Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Sa jacys chetni na sparring?

Chce ktos popykac w fifke na Hamachi?

Mile widziane 2 vs 2 albo 3 vs 3 dla zabawy slabszymy/egzotycznymi/srednimi druzynami ;]

nazwa sieci: |2udy1981_POL
hslo: fifa

W PES 6 tez zagram online jakby co ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej gdy chcę popykac w fifę w necie piszę mi że niemam najnowszych aktualizacji. Nie będe ich ściągał bo mam słabego neta. Niech ktoś mi powie czy jest jakaś możliwośc że bym jedna zagrał w grę przez interne bez aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy chętnych do dołączenia do wspólnych rozgrywek w Fifa 08 - tymczasowo gramy w sparingi między sobą bo wkrótce ruszy liga ale czekamy aż zbierze się pewna ilość graczy (mam w tej chwili 6 graczy).
Jak ktoś zainteresowany turniejem czy nawet pograniem sobie z drugim graczem to zapraszamy
http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=7020&page=0#168683

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalacji wyskakuje takie coś. Wiecie o co chodzi i najważniejsze co na to poradzić? :P Płyta orginalna nie pirat więc nie wiem czemu takie coś występuje.

20081114190914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że odkopuje taki archiwalny wątek, ale zostało mi parę achievementów do zrobienia i chciałbym je skończyć póki jeszcze ludzie na multiplayerze grają. Moje pytanko dotyczy jednak trybu single, a konkretnie rozgrywki "Be a Pro". Czy ktoś łaskawie mógłby mi uświadomić na czym to do jasnej anielki polega? Czy jest jakiś sposób otrzymania oceny 90+ inny niż strzelenie gola w ostatniej sekundzie? Z tego co zauważyłem, to w momencie zdobycia przez kierowanego przeze mnie zawodnika bramki, wskaźnik nagle rośnie o parę(-naście) punktów niwmal do maxa, a potem co bym nie robił to spada. Mecz wygrany 3:0, dwa moje gole, jedna asysta a w końcówce parę złych ustawień się i nota ledwo 80. A i jeszcze jedno, dlaczego moi zawodnicy (jakakolwiek drużyna z 5 gwiazdkami) tak łatwo dają się okiwać i łapać na proste sztuczki zawodnikom z drugiej (czyli czwartej od góry) ligi angielskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:01, White Eagle napisał:

Mam pytanie do osób które grały w Fifę 2008. Czy jest tam polska liga, jeżeli jest to
jak ona wygląda, czy nie ma jakiś błędów itp.


Błędów w stosunku doczego, przpraszam? xD
Jeśli chodzi o składy to chyba 99% jest błędem. Teraz chyba jest 09-tka, więc tak czy tak w ósemce będziesz miał nieaktualne dane. Weźmy na to - tamtego września Dida był jeszcze gwiazdą, a teraz co?

Ps. Tak, jest polska liga, chyba logiczne, nie? Chyba, ze nigdy nie grałeś w FIFĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba każda gra z serii FIFA. Mam sentyment do tej serii. W 08 pograłem trochę towarzysko, poprowadziłem drużynę przez dwa sezony w trybie menadżerskim i tyle. Teraz gram sobie czasami w 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w fifę 08 i to była gra. Grałem w demówkę Fify 09 na padzie. Nie wiem czego nie mogłem ustawić wślizgu i czegoś jeszcze (nawet nie pamiętam xP). Nie podobała mi się. Nie wiem dlaczego, przecież jest bardziej dopracowana od ósemki. Dobrze, że miałem tą demówkę (jak to dobrze kupować komputer świat gry), bo się napaliłem na kupno 09, a to był by wielki błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:27, Jedimax napisał:

Pewnie już było (jeśli tak to sorry), ale jak zdobyć więcej gwiazdek dla drużyny?


Jeśli chodzi o te gwiazdki, które pokazują siłę danej drużyny, to w trybie kariery można zwiększyć ich liczbę poprzez kupno lepszych zawodników :)

A tak normalnie to Moja Fifa --> Transfery klubowe i wedle uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować