m1szer napisał:

Jak kupisz CD-Action w kiosku to gdzie lecisz z morda?


Mialo byc:

Jak kupisz CDA w kiosku i plyta nie dziala to gdzie lecisz z morda?

Ech przydalaby sie edycja postow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 14:31, Akashi napisał:

W takim wypadku skontaktuj się ze sklepem gram.pl pod poniższym adresem e-mail zamowienia@gram.pl

Pozdrawiam

Rozumiem, że w sprawie braku jednej ze smyczy TCB równierz mam się kontaktować pod powyższym adresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na fali narzekania na CDP dam im mały plus,ale naprawdę malutki i nie do końcaprzez nich zasłużony.
Dzisiaj skontaktowała się za mną Pani ze sklepu gram.pl i zaproponowała mi rozdzielenie zamówienia tzn.EK wyślą mi jutro,a zwykłą jak będą mieli.Podziękowałem im za zwykłą.Co prawda dostanę swoją EK dopiero w piątek,ale lepiej późno niż wcale.Wcale to nie zmienia mojego stosunku do nich,ale jednak jakoś próbują coś z tym zrobic.Taka mała łyżka miodu w beczce dziegciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 17:32, waldmar napisał:

No to na fali narzekania na CDP dam im mały plus,ale naprawdę malutki i nie do końcaprzez nich
zasłużony.
Dzisiaj skontaktowała się za mną Pani ze sklepu gram.pl i zaproponowała mi rozdzielenie zamówienia
tzn.EK wyślą mi jutro,a zwykłą jak będą mieli.Podziękowałem im za zwykłą.Co prawda dostanę
swoją EK dopiero w piątek,ale lepiej późno niż wcale.Wcale to nie zmienia mojego stosunku do
nich,ale jednak jakoś próbują coś z tym zrobic.Taka mała łyżka miodu w beczce dziegciu.


Mnie tak mówią już od trzech dni. "Pana zamówienie zostanie wysłane jutro." Życzę powodzenia ....
Poza tym zwykłą możesz sobie w sklepie kupić, jeszcze są, a EK ... no cóż wobec poziomu obsługi CD Projekt jestem bliski rezygnacji z EK.
Wogóle powoli zastanawiam się nad rezygnacją z zamówienia. Czuję się już zażenowany z każdym kolejnym telefonem do CD Projektu. Jak trudne może być nadanie głupiej paczki Masterlinkiem ? Do tego z takim opóźnieniem, to doszło by zwykłą pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2007 o 12:49, Festin napisał:


Mnie tak mówią już od trzech dni. "Pana zamówienie zostanie wysłane jutro." Życzę powodzenia

, a EK ... no cóż wobec poziomu obsługi

Dnia 18.01.2007 o 12:49, Festin napisał:

CD Projekt jestem bliski rezygnacji z EK.
Wogóle powoli zastanawiam się nad rezygnacją z zamówienia.


Nie rezygnuj,mi mają dzisiaj wysłać.Sprawdź swoje zamówienie mi właśnie przed chwilą zmienili zamówienie i jest,że wyślą 18.01.2007 czyli dzisiaj.Jeśli zrezygnujesz,to jest duża szansa,że Twoją EK kupi jakiś spekulant i od razu wystawi na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 12:58, waldmar napisał:

Nie rezygnuj,mi mają dzisiaj wysłać.Sprawdź swoje zamówienie mi właśnie przed chwilą zmienili
zamówienie i jest,że wyślą 18.01.2007 czyli dzisiaj.Jeśli zrezygnujesz,to jest duża szansa,że
Twoją EK kupi jakiś spekulant i od razu wystawi na allegro.


Najpierw miałem na stronie napisane, że wyśłą 15. Następnego dnia mi zmienili na 16 i tak jest do dziś. To, że CI zmienili datę nie znaczy nic. Dopiero kiedy pojawi się numer przesyłki Masterlink, to wtedy wiesz, że przesyłka wyszła. Nic innego nie ma znaczenia. Oni mogą tam powpisywać co im się żywnie podoba, a wysłać i tak nie wyślą. Załamka.
Od trzech dni tłukę altem level 46 battlegroundy i już go zaczynam w epiki z PvP ubierać z nudów. I szlag mnie trafia jak widzę tych wszystkich z levelami powyżej 60 lub nawet BElfy/Dreanei kręcące się dookoła. Właściwie, to w takiej sytuacji powinienem sięspodziewać rekompensaty za zawalenie zamówienia ze strony CDP ale biorąc pod uwagę jak oni to załatwiają, to naprawdę lepiej chyba wyjdę rezygnując z zamówienia. Do tego biorąc pod uwagę, że Blizzard Europe jak zwykle nawaliło i peta możesz dostać tylko po wyłsaniu przesyłki z jakimiś kartkami z EK za 50 zł to dziękuję :\

Najgorsze, że na koncie mam zamówienia z CDP i to naprawdę sprawne i terminowe. Ale jak słyszę, że ja nie jestem jedyny z problemami, to chyba naprawdę nie będę sobie więcej zawracał głowy sklepem CDP ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 13:23, Festin napisał:

Najpierw miałem na stronie napisane, że wyśłą 15. Następnego dnia mi zmienili na 16 i tak jest
do dziś. To, że CI zmienili datę nie znaczy nic. Dopiero kiedy pojawi się numer przesyłki Masterlink,
to wtedy wiesz, że przesyłka wyszła. Nic innego nie ma znaczenia. Oni mogą tam powpisywać co
im się żywnie podoba, a wysłać i tak nie wyślą. Załamka.


Nieprawda - u mnie status zmienił się na "wysłane" i pojawił się numer przesyłki dopiero dzisiaj, ok. 1 godzinę po tym, jak kurier dostarczył mi przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 13:29, Slave napisał:

Nieprawda - u mnie status zmienił się na "wysłane" i pojawił się numer przesyłki dopiero dzisiaj,
ok. 1 godzinę po tym, jak kurier dostarczył mi przesyłkę.


To może teraz jest inaczej. Dwoje znajomych odebrało przesyłkę 16 i oboje mieli na stronie numer przesyłki juz poprzedniego dnia. Śmieszne, że oni zamówili mniej więcej tego smaego dnia TBC co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zamówienie EK zmieniło status na zrealizowana a pomimo to nie dostałem e-mailem klucza rejestracji elektronicznej. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2007 o 13:23, Festin napisał:


Najpierw miałem na stronie napisane, że wyśłą 15. Następnego dnia mi zmienili na 16 i tak jest
do dziś. To, że CI zmienili datę nie znaczy nic. Dopiero kiedy pojawi się numer przesyłki Masterlink,
to wtedy wiesz, że przesyłka wyszła.


Kurier jednak dotarł dziś rano.Także nie martw się do Ciebie też dotrze.No chyba,że już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:18, waldmar napisał:

Czy ktoś już zarejestrował BC na gram.pl ? Jeśli tak to ile przyznają wPLN-ów ?


Ja, 2 sztuki :)
50 pln za 1 gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować