• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
nocnyszakal5

Kamera

Pytanie

Mam do was pytanei kupielm se kamerke juz od dluzszefo czasu i tak nagrywam sobie ,ale mam do was pyatnei czy jeslu cos chchialbym skasowac z kasetki to moglbym to zrobic.Jeśli tak to prosze o pomoc moze jakims programem.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:27, nocnyszakal5 napisał:

Czy jeśli coś chciałbym skasować z kasetki to móglbym to zrobić? Jeśli tak to proszę o pomoc może jakimś programem?


Chyba jedynym sposobem aby skasować materiał jest nagranie na niego coś. Ale mogę się mylić, nie znam się na kamerach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:31, Wojtas94 napisał:

> Czy jeśli coś chciałbym skasować z kasetki to móglbym to zrobić? Jeśli tak to proszę o
pomoc może jakimś programem?

Chyba jedynym sposobem aby skasować materiał jest nagranie na niego coś. Ale mogę się mylić,
nie znam się na kamerach :P



Nagranei na neigo coś????jak??hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:33, nocnyszakal5 napisał:

Nagranie na niego coś???? Jak?? hehe:D


Nagranie na kasete z filmem inny film :D
Tak jak kasety VHS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:36, Wojtas94 napisał:

> Nagranie na niego coś???? Jak?? hehe:D

Nagranie na kasete z filmem inny film :D
Tak jak kasety VHS.



A neimożna by ocyscic kasetkki tylko cos na to nagrywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:44, nocnyszakal5 napisał:

Myśle że ktos wie cos o kamerach ????/ prosze pomozcie musze skasowa c z kamery filmik mojego
braciaka
musze miec woogle pusta kasdsteke

jak musisz mieć pustrą kasete to jest bardzo dobry sposób abyś ja miał KUPIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 17:44, nocnyszakal5 napisał:

musze miec woogle pusta kasdsteke


Jeśli już naprawdę chcesz mieć pustą kasetke to najlepiej sobie po prostu kup nową. Taka kaseta od Sony kosztuje zaledwie ok. poniżej 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skoro kaseta jest nosniiem magnetycznym to zapewne wystarczy przylozyc do niej magnes, ktory zrobi z zapisu sieczke ;-). Pytanie tylko po co? Chcesz cos ukryc?
To, ze nowy material bedzie nagrany na czyms co bylo wczesniej, a nie na pustej kasecie, nie zrobi mu zadnej roznicy i wszystko i tak bedzie wygladalo ok ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.01.2007 o 18:17, Piotrek K. napisał:

Skoro kaseta jest nosniiem magnetycznym to zapewne wystarczy przylozyc do niej magnes, ktory
zrobi z zapisu sieczke ;-). Pytanie tylko po co? Chcesz cos ukryc?
To, ze nowy material bedzie nagrany na czyms co bylo wczesniej, a nie na pustej kasecie, nie
zrobi mu zadnej roznicy i wszystko i tak bedzie wygladalo ok ;-)...



Ok thx ludzie chcialem ukryc jak nagrywalem barata ktory sie popisywał:D mial bym przechlapane o kdziki thx,ale znacie jakies programy do obrobki filmu bo widzialem pare keidys u moich kumpli???jelsi moglibyscie to podalibyscie link np do wersji trial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm... nie bardzo wiem co chcesz zrobic z tym filmem (czy potrzebujesz stworzyc jakies efekty przejscia czy itp.), ale jak cos to tak. W Windowsie XP (we wczesniejszych zapewne tez ;)) masz w akcesoriach Windows Movie Maker, do tego mozna jeszcze sciagnac z sieci darmowego Virtual Duba - google nie gryzie, wiec sobie poradzisz.
PS. Jest chyba jeszcze Adobie Premiere, ale nie wiem czy ma wersje trailowa/probna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.01.2007 o 12:42, Piotrek K. napisał:

Hmmm... nie bardzo wiem co chcesz zrobic z tym filmem (czy potrzebujesz stworzyc jakies efekty
przejscia czy itp.), ale jak cos to tak. W Windowsie XP (we wczesniejszych zapewne tez ;))
masz w akcesoriach Windows Movie Maker, do tego mozna jeszcze sciagnac z sieci darmowego
Virtual Duba - google nie gryzie, wiec sobie poradzisz.
PS. Jest chyba jeszcze Adobie Premiere, ale nie wiem czy ma wersje trailowa/probna



O dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie będe zakładał nowego tematu, więc tutaj napiszę i liczę na jakąś odpowiedź :) A więc mam kamerę PANASONIC SDR-S26 z karta pamięci 4GB i cokolwiek chce na niej zrobić to wyskakuje mi komunikat "Sprawdź kartę" nawet nie mogę jej sformatować. Nie wiecie jak to naprawić?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.11.2012 o 17:15, yerko napisał:

Nie będe zakładał nowego tematu, więc tutaj napiszę i liczę na jakąś odpowiedź :) A więc
mam kamerę PANASONIC SDR-S26 z karta pamięci 4GB i cokolwiek chce na niej zrobić to wyskakuje
mi komunikat "Sprawdź kartę" nawet nie mogę jej sformatować. Nie wiecie jak to naprawić?

Pozdrawiam


Spróbuj sformatować w komputerze kartę pamięci na format FAT32. Możliwe że karta pamięci jest uszkodzona idealnie by było jakbyś mógł sprawdzić z jakąś inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 10.11.2012 o 02:27, Nufiko napisał:

Spróbuj sformatować w komputerze kartę pamięci na format FAT32. Możliwe że karta pamięci
jest uszkodzona idealnie by było jakbyś mógł sprawdzić z jakąś inną.


Dzieki zaodpowiedź. Byłem dzisiaj w sklepie komputerowym włożył do komputera moją kartę pamięci z kamery i kompa mu zawieszało. Powiedział, żeby kupić nową kartę pamięci, ale dzisiaj może załatwie jakąś żeby zobaczyć czy w ogóle będzie działało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować