Zaloguj się, aby obserwować  
ariwederczi

"24" ("24 godziny")

56 postów w tym temacie

Czy oprócz mnie jest tu jakiś inny fan serialu 24?
Każdy nowy odcinek oglądam z zapartym tchem.
Mimo, że to już 8 sezon to fabuła jest cudowna i trzyma w napięciu. Jak oglądam każdy kolejny odcinek to czuję się jak na seansie w kinie. Tak fantastycznego ,,kina" sensacyjnego nie widziałem nigdzie indziej.

Nie wierzę, że nikt z was nie jest pod wrażeniem tego znakomitego serialu.
Fani 24 dajcie o sobie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 11:27, Citkowsky napisał:

Czy oprócz mnie jest tu jakiś inny fan serialu 24?
Każdy nowy odcinek oglądam z zapartym tchem.


Jeśli pominąć pewne absurdy , to serial da się lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>....................

Gdyby patrzeć na serial pod kątem absurdów to serial LOST byłby nie do oglądania tak sami jak Prison Break czy też kupa innych.
Tal czy siak takiej wartkiej akcji przez tyle sezonów nie miał żaden inny serial.

The Shield był również super no ale się skończył i już nowych odcinków nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 11:39, Citkowsky napisał:

Gdyby patrzeć na serial pod kątem absurdów to serial LOST byłby nie do oglądania tak
sami jak Prison Break czy też kupa innych.
Tal czy siak takiej wartkiej akcji przez tyle sezonów nie miał żaden inny serial.


W porównaniu z w.w. serialami 24 jest super realistyczne , także podałeś zły przykład.
Chodzi mi o co innego po tylu zamachach na prezydenta USA we wszystkich seriach , prezydent powinien mieć zbrojną po zęby obstawę tuż obok siebie.
Po drugie dno jakieś sprawy ma kolejne dno to z kolei kolejne itd. nie można by zrealizować jednego wątku przez te 24 godziny.

Plusy serialu:
wciąga jak chodzenie po bagnie
skończona liczba odcinków w przeciwieństwie do seriali w.w.
scenarzyści starają się trzymać realiów
suspens
ciągle czymś zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 11:52, kerkas napisał:

>>>............


Jeden wątek przez te 24h? Jest wątek główny a, że sprawy mają podwójne dno to już tylko trzeba sie cieszyć bo nic nie jest przewidywalne. Inaczej zrobiłby się z tego drugi Klan czy M jak Miłość.
Właśnie tak czytam newsy z USA i są bardzo duże szanse, że dane nam będzie oglądać 9 sezon tego znakomitego serialu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:21, Citkowsky napisał:

Nie lubie prequeli to też nie obejrze, wole byc całkowicie nieświadomy tego co bedzie
się dzialo;)


To najlepiej obejrzyj tylko 24 odcinek, będziesz kompletnie nieświadomy tego co się stanie ;) Przecież Redemption to tak jakby "odcinek 0", wstęp do wydarzeń z tejże serii (taki prolog), więc niczego się nie traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MIESIĘCZNIK "FILM" CZERWIEC 2010 r.

JACK BAUER FOREVER

Zakończenie serialu "24 godziny" (ostatni odcinek został wyemitowany w USA 24 maja) nie oznacza końca świata agenta Jacka Bauera.
...zaplanowano już serię filmów , które będą kontynuacją telewizyjnych produkcji... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..........

Hmm, dziwne bo miały być jeszcze 2 serie serialu z tego co sie dowiedziałem na amerykańskich portalach.
Ale filmy? Hmm, to może byc dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial "24 godziny" przeszedł, niestety, do historii. Żałuję, bo uważam, że jeszcze co najmniej dwa sezony można było pociągnąć. Wystarczyłoby trochę świeżej krwi wśród scenarzystów, a pomysłów by nie zabrakło.

Filmy to już nie będzie, niestety, to samo. Po pierwsze - w dwóch godzinach nie będzie takiego klimatu jak w dwudziestu czterech (najlepszy przykład - "24: Redemption"). Po drugie - aby zdobyć szeroką widownię, pewnie przedstawią nam historię niezwiązaną z wątkami z poprzednich sezonów. Pozbawią Jacka Bauera przeszłości i powiązań. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 00:04, Citkowsky napisał:

I jak, wie ktoś coś o tych filmach co miały powstać jako kontynuacja serialu? Rok minął
i cisza coś.

2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 00:17, hans_olo napisał:

> I jak, wie ktoś coś o tych filmach co miały powstać jako kontynuacja serialu? Rok
minął
> i cisza coś.
2012



Jak dysponujesz jakimś linkiem to chętnie rzucę okiem. Tak czy siak do 2012 już niedaleko to źle bardzo nie jest o ile się to nie przesunie jak to zwykle bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie ogarnąłem wszystko co związane ze światem 24. Trochę to trwało, ale ósmy sezon najlepszego serialu typu akcja/dramat mam już za sobą. Trochę szkoda, że na dzień dzisiejszy nie planują produkować kolejnych sezonów i czuję się, jakby coś we mnie umarło ;) Wiem jednak, że wrócę do tej serii, choć nie będzie już to samo co za pierwszym razem. Niby ma być kinowa wersja, ale po średnim Redemption nie jestem dobrej myśli. Pozostaje na razie tylko wspominać genialność 24...

BTW, swoje czasu ukończyłem nawet grę na PS2 24: The Game. Dla fanów serii wydaje się być nie lada gratką, choć gameplayowo niespecjalnie się wyróżnia. No i miejscami scenarzyści przegięli:

Spoiler

trzęsienie ziemi w LA

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować