Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Oczywiście żeby nie było takiej schematyczności typu: "wrzuć piłkę w pole karne i uderz główką i gol". Tylko trochę po trudzić się, pomyśleć żeby zdobyć tą bramkę-tak jest w serii PES. Piłka też jest jakaś sztywna w Fifie, leci ona tak nienaturalnie. A grafika w 07 była jakaś taka przesadzona jak w jakiejś Arcade''ówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcecie dowiedzieć się więcej jaka nowa Fifa będzie to wejdźcie na polską stronę EA Sports a tam znajduje się demko fify 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie lata to przewaga PESa który bije grywalnością grę EA, dlatego od czasu FIFA2005 nie grałem w tą serie (może w dema nowszych odsłon), ale ostatnie screeny zrobiły na mnie dobre wrażenie i zainteresowanie z mojej strony najnowszą odsłoną wzrosło ;p

Miło słyszeć o wersji demonstracyjnej którą własnie ściągam, bardzo możliwe ze po dłuższej przerwie pogram w nową gre EA... Jak dla mnie i pewnie nie tylko mnie ;) najlepszym rozwiazaniem byłaby gra która łączyła by grywalność i animacje piłkarzy z PESa, jak i niektóre graficzne elementy (jak chodzby bardziej naturalnie wyglądające koszulki meczowe w najnowszej fifie) i oczywiście licencje z gry EA. No ale tak pięknie nie jest, ale jak na razie nowa FIFA zapowiada się bardzo ciekawie.

PS Ktoś słyszał coś o najnowszej FIFA Manager 2008? Kiedy będzie jakieś demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 12:03, Michał Raven napisał:

Dwa filmiki:
http://pl.youtube.com/watch?v=d3zvG-H4tvg
http://pl.youtube.com/watch?v=80ZL_X-5rq0
Jak będę miał czas to dogram inne. Endżoj. ;)


Oszukujesz - to jest FIFA 06:D. A poważnie - naprawdę nic nie zmienili? Cały czas to jest takie żenujące? Ja nie mogę, przecież podobne modele zawodników były w 2005, a już wtedy były brzydkie:/. Szkoda, że screeny pokazywane jakiś czas temu były duuużo ładniejsze, a gra jest brzydka:/. Tej edycji na pewno nie kupię.
Pytanie - gameplay ten sam co w 06 i 07, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to jest DEMO. :P Wiesz, ale jakby nie było gra się trudniej niż na 06 i 07. Dla mnie ta Fifa jest lepsza niż poprzedniczki. Wiesz, dla mnie PES jest żenua, a dla Ciebie Fifa. :P A screeny były na full detalach, więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda następna FIFA ma tylko lekko poprawioną grafikę i inne menu główne :P. EA powinno odświeżyć serię wprowadzając jakieś poważniejsze zmiany... Więc PES nadal królem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 16:31, Michał Raven napisał:

Wiesz, to jest DEMO. :P

Owszem, jest.

Dnia 01.09.2007 o 16:31, Michał Raven napisał:

Wiesz, ale jakby nie było gra się trudniej niż na 06 i 07.

Nie wątpię:P.

Dnia 01.09.2007 o 16:31, Michał Raven napisał:

Dla mnie ta Fifa jest lepsza niż poprzedniczki.

Nieee, nie mów, że jest lepsza od 98 i 2000, bo to profanacja:P.

Dnia 01.09.2007 o 16:31, Michał Raven napisał:

Wiesz, dla mnie PES jest żenua, a dla Ciebie Fifa. :P

Zgadza się:). Tak na marginesie - lubisz szachy?:P

Dnia 01.09.2007 o 16:31, Michał Raven napisał:

A screeny były na full detalach, więc ...

Poszperałem głębiej po screenach, i dziwi mnie jedno - dlaczego PC nie otrzymał "next-genowej" grafiki. Na XBoxie 360, przyznam, gra wygląda świetnie. Na PS3 daje radę, a na PS 2 jest to samo co na PC. Taka sytuacja była z PESem 6, ale PES 2008 na PC bedzie miał next-genową grafikę, i nikt już nie powie, że to FIFA ma lepszą:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 21:25, PJ MW napisał:

http://www.gamershell.com/download_20852.shtml Świeżutkie demko. Ktoś grał? U mnie nie działa,
napiszcie jak wrażenia z gry.


Właśnie ściągnąłem to coś. Po pierwsze nie wiem jak zmienić ustawienia grafiki ( może wcale nie ma takiej możliwości w demie ? ), więc jak zobaczyłem twarz piłkarza z bliska to się przestraszyłem :). Po drugie, to panowie z EA chyba za bardzo się nie napracowali. Generalnie nie mogę się oprzeć wrażeniu że już gdzies to wszystko widziałem ? Co do samej rozgrywki, to pierwszy mój strzał na bramkę ... i okno. Drugi mój strzał ... i znowu okno, jak to w Fifie zawsze bywało :) Ciężko powiedzieć czy będzie to hit, ale na razie gra się w miarę przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:11, hehe napisał:

> http://www.gamershell.com/download_20852.shtml Świeżutkie demko. Ktoś grał? U mnie nie
działa,
> napiszcie jak wrażenia z gry.

Właśnie ściągnąłem to coś. Po pierwsze nie wiem jak zmienić ustawienia grafiki ( może wcale
nie ma takiej możliwości w demie ? ), więc jak zobaczyłem twarz piłkarza z bliska to się przestraszyłem
:). Po drugie, to panowie z EA chyba za bardzo się nie napracowali. Generalnie nie mogę się
oprzeć wrażeniu że już gdzies to wszystko widziałem ? Co do samej rozgrywki, to pierwszy mój
strzał na bramkę ... i okno. Drugi mój strzał ... i znowu okno, jak to w Fifie zawsze bywało
:) Ciężko powiedzieć czy będzie to hit, ale na razie gra się w miarę przyjemnie.


No tak, zawsze się gra przyjemnie, ale gdy wygra się już wszystko, sięga się po PESa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:01, PJ MW napisał:

No tak, zawsze się gra przyjemnie, ale gdy wygra się już wszystko, sięga się po PESa :D


Podejrzewam że i tym razem PES będzie górą. Ciężko na razie oceniać, bo PESa jeszcze nie ma, ale jakiegoś wielkiego wrażenia ta Fifa na mnie zrobiła. No i ta grafika mnie irytuje, czemu nie można zmieniać ustawień ? Z takim wyglądem to aż się grać nie chce...

20070904191331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz wygląda troszkę lepiej :) Nie jest to co prawda to czego się spodziewałem po piłce na miarę naszych czasów, ale może w pełnej wersji będzie lepiej ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo to jest demo. Zawsze wygląda gorzej niż pełna wersja i zapewne będzie i tak tym razem, mimo tego, że "da się" ustawić lepszą grafikę w demie. ;) Tylko do 28 września. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować