Zaloguj się, aby obserwować  
ariwederczi

"24" ("24 godziny")

56 postów w tym temacie

Są na tym forum wątki o "LOST" i o "PRISON BREAK", więc nie rozumiem, dlaczego nie ma o "24", który z tych trzech seriali jest najstarszy i na pewno najbardziej doceniany. Piąty sezon "24" został bardzo pozytywnie przyjęty przez widzów i krytyków (posypały się Złote Globy), a rozpoczynający się za chwilę szósty zapowiada się co najmniej tak samo ciekawie...

Jestem po obejrzeniu 6x01 i muszę przyznać, że to wielka sztuka po tylu latach trzymać tak dobry poziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamieszczę info o tym filmie:

2006: Emmy – Kiefer Sutherland – najlepszy aktor w serialu dramatycznym
2006: Emmy – najlepszy serial dramatyczny
2003: ASCAP Award – Sean Callery, najlepsza muzyka w serialu telewizyjnym
2003: Emmy – najlepsza muzyka w serialu telewizyjnym
2003: Złoty Glob – najlepszy dramat
2002: Złoty Glob – Kiefer Sutherland, najlepszy aktor w serialu dramatycznym

Serial liczy 120 odcinków (5 sezonów).

24 godziny (w oryginale 24; znany także jako Przez 24 godziny)

Oryginalny tytuł 24
Gatunek serial sensacyjny
Kraj produkcji USA
Czas trwania odcinka około 42 minuty
Data premiery 2001
Lata pierwszej emisji 6 listopada 2001
Liczba odcinków 120 (5 sezonów)
Główne role Kiefer Sutherland
Mary Lynn Rajskub
D.B. Woodside
James Morrison
Stacja telewizyjna Fox
Język angielski

W styczniu 2007 roku telewizja Fox rozpocznie emitowanie 6. sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 godziny to super serial tylko dlaczego nie ma go już w Polsce? oglądałem bodajrze cały pierwszy lub drugi sezon i było świetne. A teraz go nie ma i nie wiem czemu. A taki fajny był.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat zrobił bardzo dobry ruch, pokazując kilka lat temu w niedzielne wieczory pierwszy sezon "24". Przyznaję, że właśnie wtedy się nim "zaraziłem". Ale popełnił błąd, bo później na długi okres zapomniał o nim. W związku z tym wielu, którym serial przypadł do gustu, znaleźli inny sposób na jego obejrzenie (chociażby CANAL+, który emituje obecnie czwarty sezon), a pozostali dali sobie spokój. Niedawna emisja drugiego sezonu z późną porą emisji i częstą jej zmianą mogła mocno zniechęcić widzów w Polsce. A szkoda! Bo piąty sezon i właśnie rozpoczynający się szósty to wzór godny do naśladowania nawet dla twórców takich hitów jak "LOST" czy "Prison Break".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że to bardzo dobry serial i niedługo zamierzam obejrzeć.W opisach pisze że to sensacyjny,czyli to bardziej sensacja-kojarzy mi sie z wybuchami i inna podpucha czy kryminal-dochodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Lost Hurley z Charliem sprzeczali sie kto jestl lepszym suprohaterem: superman czy flashman (czy jak mu tam). A ja mówie, że Jack :D. A jego mocą jest zdolność do wywoływania niezwykłych zbiegów okoliczności :D. W świecie seriali sensacyjnych jest to majstrsztyk. Mało glupich wybuchów (po co one komu?) a dużo spisków, konfliktów interesów, niepewności. Ale jak już wybuchy są to z grubej rury :D. Często dość brutalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 h lecą na Canal+. Jak się nie myle to czwarty sezon leci. Na pewno wole oglądać 24 godziny niż Prison Break. Zagubionych nie oglądałęm systematycznie i niektóre wątki nie sa dla mnie ważne i zostawiłem ten serial. A 24 godziny oglądam regularniej. Dużo akcji i to mi sie podoba w tym seiralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24 h lecą na Canal+. Jak się nie myle to czwarty sezon leci. Na pewno wole oglądać 24 godziny niż Prison Break. Zagubionych nie oglądałęm systematycznie i niektóre wątki nie sa dla mnie ważne i zostawiłem ten serial. A 24 godziny oglądam regularniej. Dużo akcji i to mi sie podoba w tym seiralu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:55, Yoda123 napisał:

Nikt widze nic nie pisze :D rozbujac temat !!


To moze sam byś zarzucił jakiś temat, a nie spamował namawiając innych.

Żeby nie offtopować to napiszę, że kiedyś serial był mocno reklamowany na polsacie/tvn (nie pamiętam gdzie to leciało), ale jako, że byłem młodszy nie chciało mi się oglądać takich seriali. Teraz też za bardzo mi się nie chce, ale wygląda na fajny, więc może się skuszę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ;) ja niestety dopiero oejrzalem 4 sezony i jestem w połowie 5 i jestem pod wrazeniem za kazdym razem ogladam z wielkiem przjeceicem i podnieceniem kazdy odcinek trzyma tak w napieci do ostatniej chwili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym sezonem jest drugi, później czwarty i trzeci, szóstego w ogóle nie obejrzę bo podobno strasznie schrzaniony, zacznę od razu oglądać siódmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa zanim zaczniesz 7 obejyrzj sobie 24 repremedion czy jakos tak :D to jest wprowadzenie xD aa 6 nie wiem czy łzy jest bede musial obejrzec bo nei wierze nieraz w opninie innych dopki sam sie nie przekonam xD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz jestem po obejrzeniu 5 sezonu i jestem pod wielkim wrazeniem sezon był wypasiony xD szkoda paru postaci co zgnieły bardz sie "stara" obsada uszczupliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto jest na bieżąco z serialem, czy tylko ja? :P

Oglądam 7-my sezon i jest naprawdę dobry, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24h obejrzałem każdy odcinek i obecnie jestem na bieżąco z odcinkami z siódmego sezonu. Powiem tak: to juz nie to samo co kiedyś ale i tak super się ogląda. CHyba najlepszy serial sensacyjny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem pierwszy sezon w jednej z Polskich stacji. Miło go wspominam. To, że akcja dzieje się w ciągu dwudziestu czterech godzin jest ciekawą "nowością" w niezbyt ciekawym świecie sensacyjnych Amerykańskich seriali. Nigdy jednak nie skuszę się na oglądanie drugiego sezonu. Co za dużo to nie zdrowo. Nie przepadam za serialami, wolę anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować