Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts zapowiada grę UEFA Champions League 2006-2007

19 postów w tym temacie

Mhm... Wszystko fajnie, tylko że jak widzę znowu jako autor jest EA, więc raczej to news-reklamowy a nie zwykłe growe info., więc z rezerwą podchodzę do tego co jest tam powypisywane. Prezentuje się w sumie ciekawie, ale wolę poczekać na recenzję - bo [rewolucyjny] system kart jakoś do mnie nie przemawia - wolałbym usłyszeć o pogłębieniu warstwy taktycznej, lepszym systemie dryblingu, etc. No nic - poczekamy - zobaczymy - wyjdzie "w praniu" jaka to będzie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Electronic Arts Polska

Electronic Arts Polska świętuje trwające rozgrywki Ligi Mistrzów zapowiadając UEFA Champions League 2006-2007, jedyną oficjalnie licencjonowaną grę wideo tych rozgrywek. UEFA Champions League 2006-2007 trafi do sprzedaży w dniu 20 marca 2007 roku, w atmosferze wyczekiwania meczu finałowego, który odbędzie się w maju.

Przeczytaj cały tekst "Electronic Arts zapowiada grę UEFA Champions League 2006-2007" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Spójrzcie, gram w FIFA od 98. roku. I fajnie. Były lepsze, były i gorsze edycje. Fajnie. Wyszedł PES. I co? Jedni się chwalą jak to odrzucili FIFA i przerzucili się na PES nagle. Ja gram w to i to i nie jest mi z tym źle. I PES i FIFA ma swoje wady i zalety... Heh, PES powoli się robi jak FIFA, zero nowości, a grywalność (tak, tak kładzie FIFA) dalej nieziemska. I to PES wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ziom. Czy każdemu "znawcy" trzeba to tłumaczyć? Gram.pl NIE REKLAMUJE, a jedynie zamieszcza informację prasową na forum o jakiejś "większej" produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 18:59, BzyQacz napisał:

Słuchaj, ziom. Czy każdemu "znawcy" trzeba to tłumaczyć? Gram.pl NIE REKLAMUJE, a jedynie zamieszcza
informację prasową na forum o jakiejś "większej" produkcji.


Widzisz różnicę między tematem na forum, a newsem na głównej? A poza tym gra na komórki jest jakąś większą produkcją (tu mi chodzi o Dakar)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale komentarz na forum robi za news taki jak na głównej stronce Gram.pl... BTW, pierwsze słyszę o Dakar, jest coś takiego na forum? Koniec OT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak juz to widze kolejna odsłona symulacji piłki noznej a raczej zreczniosciuwki ktora nie wprowadza zadnych istotnych zmian nie spominajac o rozbudowaniu taktycznych opcji.Jedno pewnie sie zmieni grafa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra powstaje obecnie (...) z myślą o konsolach Xbox 360, PlayStation 2 i PSP, telefonach komórkowych oraz komputerach PC"

No to jak nic bedzie pelno niedoróbek, tym bardziej ze ma sie ukazać "w atmosferze wyczekiwania meczu finałowego", czyli ze bedzie gonienie terminow. Lepiej by zrobili tak jak Blizzard - gry robione "na spokojnie", ale produkt w pełni dopracowany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahahhahahahhaha. To się nazywa bezczelne wyciąganie kasy przez EA. Niedługo wyjdzie Fifa Premiership, Fifa Primera Division, a potem pojawia sie Fifa Arsenal, Fifa Chelsea, Fifa FC Barcelona, Fifa Legia Warszawa. Hahahhahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 20:39, Peterek1992 napisał:

Niedługo wyjdzie (...) Fifa Arsenal (...)

Nie mam nic przeciwko. Jestem fanem Arsenalu.
(żart)

EA nie potrzebnie robi UEFE, tylko ściągają pieniądze z graczy, którzy myślą że może być lepiej. PES i tak jest, i będzie lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować