Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Jakie gry polecacie? W co naprawdę warto zagrać?

379 postów w tym temacie

A ja polenam gierke "Kayne & Lynch-Dead men",klimat,grafa,do tego jeszcze bluzgi,które upiększają ten klimat,gra po prostu świetna,poleci mi ktos jeszcze jakiegos dobrego FPSa,ale z kategorii:wojna,mafia i coś w stylu "Maxa Payne''a"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś polecić prawdziwego bardzo dobrego FPS''a z prawdziwego zdarzenia. Bo nie mam w co grać a mam ochotę na jakiegoś dobrego Fps''a No i żeby poszło good na moim kompie (opis) Tylko nie polecajcie mi gier Far cry, seria Cod, MoH, Halh-Life, Prey, Quake bo wszystko z tego przeszedłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:02, Carl92 napisał:

Może mi ktoś polecić prawdziwego bardzo dobrego FPS''a z prawdziwego zdarzenia. Bo nie
mam w co grać a mam ochotę na jakiegoś dobrego Fps''a No i żeby poszło good na moim kompie
(opis) Tylko nie polecajcie mi gier Far cry, seria Cod, MoH, Halh-Life, Prey, Quake bo
wszystko z tego przeszedłem :D

Kane & Lynch: Dead Men (pościk wyżej ;)), może Bioshock? Crysis ;P Ta grafa i kombinezon, miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:02, Carl92 napisał:

Może mi ktoś polecić prawdziwego bardzo dobrego FPS''a z prawdziwego zdarzenia. Bo nie
mam w co grać a mam ochotę na jakiegoś dobrego Fps''a No i żeby poszło good na moim kompie
(opis) Tylko nie polecajcie mi gier Far cry, seria Cod, MoH, Halh-Life, Prey, Quake bo
wszystko z tego przeszedłem :D


Dokładnie ,jak juz kolega przedemną wspomniał ,polecam ci crysisa, duza grywalnośc oraz wyborna grafika o supermocach nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:18, Carl92 napisał:

Nad Kane & Lynch tak myślałem bo mi chodził bardzo dobrze na kompie, ale Bioshock i Crysis
to chyba już nie mój komp :(


To powinieneś zobaczyć na demkach czy ci pójdzie ;P Ale pewnie tak ^-^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:02, Carl92 napisał:

Może mi ktoś polecić prawdziwego bardzo dobrego FPS''a z prawdziwego zdarzenia. Bo nie
mam w co grać a mam ochotę na jakiegoś dobrego Fps''a No i żeby poszło good na moim kompie
(opis) Tylko nie polecajcie mi gier Far cry, seria Cod, MoH, Halh-Life, Prey, Quake bo
wszystko z tego przeszedłem :D

Ja polecam Gears of War, ponieważ ma fajną fabułę, ładną grafikę, ciekawe filmiki i ma dużo strzelania (i piłowania) wogóle dużo w tej grze się dzieje i jeszcze dochodzi do tego świetny tryb multiplayer. A poza Gears''ami to jak wyżej Crysis, Bioschock i Kane & Lynch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioshock chodził miodzio na średnich i mógłby być, ale Crysis chodził na min. dobrze, ale co to za przyjemność grać na min.
PS. Patrzycie w ogóle jakiego mam kompa? :P Ja mam proca jednordzeniowgo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 17:37, Pawlo09 napisał:

Sry za podwójny post coś się zacięło.


Jest genialny, to chyba pierwszy RTS gdzie grafika była świetna (już niestety troszkę się zestarzałą.
Polecam ze względu na poziom trudności - na Niskim jest dobra dla nowicjuszy (sam od tej gry zaczynałem). Dodatki jak najbardziej polecam (ze względu na dodatkowe armie i zmiany).

Myślę że zakup Antologi jest dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 10:43, Spector 109948 napisał:

> Sry za podwójny post coś się zacięło.

Jest genialny, to chyba pierwszy RTS gdzie grafika była świetna (już niestety troszkę
się zestarzałą.
Polecam ze względu na poziom trudności - na Niskim jest dobra dla nowicjuszy (sam od
tej gry zaczynałem). Dodatki jak najbardziej polecam (ze względu na dodatkowe armie i
zmiany).

Myślę że zakup Antologi jest dobrym pomysłem.


Dobra dzięki moim zdaniem zakup Anatologi jest bez sensu za 59zł ponieważ od soboty będę mógł kupić podstawkę razem z dodatkami za 30zł.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam gry podobnej do Far Cry. Chodzi mi główne o to : FPS, ty w środku dżungli, masz sam nóż (no ale jak będzie jakiś Minigun to nie przeszkadza ^^) i masz do zrobienia coś tam/uwolnić się z wyspy/ zniszczyć coś tam :D Coś taki obóz przetrwania ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:08, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Szukam gry podobnej do Far Cry. Chodzi mi główne o to : FPS, ty w środku dżungli,
masz sam nóż (no ale jak będzie jakiś Minigun to nie przeszkadza ^^) i masz do zrobienia
coś tam/uwolnić się z wyspy/ zniszczyć coś tam :D Coś taki obóz przetrwania ^^


Może nie do końca sprostają twoim wymaganiom, ale jeśli chodzi o otwarte tereny pokryte roślinnością itp., moje typy to "Soldier of Fortune 2, I.G.I. 2, Delta Force xTreme, Crysis (oczywiście :), Turok 1&2, Vietcong...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:08, Jaki Ganh1 napisał:

Witam. Szukam gry podobnej do Far Cry. Chodzi mi główne o to : FPS, ty w środku dżungli,
masz sam nóż (no ale jak będzie jakiś Minigun to nie przeszkadza ^^) i masz do zrobienia
coś tam/uwolnić się z wyspy/ zniszczyć coś tam :D Coś taki obóz przetrwania ^^


Popatrz także na Chrome, może nawet Black.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować