Zaloguj się, aby obserwować  
ariwederczi

"24" ("24 godziny")

56 postów w tym temacie

Heh gust jak plecy każdy ma swoje ;) ja obejrzałem 12 odcinkłow 6 seoznu i tak jestem pod wazeniem trzyma poziom czekam na nastepna 12 :D jest powalajcy na kolana ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

No nareszcie najnowszy sezon nabiera sensu:) Teraz to żałuję ze sezon już jest w połowie;)


Jestem ciekaw jak długo będą ciągnąć ten serial ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:25, kerkas napisał:

> No nareszcie najnowszy sezon nabiera sensu:) Teraz to żałuję ze sezon już jest w
połowie;)
>

Jestem ciekaw jak długo będą ciągnąć ten serial ?.



Oby jak najdłużej bo już uzależniłem się od jego oglądania a jeszcze kupa niewykorzystanych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2009 o 21:27, Citkowsky napisał:

Oby jak najdłużej bo już uzależniłem się od jego oglądania a jeszcze kupa niewykorzystanych
pomysłów.


Na przykład ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:57, kerkas napisał:


> Oby jak najdłużej bo już uzależniłem się od jego oglądania a jeszcze kupa niewykorzystanych

> pomysłów.

Na przykład ?.


Tym razem może Bauer zostałby mianowany oficjalnie przywódcą tajnej rządowej organizacji zajmującej się eliminowaniem najgroźniejszych terrorystów czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 18:47, Yoda123 napisał:

Ale sie porobiło w 7 sezonie :| mowie wam :|



Wiemy o tym, przynajmniej ja wiem:)
Ale jak przypuszczam Jack nie umrze na tą chorobę popromienną bo to byłoby zbyt banalne. Zobaczycie, jeszcze wszystko się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie najnowszy 19 odcinek. Powiem tak: serial dalej wymiata tylko żal mi się zrobiło już trochę Jacka no i szkoda, że Larry Moss zginał z rąk jak się okazało zdrajcy Tonego. Liczę po cichu na 8 sezon bo naprawdę serial wymiata jak żaden inny. Włączając każdy kolejny odcinek rozsiadam się wygodnie na łóżku i delektuję nowym odcinkiem niczym najnowszym filmem będąc w kinie:) A szkoda, że już tylko 5 odcinków tego sezonu zostało, znowu na wakacjach nie będzie co robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , ale nie spodziewałem sie ze Tony zdradzi ;/ a tak go lubiałem :/ a Larrego na poczatku nei lubiałem ale pożniej zrobił sie sympatyczny no i zrobił papa z rąk Tonego ehhh :/ jednak najwieksza strata 7 sezonu to Bill :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 12:34, Yoda123 napisał:

Kurde , ale nie spodziewałem sie ze Tony zdradzi ;/ a tak go lubiałem :/ a Larrego na
poczatku nei lubiałem ale pożniej zrobił sie sympatyczny no i zrobił papa z rąk Tonego
ehhh :/ jednak najwieksza strata 7 sezonu to Bill :/ :(


No szkoda Billa i Larrego. Ale najbardziej żal mi straty prezydenta, tego murzyna co go zabili pare sezonów wcześniej. Wtedy zastanawiałem się czy dalej oglądać ten serial bo on był dla mnie oprócz Jacka głównąpostacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec sezonu nr.7. Coś mi się wydaje, że sezon 8 będą robić o ile już nie robią. S 7 skończył się tak, że Jack pewnie przeżyje a wszystkie niedokończone sprawy z sezonu 7 właśnie tam będę omówione. Już nie moge sie doczekac;) oby tylko zrobili chociaz ten jeszcze jeden sezon. Ten serial wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 19:39, Citkowsky napisał:

Ale jak przypuszczam Jack nie umrze na tą chorobę popromienną bo to byłoby zbyt banalne.


Na co? ;P Oglądałem cały sezon i choroby popromiennej u Jacka nie stwierdziłem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 10:32, Blackbird napisał:

> Ale jak przypuszczam Jack nie umrze na tą chorobę popromienną bo to byłoby zbyt
banalne.

Na co? ;P Oglądałem cały sezon i choroby popromiennej u Jacka nie stwierdziłem ;D



To chyba nie ten sezon oglądałeś. W sezonie 7 zostaje napromieniowany i zostaje mu kilkanaście godzin życia. W ostatnim odcinku, jego córka na pare godzin przed śmiercia Jacka gdy ten jest w śpiączce, decyduje podjąć się ryzykownej terapii i na tym sezon się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 10:36, Citkowsky napisał:

To chyba nie ten sezon oglądałeś. W sezonie 7 zostaje napromieniowany i zostaje mu kilkanaście
godzin życia. W ostatnim odcinku, jego córka na pare godzin przed śmiercia Jacka gdy
ten jest w śpiączce, decyduje podjąć się ryzykownej terapii i na tym sezon się kończy.


Sezon 7 oglądałem. Ty za to albo oglądałeś już 8, albo masz problemy z angielskim... albo jakieś kijowe tłumaczenie sobie ściągnąłeś.
Jack został zainfekowany wirusem - jest śmiertelnie chory. Nie uległ żadnemu napromieniowaniu tylko złapał wirusa, kiedy próbował unieszkodliwić uszkodzony kanister z wirusem. Nie znam angielskiego jakoś rewelacyjnie, ale tyle to dziecko z gimnazjum by załapało (biorąc pod uwagę, że teraz angielski jest ogólnie dostępny, a nie tak jak za moich czasów). Nie wiem jak można było chociażby z samego kontekstu tego nie zrozumieć? Przecież Dubaku i Juma testowali tę właśnie broń biologiczną w Afryce na swoich ziomkach.
A ten mi z napromieniowaniem wyjeżdża ;P
Wiesz co to jest bio-weapon i disease? Według Ciebie to się tłumaczy jako "napromieniowanie"? ;P
Oglądał sezon i najważniejszej rzeczy nie zrozumiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 12:25, Yoda123 napisał:

Choroba popromienna :D ? Ejjj no fajnie :D MYśmy ogladali ten sam serial ? ale ok :D
8 sezon bedzie w styczniu 2010 r. wróci CTU :D



pomyliło mi się ot co:)

Najważniejsze, że kolejny sezon będzie:) już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 października w sobotę o godzinie 20.00 CANAL+ wyemituje film telewizyjny 24:WYBAWIENIE
(24: Redemption) , prequel siódmego sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:16, kerkas napisał:

10 października w sobotę o godzinie 20.00 CANAL+ wyemituje film telewizyjny 24:WYBAWIENIE
(24: Redemption) , prequel siódmego sezonu



;)

Nie lubie prequeli to też nie obejrze, wole byc całkowicie nieświadomy tego co bedzie się dzialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować