Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Crespo1. Maniak fify ma zupelnie inne odczucia. Gralem w Demo PES 2008 i powiem jedno. PES miazdzy Fife grywalnoscia, daje o wiele wieksza frajde z gry. Juz nawet nie wspominam ze moja siiorka tez tak uwaza(a gier sportowych wprost nienawidzi) i lupie twedy kiedy ja jestem w robiocie bo jak wracam to wie ze juz sobie nie pogra w niego:p. Fifa 08 jest odrobinke poprawiona ale ogolnie to jest ta sama edycja co w zeszlym roku, niestety. Odkryciem moim jest PES i mowie to z pelna swiadomoscia:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak zagrałem w fife 08 to poczułem ,że muszę zagrac na klasa swiatowa.
Bardzo niski poziom gry tylko bramkarze są OK a tak to pilkarzy idzie mijac jak tyczki treningowe(na klasa swiatowa)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 15:29, goomis74 napisał:

Crespo1. Maniak fify ma zupelnie inne odczucia. Gralem w Demo PES 2008 i powiem jedno. PES
miazdzy Fife grywalnoscia, daje o wiele wieksza frajde z gry. Juz nawet nie wspominam ze moja
siiorka tez tak uwaza(a gier sportowych wprost nienawidzi) i lupie twedy kiedy ja jestem w
robiocie bo jak wracam to wie ze juz sobie nie pogra w niego:p. Fifa 08 jest odrobinke poprawiona
ale ogolnie to jest ta sama edycja co w zeszlym roku, niestety. Odkryciem moim jest PES i mowie
to z pelna swiadomoscia:P.

Dokładnie nie ma co ukrywać ,że w tym roku FIFA 08 to ponownie "odgrzewany kotlet" a Pro Evolution Soccer 2008 to sportowa gra roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę wam, że zagraliście choć jeden mecz w Fifę 08. Bo nikt kto zagrałby choć 10 minut czasu w grze nie powiedziałby, że Fifa pozostała bez zmian. Bo zmienił się całkowicie gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 18:47, mikal15 napisał:

Nie wierzę wam, że zagraliście choć jeden mecz w Fifę 08. Bo nikt kto zagrałby choć 10 minut
czasu w grze nie powiedziałby, że Fifa pozostała bez zmian. Bo zmienił się całkowicie gameplay.

No w końcu ktos się ze mna zgadza! A tak to poprzychodziły takie obywatele z worami wazeliny i próbują mi wmówić że niby mają grę od 2 lat i że to boolshit. Fifa naprawdę zrobiła postępy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:43, crespo1 napisał:

wspaniale wygladają animacje zawodników, tricki, wślizgi(rewelka), przewracanie sie zawodników,
wszystko to jest rewelacjyjne(PES powinnien sie uczyć tego, od fify bo w PES zawodnicy to straszne
drewniaki)

Wystarczy żebyś zagrał w demo PES''a 2008, a zobaczyłbyś jak poprawiano zachowanie wszystkich zawodników na boisku w trakcie meczu i podczas fauli...Sędziowie nie biegają bez sensu, liniowi pokazują zgodnie z zasadami spalone, auty i rzuty różne. Naprawdę ciekawie to zrobiono...

Dnia 13.10.2007 o 22:43, crespo1 napisał:

Multi niepisze, bo mam pirata:D

Patrząc na Twój status nie wierzę że to napisałeś;/ Jako mający jakiś tam staż na forum powinieneś przynajmniej znać regulamin...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:06, OloMax napisał:

No w końcu ktos się ze mna zgadza! A tak to poprzychodziły takie obywatele z worami wazeliny
i próbują mi wmówić że niby mają grę od 2 lat i że to boolshit. Fifa naprawdę zrobiła postępy


Rzeczywiście zrobiła postępy i gameplay jest nawet całkiem fajny. Pomijając tragiczną grafikę, gra nie jest zła, co już parę razy mówiłem. Ale PES moim zdaniem jest lepszy. Gameplay standartowo na wysokim poziomie, czy lepszy niż w Fifie to rzecz gustu, ale według mnie lepszy. No i brawa dla twórców, że chociaż zadali sobie trud zrobienia ładnej grafiki, a nie olali graczy jak panowie z EA ;) którzy wciskają nam odgrzanego już parę razy kolteta i w dodatku niesmacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem rozczarowany najnowszą Fifą.... Kupiłem ja tylko dlatego ze miala byc po raz pierwszy w historii FiFy Jagiellonia bez patcha.... gdyby nie to pewnie bym jej nie kupil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 00:38, hehe napisał:

Rzeczywiście zrobiła postępy i gameplay jest nawet całkiem fajny. Pomijając tragiczną grafikę,
gra nie jest zła, co już parę razy mówiłem. Ale PES moim zdaniem jest lepszy. Gameplay standartowo
na wysokim poziomie, czy lepszy niż w Fifie to rzecz gustu, ale według mnie lepszy. No i brawa
dla twórców, że chociaż zadali sobie trud zrobienia ładnej grafiki, a nie olali graczy jak
panowie z EA ;) którzy wciskają nam odgrzanego już parę razy kolteta i w dodatku niesmacznego.

Też nie podoba mi się grafika al pomyśl: Która fifa zrobiła takie postępy??? EA sports wbrew pozorom po prostu jesta "za słabe" żeby zrobić to i to. No bo pomyśl o fifie 2004 i 2005. To były kooootleciaki. Dopiero teraz EA ocknęło się ze snu że pro evo to jakis tam Japoński samuraj nie zagrażający rynkowi. A tak nie jest. Dopiero teraz EA zaczyna się brać za robienie dobrej piłkarskiej gry. Narazie wychodzi im to jak mojemu psu jazda na łyżwach ale ważne jest to że zrobili ten model gry, który IMO jest najlepszy od fify 2002 w ktrej powalały mnie cieszynki graczy ManU. Ważne że są na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wprowadzono tylko kilka kosmetyczny zmian w stosunku do zeszlorocznej edycji. Narazie grywam tylko w trybie menadzerskim. Zas kiedy nadejdzie nowy pes, fifa calkiem odejdzie w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do trybu zostań gwiazdą. Czy po sezonie jest taka możliwosc ze dostajemy oferty transferu do innego klubu??. Drugie gdzie sie patrzy na którym miejscu jest nasz klub w tabeli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:50, crespo1 napisał:

mam pytanie co do trybu zostań gwiazdą. Czy po sezonie jest taka możliwosc ze dostajemy oferty
transferu do innego klubu??. Drugie gdzie sie patrzy na którym miejscu jest nasz klub w tabeli???


Nie jak wybierasz klub to pisze ze to jest wybór na całą karierę . Na to nie znam odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to powinni wymyslić nowy gatunek dla PES, ponieważ już niemoże byc symulator, bo przecież w realu gramym jednym zawodnikiem a nie 11. Cos takiego jest w FIFA więc fifa zasługuje na miano symulatora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:34, albinskia napisał:

skąd można zabrać spolszczenie napisów i komentatorów za darmo bo w googla nie mogłem nic znaleść.
;]


poszukaj na torrentach:) napewno jest bo widziałem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa "FIFka" troche mnie zawiodla... nie powinna kosztowac 140 zl!!
Bardzo podoba mi sie ze padaja pilkarskie wyniki, nie np. 11-0 tylko 3-0 albo sort of.
Tryb "Zostan gwiazda" nie jest zly, ale po jakims czasie sie nudzi.
Jestem fanem FIF i ta czesc mnie na pewno nie zniecheci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować