Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FlatOut 2 - okiem Zaixa

36 postów w tym temacie

Hakken

Niewiele daje tyle satysfakcji po ciężkim dniu pracy, bądź nauki, co dobra rozwałka. Jeżeli przy jej okazji można się jeszcze ścigać i brać udział w dziwnych, acz zabawnych mini gierkach to aż wstyd nie spróbować. To wszystko i jeszcze więcej daje nam FlatOut 2. Zresztą przeczytajcie sami co na jego temat ma do powiedzenia Zaix.

Przeczytaj cały tekst "FlatOut 2 - okiem Zaixa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...gdy nasze orzełki strzelają pierwszego gola - i to nie samobója..." - jak to przeczytałem omal nie spadłem z krzesła. ;D Brawo! Po takim tekście od razu lepiej się czyta.

Czytając recenzję, z każdą chwilą coraz bardziej chciałem zagrać w tą grę, ale nauczony doświadczeniem zdawałem sobie doskonale sprawę, że ta gra może po prostu przerosnąć mój sprzęt. Po sprawdzeniu wymagań stwierdziłem, że mógłbym sobie zagrać, ale o pięknej grafice mogę tylko pomarzyć. Cóż, kolejna gra czekająca w długiej kolejce do upgrade kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2007 o 21:21, Peterek1992 napisał:

Najlepsze zręcznościowe wyścigi PC na rynku. FlatOut 2 może konkurować nawet z Xbox''owym Burnout''em
Revenge.


LOL, ciekawe, w jakiej kategorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 13:29, wawko2 napisał:

Nie ma sensu czytac... Od poczatku wiadomo ze wydawca bedzie tylko chwalill sie podniecal ;)

Wydawca to sobie mógł zobaczyć tekst, jak zawisł na stronie. Kropka.
Nim obrazisz autorów z mojej redakcji, przeczytaj trochę ich tekstów i zastanów się, czy warto chwalić się ignorancją. Choć ta cecha w IV RP czasem pozwala zdobyć wysokie stołki, to wątpie by ktos z rządu tu zaglądał w celach rekrutacyjnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas gra :D Dobra, żeby sie od sterować i czasem zestresować(ostatnie okrążenie kilka sekund i meta a tu koś cie wyprzedza, albo wypadasz z trasy :P) Ale racja, że max na 1,5H/dzień bo później nuuudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam nudy, znudzi się i za jakiś czas znowu się wróci z przyjemnością. Poza tym ostra jazda jest w multi.
Gierka genialna i jak na taką grafikę ma niskie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktos na klawiaturze? I jak da sie grac? bo gierka mnie interesuje (grałem w Bournouta revenge ponad 300h) ale nie mam obecnie zadnego pada :( i nie zamierzam kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować