Zaloguj się, aby obserwować  
Pioo

Konkurs którego tak naprawdę nie było - Nierozstrzygnięty konkurs

35 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 19:26, Spayki PL napisał:

> > ciach/


Celowo wysłałem 2 razy aby gdzieś po drodze nie zagineło.... aaa jeszcze jedno .. Kartke świąteczną z życzeniami od Wiedzmina dostałem podiero dzisiaj a mieszkam w Krakowie. Z W-wy została wysłana 22 grudnia więc jakieś 21 dni temu :P Ale to już ewidentna wina poczty.

A wspomniana wielokkrotnie nagroda bedzie wysłana kurierem czy pocztą polską (pozal sie boże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 20:33, Pioo napisał:

A wspomniana wielokkrotnie nagroda bedzie wysłana kurierem czy pocztą polską (pozal sie boże).

no tu faktycznie rownierz zaczalem miec obawy, gdyz moja kartka z Wiedzmina ma pieczatke z Wawy 20 grudnia bodajze a przyszla 2dni temu... n/c, ale pewnie na kuriera niema co liczyc... no ale jesli nawet ten kurier, to cos mi sie obilo o uszy ze ktos MUSI byc w tedy w domu? inaczej paczka wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 23:07, ashar napisał:

> A wspomniana wielokkrotnie nagroda bedzie wysłana kurierem czy pocztą polską (pozal sie
boże).
no tu faktycznie rownierz zaczalem miec obawy, gdyz moja kartka z Wiedzmina ma pieczatke z
Wawy 20 grudnia bodajze a przyszla 2dni temu... n/c, ale pewnie na kuriera niema co liczyc...
no ale jesli nawet ten kurier, to cos mi sie obilo o uszy ze ktos MUSI byc w tedy w domu? inaczej
paczka wraca?

Jak podasz numer telefonu to kurier wcześniej zadzwoni i się mozena umówic na odbiór kiedy i gdzie ale nie dłuzej niz bodajze 2 dni ... albo 3 bo potem musi odesłac przesyłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 23:43, Pioo napisał:

Jak podasz numer telefonu to kurier wcześniej zadzwoni i się mozena umówic na odbiór kiedy
i gdzie ale nie dłuzej niz bodajze 2 dni ... albo 3 bo potem musi odesłac przesyłkę :P

hm, o ile pamietam to przy wysylaniu niedawno adresu, nie podawalem nr telefonu, wiec jak mozna sie z nimi skontaktowac? nie jestem pewien czy ktos bedzie w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie zeby wysłali kurirem.. dostałem wiadomość tu cytat .. Gra zostanie wysłana do Ciebie w przyszłym tygodniu, jako przesyłka priorytetowa. Czyli to znaczy ze pocztą polską. A szkoda bo za miesiąc czekania to kurier się należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:07, Pioo napisał:

Wątpie zeby wysłali kurirem.. dostałem wiadomość tu cytat .. Gra zostanie wysłana do Ciebie
w przyszłym tygodniu, jako przesyłka priorytetowa. Czyli to znaczy ze pocztą polską.
A szkoda bo za miesiąc czekania to kurier się należy :P

Wiesz, jak wysyłałem ostatnio priorytetem znajomemu gierki na wymianę priorytetem, to następnego dnia je miał już przed południem, więc chyba jednak nie taka zła ta poczta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 12:01, RakuPL napisał:

ciach


Nie chce krakać ale pozyjemy zobaczymy ... a praktyki nie liczył bym na słowo CDP Obym sie mylił... Ale w przyszłym tygodniu nie przyjdą. Odstawiam poczętek nastepnego tygodnia czyli koło 22 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 11:43, RakuPL napisał:

Dzięki wielkie, właśnie poczta dostarczyła nagrodę :)

To masz szczęscie... Ja mieszkam w Krakowie i listonosza ani widu ani słychu..... A z Warszawy do Krakowa to zut beretem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 16:54, Pioo napisał:

> Dzięki wielkie, właśnie poczta dostarczyła nagrodę :)
To masz szczęscie... Ja mieszkam w Krakowie i listonosza ani widu ani słychu..... A z Warszawy
do Krakowa to zut beretem :P

Hehe (to a propos rzutu beretem ;)). Do mnie jednak do Łodzi bliżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:19, RakuPL napisał:

> > Dzięki wielkie, właśnie poczta dostarczyła nagrodę :)
> To masz szczęscie... Ja mieszkam w Krakowie i listonosza ani widu ani słychu..... A z
Warszawy
> do Krakowa to zut beretem :P
Hehe (to a propos rzutu beretem ;)). Do mnie jednak do Łodzi bliżej :P

A piłeczka doszła....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 01:22, Pioo napisał:

> > > Dzięki wielkie, właśnie poczta dostarczyła nagrodę :)
> > To masz szczęscie... Ja mieszkam w Krakowie i listonosza ani widu ani słychu.....
A z
> Warszawy
> > do Krakowa to zut beretem :P
> Hehe (to a propos rzutu beretem ;)). Do mnie jednak do Łodzi bliżej :P
A piłeczka doszła....??

Owszem, egzemplarz jak na foto z wątku o rozwiązaniu konkursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:44, RakuPL napisał:

> > > > Dzięki wielkie, właśnie poczta dostarczyła nagrodę :)
> > > To masz szczęscie... Ja mieszkam w Krakowie i listonosza ani widu ani słychu.....

> A z
> > Warszawy
> > > do Krakowa to zut beretem :P
> > Hehe (to a propos rzutu beretem ;)). Do mnie jednak do Łodzi bliżej :P
> A piłeczka doszła....??
Owszem, egzemplarz jak na foto z wątku o rozwiązaniu konkursu ;)

Niestety... ale z warszawy do Krakowa jest 3 razy dalej niż z warszawy do Łodzi. Wczoraj nie doszła.. dzisiaj nie doszła więc może jutro dojdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować