Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tribes: Zemsta - kup grę za złotówkę!

78 postów w tym temacie

Hmmm zastanawiam się nad Tribse''em, byćmoże kupie, bo CDP obdarował mnie sporą ilością wPLN (chwała im za to!). Jednak czekam na Warhammer''a 40k-to jest dopiero genialna gra :D .

P.S.
To CDP powinien zostać dystrubutorem roku i dostać Imperatora! To co "wyczynił" z gram.pl zasługuje na nagrodę. Najwidoczniej ludzie oceniają za wydane gry, a nie za jakość wydania i inną działalność... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:53, Andrij napisał:

PS: Czy ktoś z CDP mógłby powiedzieć jakie będą kolejne tytuły w tej serii??


Nikt Ci tego nie powie, bo nie było by niespodzianki. Nie liczcie też raczej na Wwathammera, a tym bardziej WoWa. Po prostu te gry są za nowe i za dobrze się sprzedają, żeby CDP objął je promocją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:53, Andrij napisał:

PS: Czy ktoś z CDP mógłby powiedzieć jakie będą kolejne tytuły w tej serii??

Dokładnie.bo gram mnie zaciekawiła ale nie wiem czy kupic...bo jak kupie a pozniej wyjdzie jeszcze cos lepszego to bedzie syf:(np.jakby fear tak wyszedł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajna promacja ale ja takich gierek nielubie :-(
Ale settlersy czemu nie :-)
A może se jednak kupie ?
za 1 zł warto mieć :-) Do kolekcji na półce i od czasu do czasu pograć.Dobra kupuję to ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nikt Ci tego nie powie, bo nie było by niespodzianki. Nie liczcie też raczej na Warhammera, a tym bardziej WoWa. Po prostu te gry są za nowe i za dobrze się sprzedają, żeby CDP objął je promocją."

No na WoW''a bym nie liczył ze względu na cenę i abonament, ale Warhammer z tego co wiem za jakiś czas ma być w Świątecznej Promocji i niedługo wyjdzie dodatek, więc wszystko możliwe.

Jakby ktoś rzeczywiście powiedział o tych planach z grami na przyszłość to byłoby miło, bo jak wyjdzie coś fajnego to będzie żal że już się kasy nie ma, a jak wyjdzie coś czego sie nie lubi to będzie żal że się Tribes''a nie kupiło ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:22, koticzet napisał:

Codzienie co innego, ciekawe xD Gratulacje cdprojekt!! Mam nadzieje ze te promocje beda sie naprawde codzienie zmieniac
a nie tylko teraz na otwaricu;)))

to takie cos było i jesr codziennie?? aha no tak wczoraj chyba był SWAT 4 za zeta tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli codziennie to naprawdę niesamowicie ! Chociaż śmiem wątpić w takie codzienne super promocje. Niemniej jednak żeby sprawdzić jak działają te całe pieniądze to chyba zamówię sobię kubek z napisem gram, koszulkę i ten zestaw z plakatem :-), narazie poczekam trochę na rozwój wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 14:38, kamilimaciek1 napisał:

Bartek chyba Cie główka boli SWAT 4 to niemożliwe ta gra jest za nowa :-)
Chyba w czoraj nic niebyło :-(



Jaknajbardziej był SWAT :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 13:52, Frankfurterus napisał:

Hmmm zastanawiam się nad Tribse''''em, byćmoże kupie, bo CDP obdarował mnie sporą ilością wPLN (chwała im za to!). Jednak
czekam na Warhammer''''a 40k-to jest dopiero genialna gra :D .

P.S.
To CDP powinien zostać dystrubutorem roku i dostać
Imperatora! To co "wyczynił" z gram.pl zasługuje na nagrodę. Najwidoczniej ludzie oceniają za wydane gry, a nie za jakość
wydania i inną działalność... eh...


LOL tak i to koniecznie!!! szczególnie za profesjonalne wydanie DS2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cool wielkie dzięki za odp.
A ja wam powiem że w tą gre grałem u Julka mojego kolesia teraz se przypomniałem.
Kierujesz takimi robotami które do siebie strzelają przemieniają się w samoloty itd bronią swojej koloni nawet fajne to było jak dlamnie ale on mówił mi że to jest troche przynudzone,ale mi się nawet podobało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować