Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Jakie gry polecacie? W co naprawdę warto zagrać?

379 postów w tym temacie

Counter-Strike 1.6-tysiące serwerów
Call of Duty 4-bardzo dobry single aczkolwiek krótki ale multi jest na wyskoim poziomie
Assassin''s Creed-Grafika,animacje,orginalna fabuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - Fabuła, fabuła i jeszcze raz fabuła ! Pod tym względem ta gra gniecie inne na miazgę (pod innymi względami może już nie, ale gra się bardzo przyjemnie :P).

Guild Wars - Gra fajna, dobrze zbudowana z nawet ciekawą fabułą, ale nie to się w niej liczy. Przede wszystkim znakomity tryb PvP, no i ta grywalność.

Diablo 2: Lord of Destruction - To jest już klasyka. Miodna gra, w którą można się zagrywać wieki bez efektu znudzenia, a gdy nadejdzie czas Diablo 3 to będzie się działo, oj będzie, będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. - Ta gra naprawdę straszy!!!!!!!!!!!
Call of Duty 4 - najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem.Szczerze ją wszystkim polecam.Zagrajcie w nią koniecznie!!!
The Elder Scrolls IV :Oblivion - To gra ,która potrafi wciągnąć ta parę dobrych godzin.Ogromny świat ,dobra grafika i fabułą.To wszystko tutaj znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic II - świetny świat, fabuła, KLASYKA
HoMM III - Najlepsza turówka
Age of Empires III - Najlepsza strategia czasu rzeczywistego pod słońcem. Z dodatkami nieskończona zabawa...
CoD: IV: Świetny solo oraz multi
Puzzle Quest: Świetna zabawa z puzzlami, można grać bez końca. Zaczniecie, a nigdy nie skończycie....
Diablo II: Najlepsza siekana na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lineage 2 - potężnie rozbudowane MMO. Nigdzie nie spotkacie tak bardzo wielkiego, rozległego świata. Gra jest na prawdę bardzo rozbudowana. Wielkie ilości broni, zbroi, czarów itd. czynią z tej gry narkotyk, od którego nic Cię nie oderwie. Miliony graczy, aktualizacje (wraz z którymi dodawane są nowe obszary, zbroje, bronie, nowe tekstury, opcje graficzne, oprawa graficzna interfejsu, czary itp.). Gra wymaga opłat abonamentowych. Pobrać można ją darmowo ze strony NCSoftu bądź kupić w sklepie gram.pl z 15-dniową kartą pre-paid i brelokiem, bądź limitowaną edycję kolekcjonerską (opis edycji znajdziecie w sklepie gram.pl). Gra jest bardzo prosta do zrozumienia, z początku nie różni się za bardzo od typowego MMO, z czasem uczycie się coraz więcej, i uświadamiacie sobie, że gra jest cudowna.

Guild Wars
- niedawno kupiona przeze mnie gra. Już z początku jest mile widziana, ze względu na całkowity brak opłat abonamentowych! Oczywiście, trzeba grę kupić :) bądź pobrać (ale i tak klucz aktywacyjny kupić musisz, a w sklepie gram.pl dostajesz Instrukcję i Poradnik, no, i ładne pudełko z ładnym krążkiem DVD ^^). Grafika podobna jak w poprzednim MMO, Lineage 2, więc zdobyła u mnie w ten sposób duży plus. Trochę nieciekawie prezentuje się oprawa muzyczna, nie to, że jest nieciekawa, lecz zbyt często jej nie posłuchamy, bo gra jest, uhm, cicha. Tak, nieraz biegniemy, biegniemy, a muzyka nic, cicho sza. Jedynie odgłosy walki. No cóż, jest rozbudowana, ale to pikuś w porównaniu do Lineage 2. Spora ilość klas, ale, ahem, to pikuś, w porównaniu do L2 :) Oczywiście są dodatki, ale łącznie wychodzi nam 10 klas, w Lineage 2 jedna rasa ma tyle klas, a ras jest, zaraz... 1 - Ludzie, 2 - Elfy, 3 - Mroczne Elfy, 4 - Orkowie, 5 - Krasie (uhm, powaga, Krasnoludy ^^), 6 - Kamael (coś jak skrzyżowanie Danny Saucedo z Mrocznym Elfem, tyczy się to płci męskiej [choć niektórzy twierdzą że to płeć żeńska], ponieważ płeć żeńska, uhm, trudno się oprzeć, eh, no, Kamaelką, a raczej ich... chest armor ^^). Więc tak, 6 ras, każda ma średnio z 7-9 klas (nie wliczając kolejnych poziomów klas, ale o tym za momencik!) więc sporo ich, w porównaniu do Guild Wars, nie? Kurczę, w GW opisuję L2, trochę niesprawiedliwe, ale dodam, że w L2 klasy mają poziomy rozwoju. Tak oto dzielny Wojownik, gdy osiągnie 20 lvl może stać się Gladiatorem bądź Panem Wojny (Warlord) (Warrior to klasa ludzi), a Gladiator Duelistem, zaś Pan Wojny Dreadnoughtem, ale po czorta ja wam to opisuję, wszystkiego dowiecie się na lineage2.com.pl. Eh, ogólnie, Guild Wars jest zaraz po L2 :D

Wolfenstein: Enemy Territory - tak, to jest ten klasyk, to jest ta gra, to jest to! Odlot w kosmos, po prostu czadersko jo jo madafaka! :) Zaraz po Lineage 2 najbardziej wciągająca gra, która odizolowała Jaki Ganha na miliony lat świetlnych, zrozumiał to po tym, że jego zarost nie jest w najlepszym stanie :) Eh, palce mnie bolą od walenia w tą klawiaturę, ale chyba tak świetnej gry opisywać nie muszę, w dodatku darmowej* :)

*W PEŁNI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin - niesamowity klimat , wciągająca fabuła świetna grafika ta gra to już klasyk świetny cRPG wciąga niemiłosiernie .
STALKER cień czarnobyla - zjada klimat miażdży parapsychologiczny wygląd gry i strach przed wrogami.Kocham tą produkcje najlepsza gra na świecie , wielki świat ,dobra grafika itd.Polecam
Bioschock - gra marzenie jej nie da się opisywać ma wszystko co dobre piękna grafika fabuła najlepsza w historii gier , wspaniały dzwięk, teksty klimat mnie porwał na 10 godzin dziennie to miejsce trzeba zwiedzać chodzić obserwować a nie szybko ukończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box - 5 świetnych gier, w b.dobrej cenie ;]
Warcraft III + The Frozen Throne - świetna kampania i dziesiątki tysięcy graczy na B.Necie
Diablo II + Lord of Destruction - wyśmienity Hack n'' Slash (serio?;P)
WoW - najlepszy MMORPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm...
- TES: Oblivion - fabuła, grafika
- COD4 - klimat, akcja
- Bioshock - klimat
- GoW PC
- TDU - hawaje...i dziesiątki samochodów
- GRID - najlepsza fizyka jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam Mass Effect i nie wiem w co pograć. Lubie RPG i strategie( Grałam m, innymi: Mororwind, Oblivion, wszystkie części Gothic, oczywiście Wiedźmin,wszystkie Spellforce, wszystkie części Settlers, BG, I Dale, i inne ,Anno ). Polećcie coś. Nie lubie zrecznościówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:16, Bakter Naktacz napisał:

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - Fabuła, fabuła i jeszcze raz fabuła ! Pod
tym względem ta gra gniecie inne na miazgę (pod innymi względami może już nie, ale gra
się bardzo przyjemnie :P).


Z fabułą to nie przesadzaj :/, MGS ma zajefajną fabułę, Resident Evil jest ciekawy mimo nienajlepszej fabuły, Fahrenheit (mniej znany) u mnie dostał 9/10 a o fabule w Gothicu to mało osób zaprzeczy.

@werbenis: Diablo :))) może Guild Wars czy Jade Empire, Kotor mniej ale da sie żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoM&M V Dzikie Hordy - każdy kto grał w podstawkę i mu się podobała musi mieć DH. Alternatywne ulepszenia jesdnostek, Twierdza to bardzo dopracowane miasto oraz długa kampania.
Assassin''s Creed - możliwości Altaira, wspinanie się po ścianach skoki, efektowne walki, świetne animacje, dopracowana grafika i bardzo dobra muzyka
World In Conflict - świetna oprawa audiowizualna, dobra fabuła i ogólnie kampania single, tryb multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:41, Piwomaniak napisał:

Z fabułą to nie przesadzaj :/, MGS ma zajefajną fabułę, Resident Evil jest ciekawy mimo
nienajlepszej fabuły, Fahrenheit (mniej znany) u mnie dostał 9/10 a o fabule w Gothicu
to mało osób zaprzeczy.

@werbenis: Diablo :))) może Guild Wars czy Jade Empire, Kotor mniej ale da sie żyć.


No może przesadziłem z tą fabułą troszkę, ale po prostu mnie ta gra wciągnęła. Dochodzi do tego jeszcze fakt, że klimaty postapokaliptyczne bardzo mi się podobają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:22, Ajacu15 napisał:

F.E.A.R. - Ta gra naprawdę straszy!!!!!!!!!!!

Szybko się nudzi, ciagle takie same poziomy...

Dnia 20.07.2008 o 20:22, Ajacu15 napisał:

The Elder Scrolls IV :Oblivion - To gra ,która potrafi wciągnąć ta parę dobrych
godzin.Ogromny świat ,dobra grafika i fabułą.To wszystko tutaj znajdziecie.

Potrafi wciagnąć tylko na parę godzin. Fabuła słaba, level scaling psuje zabawę z rozwoju postaci, świat ogromny ale monotonny, zero zróżnicowania jakie było chociażby w morrowindzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:35, werbenis napisał:

Skończyłam Mass Effect i nie wiem w co pograć. Lubie RPG i strategie( Grałam m, innymi:
Mororwind, Oblivion, wszystkie części Gothic, oczywiście Wiedźmin,wszystkie Spellforce,
wszystkie części Settlers, BG, I Dale, i inne ,Anno ). Polećcie coś. Nie lubie zrecznościówek.


Z RPG polecam KOTORy (Knights of the Old Republic) i oczywiście Planestcape Torment, a ze strategii serię Earth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gre Splinter Cell Chaos Theory , gra ma wspaniała fabułe i i nterfejs , gra jest dosyć długa w calosci po polsku :) i co tu jescze grafika niczego sobie , gra warta grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak Operation Flashpoint, jeśli CoD4 na poziomie weteran przechodzisz w palcem w nosie to zasmakuj tego, ogromny realizm, ciekawie opowiedziana fabuła, 40 misji, mnóstwo dodatków oraz kampanii. Grywalność jest niesamowita..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Może czas się wziąć za sieciówki? Guild Wars? Jeśli lubisz iwd i bg (klasykę) to koniecznie musisz zagrać w Planescape: Torment, oprócz tego może hmm... Warhammer 40 000 Dark Crusade również będzie świetnym wyborem (ale nie wiem czy lubisz klimaty sci-fi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak warhammer 40k dow soulstorm:za niesamowity klimat bródnej wojny, za grywalność, świetne odwzorowane pole bitwy i za piękną grafikę. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować