Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Jakie gry polecacie? W co naprawdę warto zagrać?

379 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2008 o 19:47, Krystian-03 napisał:

Ok dzieki pomogłeś mi podjąć wybór :) A co myślisz na temat CSS?? Warto wydać te 100zł zwłaszcza
ze grafika nie jest za nowoczesna...

MMM... Mój kumpel ma tą grę i grałem w nią przez godzinkę i szczerze stwierdzam że bardziej podobałby ci się Half-Life czy coś innego ale nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:47, Krystian-03 napisał:

A co myślisz na temat CSS?? Warto wydać te 100zł zwłaszcza ze grafika nie jest za nowoczesna...


Grafika jest niezła. Moim zdaniem CSS jest lepszy niż UT3, ale to kwestia gustu. Sciągnij sobie demko ( w sumie warto przed wydaniem takiej kwoty zobaczyć na co się wydaje ), albo obejrzyj na youtubie gameplay z każdej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce się zapytać .Dysponuję 40 zł chciałbym kupić coś z TS.Zastanawiam się nad Cezarem IV i Eragonem .Co jest lepsze a może coś innego mi polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:05, Aragloin napisał:

Ja chce się zapytać .Dysponuję 40 zł chciałbym kupić coś z TS.Zastanawiam się nad Cezarem IV
i Eragonem .Co jest lepsze a może coś innego mi polecicie?



Ja z seri TS polecam Titan Quest z dodatkiem.Kosztuke mniej niz złota edycja Tiyn Quest.Ale poza tymi dwoma grami polecam Age Of Empires 3 :The Warchiefs (jeżeli tylko masz AOE3) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 15:12, Yaquza napisał:

> Ja chce się zapytać .Dysponuję 40 zł chciałbym kupić coś z TS.Zastanawiam się nad Cezarem
IV
> i Eragonem .Co jest lepsze a może coś innego mi polecicie?


Ja z seri TS polecam Titan Quest z dodatkiem.Kosztuke mniej niz złota edycja Tiyn Quest.Ale
poza tymi dwoma grami polecam Age Of Empires 3 :The Warchiefs (jeżeli tylko masz AOE3) .

Mam i AoE III i The Warchiefs:)Na razie "hakenslesze" mnie nie interesują(gram w Sacreda i BG(ale to nie jest HS))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś już polecał Dawn of War Dark Crusade? ja szczególnie bym ją zalecił tym, którym spodobał się choćby starcraft lub po prostu poprzednie części warhammera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mozecie mi polecic jakas dobra gre przygodowa (Nie dreamfall bo gralem ) lub jakas dobra gre rpg ( oczywisce z fabula ). Czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam takie gry (jak ktoś jeszcze nie grał):
1. Deus Ex
2. Mafia
3. GTA 3
4. GTA Vice City
5. Painkiller
6. Silent Storm
7. Bloodrayne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 17:35, rogal123 napisał:

Witam mozecie mi polecic jakas dobra gre przygodowa (Nie dreamfall bo gralem ) lub jakas
dobra gre rpg ( oczywisce z fabula ). Czekam na propozycje


Daemonica - mi się bardo podobałą, była w gazecie (click chyba). To jest "połączenie RPGa i przygodówki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 17:35, rogal123 napisał:

Witam mozecie mi polecic jakas dobra gre przygodowa (Nie dreamfall bo gralem ) lub jakas
dobra gre rpg ( oczywisce z fabula ). Czekam na propozycje


Gothic. Ta gra ma świetną fabułę, naprawdę wciąga. Jeśli jeszcze nie grałeś, zagraj koniecznie. W dodatku ta gra jest dostępna prawie za darmo jeśli chodzi o wysokość ceny. Potem możesz skusić się na Gothica 2 i dodatek Noc Kruka. Także świetne RPG. Trzecia część Gothica już niestety nie ma tak dobrej fabuły jak poprzednie, więc myślę, że najpierw powinieneś poznać G1, G2+NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 17:35, rogal123 napisał:

> Witam mozecie mi polecic jakas dobra gre przygodowa (Nie dreamfall bo gralem )


Polecam Ci Syberię, genialna przygodówka z bardzo dobrą fabułą, polecam także Paradise.

Dnia 20.02.2008 o 17:35, rogal123 napisał:

lub jakas
> dobra gre rpg ( oczywisce z fabula ). Czekam na propozycje

Star Wars : Knights of the Old Republic I & II , Jade Empire- jest to RPG w werji " lite", ale fabularnie jest bardzo dobra.

Dnia 20.02.2008 o 17:35, rogal123 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 18:24, Neysha napisał:

> Witam mozecie mi polecic jakas dobra gre przygodowa (Nie dreamfall bo gralem ) lub
jakas
> dobra gre rpg ( oczywisce z fabula ). Czekam na propozycje

Gothic. Ta gra ma świetną fabułę, naprawdę wciąga. Jeśli jeszcze nie grałeś, zagraj koniecznie.
W dodatku ta gra jest dostępna prawie za darmo jeśli chodzi o wysokość ceny. Potem możesz
skusić się na Gothica 2 i dodatek Noc Kruka. Także świetne RPG. Trzecia część Gothica
już niestety nie ma tak dobrej fabuły jak poprzednie, więc myślę, że najpierw powinieneś
poznać G1, G2+NK.

Bedac fanem przygodowek i rpg nie mogelm nie grac w gothica :D tak samo jak w kotora 1 i 2 :D niestey nie wiem dlacezgo jeszcze nie gralem w syberie..... jakos nie mialem kiedy kupic, nie gralem tez w Paradise i Daemonica zobacze na necie rezenzje i sie zastanowie thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba było wznowienie doskonałej gry - Star Wars Episode I Racer. Jak ktoś lubi wyścigi ( niekoniecznie samochodowe ), to ta gra jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 00:24, hehe napisał:

Ostatnio chyba było wznowienie doskonałej gry - Star Wars Episode I Racer. Jak ktoś lubi
wyścigi ( niekoniecznie samochodowe ), to ta gra jest rewelacyjna.


Również ją polecam gra jest super co prawda grałem w nią bardzo dawno ale jeszcze ją pamiętam polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować