Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Jakie gry polecacie? W co naprawdę warto zagrać?

379 postów w tym temacie

Właśnie zarejestrowałem sie w nowej grze internetowej polegającej na typowaniu wyników imprez sportowych www.bet4fun.pl

Jazda na maxa i to bez obstawiania kasy.

Darmowy kod na czerwiec: AAX-32588.

WAHOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam
THAW-świetna zręcznościówka i to nie prawda że ta gra kończy sere PC on jeszcze wróci
Alien Shooter 2-serio świetny odstresywacz
Resident Evil 4-za super fabułe
Devil May Cry 3-jak opanuje się sterowanie (ufff)
COD 4-doskonały fps,według mnie najlepszy ze swego gatunku
Gothic 3-za wielkie świat który warto przemieżyć
Black Buccaner-księciu persi na karaibach :)
NFS MW-najlepszy NFS w historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPS - Nie wiem... ale mam faworytów:

UT3, CoD 4, R6 Vegas

RPG - Nadal

NWN, BG2 ( 1 to lipa... ), Oblivion

RTS - Ciągle...

Warhammer DoW

RPG/RTS

SpellForce, DragonShard, Heroes III i V

Racer :)

NFS MW

H''n''s - Najlepsze

Tylko Dark Messiah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:57, ShaDoW Energy napisał:

H''n''s - Najlepsze

Tylko Dark Messiah :)

Sorry, ale DM to nie jest H''n''s, tylko jak już gra akcji/cRPG. Do h''n''s możemy zaliczyć np. Diablo albo Titan Quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 21:57, ShaDoW Energy napisał:

BG2 ( 1 to lipa... ),

grzeszysz, oj grzeszysz z tym BG1

Dnia 06.06.2008 o 21:57, ShaDoW Energy napisał:

Oblivion

ale potrafisz człowieka rozbawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja swieta trojca: Baldur''s Gate 1,2, Spellforce 2 oraz Wiedzmin. Torment, Fallout i Icewind Dale musza poczekac z moja ocena az do bede mial czas. Gdy te gry wyszly - bylem za maly, a i one wtedy (tzn gry) za skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze starszych gier polecam:
Planescape Torment - klasyka, gra cRPG jak żadna inna. PO jej zakończeniu nadal będziesz myślał o bohaterze
Fallout 1 & 2 - trzeba jeszcze coś dodawać?;)
No i reszta:
The Elder Scroll : Morrowind/ Oblivion - gry cRPG, oblivion ma ładniejszą grafikę ale także bardziej kolorową i cukierkową
Sacred - najlepszy gra Hack & slash w jaką grałam, ogromny teren do eksplorowania, duży wybór postaci do wyboru
The Movies - gra, w której możesz realizować swoje aspiracje reżyserskie
Wiedźmin- o tej grze chyba każdy słyszał;)
Neverwinter Nights - świetna gra cRPG, jej zaletą jest także edytor umożliwiający tworzenie i ściąganie setek modów
GTA: Vice City - akurat ta część GTA urzekła mnie swoim klimatem;)
Half Life 2 + epizody - strzelanka z niesamowitym klimatem, świetnymi animacjami, szczególnie twarzy no i fizyką;)
Max Payne - pierwsza strzelanka z bullet timem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call od Duty 4 - ale to chyba każdy zna... świetna gierka, cieszy się duuużą popularnością.

GTA : San Andreas - kto by tego nie znał

Company of Heroes - świetna grafika, dużo jednostek, ogólnie fajny RTS

Armed Assault -gra jest symulacją pola walki, rozbudowana, mniej strzelania, więcej taktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przpraszam, ale jak jeszcze gdzieś przeczytam Neverwinter Nights to zwymiotuję. Ta gra jest po prostu tak tragiczna, że płakać się chce. Uratowała ją tylko bardzo przypominająca papierowe rpg rozgrywka multi. Jednak jeśli ktoś chce cRPG dla przeżycia małej przygody, identyfikacji z bohaterem i ciekawej fabuły (przecież o to w tych grach chodzi) to Oblivion wypada znacznie lepiej. NN jest marną prowokacją w porównaniu z BG2 czy Tormentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako ze sa wakacje, chcialbym zaczac w cos grac z bratem i tu moje pytanie - znacie jakies fajne gry zeby mozna bylo (najlepiej) przechodzic kampanie we 2? Gralismy juz we Władce Pierscieni: Powrot Krola, bardzo fajnys system wspolpracy, Titan Questa, Diablo, jakies strategie itd. Moze byc wszystko oprocz samochodowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W co naprawdę warto zagrać? Moim zdaniem godne uwagi są gry*:

1.Mafia- za klimat, niesamowitą i wciągającą fabułę, nietuzinkowych bohaterów oraz przecudną muzykę.
2.Max Payne/ Max Payne 2- wyróżnia je doskonały klimat jak i fabuła zresztą, obie są dobrze wykonane od strony graficznej,na uwagę zasługują ciekawe przerywniki filmowe. Po prostu genialne gry i tyle.
3.Black & White- nowatorska pod każdym względem, swego czasu wilki hit, pozwala na chwilę "poczuć się Bogiem", a poza tym można opiekować się chowańcem, świetna sprawa ;-P
4.The Elder Scrolls IV :Oblivion- gra, która potrafi pochłonąć na wiele godzin, niesamowita oprawa audio-wizualna, ciekawe misje i system rozwoju bohatera- cudo :-)
5.Tomb Raider:Anniversary- wydana z okazji 10- lecia serii gra, jest niczym innym jak odświeżoną wersją części pierwszej (taki mały lifting ^^). Gra prezentuje się znakomicie, doskonale zaprojektowane lokacje i mnóstwo elementów zręcznościowych, gorąco polecam.

*( między innymi oczywiście, bo wszystkich nie sposób wymienić^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:43, Kacper Karcz napisał:

którwe jest wg. was jest lepsza gra :

Gta vice city czy mafia

proszę o odpowiedz

hehe, Obie gry są dobre, nie jest możliwe obiektywne stwierdzenie która gra jest lepsza, każdy ma własne zdanie na temat tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam:
Medal of Honor Allied Assault z dodatkiem Sperhead: gry, które mimo iż mają ponad 5 lat nie zestarzały się ani o jotę. Omaha w AA dalej miażdży!
Call of Duty 4: Modern Warfare: krótki, choć dynamiczny single i świetny multi, który wciąga na kilka miesięcy
Fallout 1&2: Kliiiimaaaat!!!
Company of Heroes: świetna strategia o II wojnie, dynamiczna kampania, świetny multi, grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nikogo nie zaskocze: Mass Effect, Crysis - Świetne FPS''y, na miarę XXI wieku!

Warcraft III - Stara, ale kultowa gra. (Na sieci do teraz grają setki, jak nie tysiące graczy!)

Warhammer 40k: Dawn of War - Klimatyczna, i popularna.

WoW - Heh, ponad 10 milionów graczy mówi samo za siebie ;]

Call of Duty 4: Modern Warfare - Piękna gra, szkoda, że krótka. Ale zawsze pozostaje sieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować