Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Stwórz Mikołaja, wygraj procesor - ogłoszenie wyników!

43 postów w tym temacie

Spayki

Mikołaj już dawno opróżnił swój worek, a prezenty wylądowały w rękach grzecznych dzieci. Zarówno tych małych, jak i trochę większych. W każdym razie radosnych chwil nie zabrakło. Mamy nadzieję, że zadowolony będzie również laureat kolejnego epizodu świątecznej zabawy zorganizowanej wspólnie z firmą AMD.

Przeczytaj cały tekst "Stwórz Mikołaja, wygraj procesor - ogłoszenie wyników!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁEEEEE!!! Nie udało się! :(((

No cóż, trzeba przeczytać pracę zwycięzcy i usunąć się w cień, aby przełknąć porażkę...

PS: O, bym zapomniał: Gratuluje! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile recenzje raczej nie przypadły mi do gustu (mało interesujące, za mało humoru) to ta praca jest GENIALNA. Naprawdę świetna robota. Gratuluje. Zasłużone zwycięztwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:33, Konrades napisał:

Świetne Hoł Hoł Hoł ;)) Kiedy zostanie stworzona ta karta ?? I jest tam też zdjęcie mikołaja
- bo nie znalazłem :(

nie ma "opis postaci, jej statystyki i zdolności + ew. obrazek"

Bardzo przyjemnie się czytało, może CDP da nam zobaczyć równiez prace które nie wygrały? PROSIMY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:43, wikweb napisał:

Bardzo przyjemnie się czytało, może CDP da nam zobaczyć równiez prace które nie wygrały? PROSIMY

Ta praca nie dość, że jest świetna to i historia niczego sobie - może prawdziwa?? :> Ja czekam aż CDP wyda tą karte z rysunkiem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:52, Szewczu napisał:

Badziewna ta karta jak niewiem.. beznadzieja kompletna :/

O tak, bo Twoja to mistrzostwo? Ja sam pomagałem w tworzeniu jednej, ale potrafię uznać kogoś wyższość. A nasza się z tą nie równa. Ogromne gratulacje zwycięzcy, wspaniała karta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony.
Nigdy bym się nie spodziewał, że wygram, zwłaszcza, że na poletku stricte literackim musiała być duża konkurencja...tak czy siak całkiem miła sprawa. Wszystkim, którzy brali udział w konkursie również gratuluję - pamiętajcie, że nie wolno się poddawać. Jeżeli nie wygraliście teraz to próbujcie w innych konkursach, wierzcie w swoje możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 22:59, Tomek1990 napisał:

Jestem mile zaskoczony.
Nigdy bym się nie spodziewał, że wygram, zwłaszcza, że na poletku stricte literackim musiała
być duża konkurencja...tak czy siak całkiem miła sprawa. Wszystkim, którzy brali udział w konkursie
również gratuluję - pamiętajcie, że nie wolno się poddawać. Jeżeli nie wygraliście teraz to
próbujcie w innych konkursach, wierzcie w swoje możliwości :)


Gratuluje zwycięstwa, praca bardzo fajna zwłaszcza "Snowman Summoner" :D(ci co grali w gw podczas eventu wiedzą o co chodzi:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca naprawdę świetna. Nie to, co w konkursie na recenzję. :) Ten tekst, mimo że całkiem długi, aż chce się czytać. :) Szczerze gratuluję Tobie i wszystkim odobom, które wzięły udział w konkursie. Ja niestety niczego na ten konkurs nie napisałem. W sumie to nawet dobrze, bo z pewnością bym nie wygrał. :P
Jeszcze raz gratuluję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować