Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedź Lost Planet: Extreme Condition

18 postów w tym temacie

Hakken

W Polsce zima coś niedomaga. Nie ma śniegu ani mrozów. Nijak nie da się pójść na narty, a lodowiska są sztuczne. Na szczęście firma Capcom postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim spragnionym zimy i wypuszcza z dawna oczekiwany tytuł Lost Planet. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedź Lost Planet: Extreme Condition" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:04, gogowitczak napisał:

nawet fajne sie zapowiada, szkoda tylko ze taaakie duze opoznienie ze strony redakcji gram.pl
:-)

Jak napisaliśmy, krzywo wyszło... :( Ale Fett się napracował, więc podjęliśmy decyzję o spóźnionej publikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:04, gogowitczak napisał:

nawet fajne sie zapowiada, szkoda tylko ze taaakie duze opoznienie ze strony redakcji gram.pl
:-)


tekst z cyklu "zaginiony w akcji" :D ale już niedługo nadrobimy obszernym "rzutem okiem" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:26, krowas napisał:

przedstawiciel EA w Polsce zapytany o ta premiere nic nie wiedzial ... :( dolina ... a ja tak
czekam (gralem w demo i gierka wymiata)


Gra od dziś powinna być dostępna w sprzedaży na terenie naszego pięknego, obrośniętego w zieloność kraju. Chyba że coś się zmieniło, a moje informacje są nieaktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dzisiaj była premiera? W Empiku gry brak, w sklepie w którym zawsze kupuję też brak, u Was można złożyć tylko pre-order (no i nie wiadomo kiedy wysyłka (styczeń 2007;)) a w Ultimie twierdzą że premiera będzie około 16 stycznia... więc jak to jest w końcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:49, Benitokks napisał:

Na pewno dzisiaj była premiera? W Empiku gry brak, w sklepie w którym zawsze kupuję też brak,
u Was można złożyć tylko pre-order (no i nie wiadomo kiedy wysyłka (styczeń 2007;)) a w Ultimie
twierdzą że premiera będzie około 16 stycznia... więc jak to jest w końcu???


Premiera miała odbyć się dziś i póki co nie pojawiło się zadne info o przesunięciach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłęm że teraz prawie każda gra to murowany hit :) i co najważniejsze.. NIE przez swoją grafikę.. choć jest ona piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>W Polsce zima coś niedomaga.
O tak, zdecydowanie zgadzam sie, że zima to pora roku nie dla maga xD
Cos czuje, ze jezeli tak dalej pójdzie, sprawie sobie na gwiazdke 2011 roku - juz mysle - ulepszone pudeleczko M$
Ale nigdy nie jest tak, jakbysmy sobie to wyobrazali. Dlategoo tez zostane przy oczekiwaniu na Crysis-a i FarCry-a 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem ją dokładnie 5 stycznia (edycję kolekcjonerską) w świecie gier komputerowych. Może i gra pięknie wygląda i jest ekscytująca w multi... ale single to istne piekło zwłaszcza na wyższych trudnościach... bossowie są nie do pokonania. Poziomów jest 11 niektóre robi się po 72 minuty, niektóre dłużej.. ale na każdym z poziomów jest BOSS a czasami nawet 2 (jeden po drugim).

Co do Edycji Kolekcjoerskiej to mam wiele zastrzeżeń.. zwłaszcza jedno wielkie.. że bonus disk działa tylko na PC.. (tapety, website kit, screeny, filmy format *.mov) muzykę można odtworzyć na x360, konsola "widzi" dysk jako mixed media... jednym z plusów jest kod na mape multiplayer.. życze miłego grania i taplania się w śniegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować