Zaloguj się, aby obserwować  
gam01

A co z Half-Life 2?

22 postów w tym temacie

Do redaktorów cdprojekt: Dodajcie Half-Life 2 (wersja DVD najnowszą) katalogu gram.pl. Chciałbym ją kupić. A wiem, że to wy ją dytrybutowaliście. Proszę was o to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 12:53, gam01 napisał:

Do redaktorów cdprojekt: Dodajcie Half-Life 2 (wersja DVD najnowszą) katalogu gram.pl. Chciałbym ją kupić. A wiem, że to
wy ją dytrybutowaliście. Proszę was o to bardzo.


www.wirtus.pl - tutaj powinieneś ją nabyć :) Bardzo fajny sklep (choć i tak wolę ten z gram.pl :P). A dystrybutorem jest teraz bodajże Electronic Arts (heh, najpierw było Nicolas Games, potem CDP, a teraz EA Polska :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 13:46, td_sl napisał:

Lol :D czegoś takiego chyba jeszcze nie było... :P dziwne to trochę... od czego zależą te ciągłe zmiany?


Pamiętasz jak pisaliśmy o procesie pomiędzy Valve a Vivendi (ich wydawcą)? Poszło o Steama, a konkretnie o to, że Valve sprzedało część "egzemplarzy" swojej gry bez pośrednictwa Vivendi. Producent HL2 ostatecznie proces wygrał, ale przy okazji "rozszedł" się z Vivendi. Nowym wydawcą Valve zostało Electronic Arts, które ma przecież oddział w Polsce - i to u nich należy szukać teraz Half-Life''a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, zastanawiam co się dzieje z opakoaniami i cd przy zmianie dystrybutora. NP: Halfa najpierw "rozprowadzał" LEM póżniej CDP a teraz EA. Czyli te pudełka niesprzedane z logo CDP poszły na przemiał (gdy zaczął działać EA) czy jak ? Jak to jest technicznie rozwiązane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam to dopiero przerąbne, zasnąć z Ideą a obudzić się z Orange :D Chociaż tutaj to już wogóle: pójść na kolację z Nicolas Games, przespać się z CDP, a obudzić z EA PL ;))) Ale sam jestem ciekaw: czy w takim razie jeśli kupię jeszcze gdzieś kopię HL2 wydaną przez CDP, to na kogo powinienem liczyć w kwestii jakiejś pomocy technicznej itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 13:52, Domek napisał:

> Lol :D czegoś takiego chyba jeszcze nie było... :P dziwne to trochę... od czego zależą te ciągłe zmiany?

Pamiętasz
jak pisaliśmy o procesie pomiędzy Valve a Vivendi (ich wydawcą)? Poszło o Steama, a konkretnie o to, że Valve sprzedało
część "egzemplarzy" swojej gry bez pośrednictwa Vivendi. Producent HL2 ostatecznie proces wygrał, ale przy okazji "rozszedł"
się z Vivendi. Nowym wydawcą Valve zostało Electronic Arts, które ma przecież oddział w Polsce - i to u nich należy szukać
teraz Half-Life''a 2.


I EA znowu powiększy swoje konto o pare zer.Bo na kontynuacjach Half-Life pewnie nieźle się wzbogacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 14:34, Sth`Devilish napisał:

Tam to dopiero przerąbne, zasnąć z Ideą a obudzić się z Orange :D Chociaż tutaj to już wogóle: pójść na kolację z Nicolas
Games, przespać się z CDP, a obudzić z EA PL ;))) Ale sam jestem ciekaw: czy w takim razie jeśli kupię jeszcze gdzieś kopię
HL2 wydaną przez CDP, to na kogo powinienem liczyć w kwestii jakiejś pomocy technicznej itd?

Widziałeł HL2 od CDP w Media-Markt w Bytomiu ;) 6 dni temu, pewnie mieli jeszcze na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 14:56, WoWmen napisał:

Widziałeł HL2
od CDP w Media-Markt w Bytomiu ;) 6 dni temu, pewnie mieli jeszcze na magazynie.


Co to to nie :P Ten Media jest u mnie w Chorzowie, a co do HL2 to cały czas tam jest i dalej z CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 15:31, Ninja Seba napisał:

> Widziałeł HL2
> od CDP w Media-Markt w Bytomiu ;) 6 dni temu, pewnie mieli jeszcze na magazynie.

Co to to nie
:P Ten Media jest u mnie w Chorzowie, a co do HL2 to cały czas tam jest i dalej z CDP :D

No to w Chorzowie ;) koło TESCO cholera wie gdzie to jest :P Na piechote tam chodźe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 15:35, WoWmen napisał:

No to w Chorzowie ;) koło TESCO cholera wie gdzie to jest :P Na piechote tam chodźe :P


Na przeciwko Tesco :P też dochodzę na piechotę :) pzdr

(Znów się czepiam szczegółów... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować