Zaloguj się, aby obserwować  
Va-Dim

Herbata, kawa i inne napoje - temat ogólny [m]

349 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 18:48, Wiksac17 napisał:

Ostatnio powróciłem do herbat liściastych. Patrzcie, co z fusów mi wyszło... ludzka twarz!
Ciekawa rzecz.

Przecież to Czesio z Włatców Móch! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja pijam. Wodę Nałęczowiankę delikatnie gazowaną w olbrzymich ilościach. Pijałem multiwitaminę Dr.Witt, ale jak na złość nigdzie jej nie ma. Często pijam kakao, gorącą czekoladę. Z gazowanych do Cola, Cherry Coke i Sprite. I to raczej w dużych ilościach. Ale próchnicy poza zębem mlecznym jak na razie nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię kawę mrożoną za inną nie przepadam;]. Czekolada jest pyszna (polecam w torebkach z Dr.Oetker''a). Inne napoje które piję--> Ice Tea,Nestea,i okazyjnie %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o tym że teraz można kupić herbatę Dilmah z ręcznie pomalowaną figurką słonia, dzięki temu ratujesz cejlońskie słonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu unikam napojów gazowanych, bo połowa wychodzi mi oczami. Druga połowa... :-) No i nieprzyjemnie w brzuszku.
Uwielbiam za to wszelkiej maści soki przecierowe, mniam! Nie ma to jak tak wyperswadować młodszemu bratu, by połowa Kubusia trafiła w moje łapska, czy też gardło. ;-) Ewentualnie dobra, gorąca herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak z herbaty najbardziej lubię Nestea i Lipton. Kawę pijam tylko rozpuszczalną i jest to przeważnie Tchibo albo Jacobs Velvet a ostatecznie Nescafe. Kakao pije ale rzadko a jak tak to jakie niemieckie nie pamiętam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chętnie piję wszelakie Cappucino, różnej maści mrożone herbaty - preferuję Nestea albo Liptona w puszce, chęnie łyknę sobie też Pepsi cytrynowej. Jak wypiję Mountain Dew to mi nie wiedzieć czemu odpier****. Z herbat gorących tylko i wyłącznie Dilmah. Najlepiej cytrynowa. Wyjątkowo wypijam niesłodzoną, zwykła herbatę. Woda mineralna? Lubię Kroplę Beskidu. Soki - wszystko mi jedno

O % się nie wypowiem bo jeszcze nie mogę ^^ [jakby ktoś na to uwagę zwracał xP]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:06, mitszus napisał:

Ja zawsze robię sobie kawę na noc, a rano odgrzewam w mikrofali...

Ja tylko piję herbatę kawy nie cierpię czasami wieczorem jak jest w TV jakiś fajny film to popijam żeby nie zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam na śniadanie Kakao,ale Cappucino o smaku Toffi i Gorącą Czekoladą też nie pogardzę.Z gazowanych to Coca-Cola,Fanta itp.,ale je rzadko piję.Jak jest lato to wlewam w siebie niegazowaną Cisowiankę lub tymbark Jabłko-Mięta.Herbat się prawie nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był w Liceum codziennie pije napoju gazowana Zbyszko Cytryna był dobre, ale to nie jest zdrowie więc teraz pije sok Orange Juice Lidl :D dobre i zdrowie :) dobre mleko pije :) od zależy.
A herbata mocno i dodaje małe łyżki 3 cukier. Smakuje ale raz tygodniu lub miesiąc :)
A kawa nienawidzę i tego nie spróbowałem. Jak pizza to tak dodaje Cola-Coca :D smakuje coś mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię herbatę ale to coś ... co ostatnio mi było dane skosztować, odbiło swoje piętno na moim zamiłowaniu do próbowania różnych gatunków tegoż napoju. Gdy ktoś kiedyś podsunie Wam owoc herbaty wyglądem przypominający orzech włoski, a po zaparzeniu otrzymacie coś takiego jak na załączonym obrazku - zapamiętajcie :D nigdy tego nie kosztujcie XD

20090601113447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 11:34, ArkStorm napisał:

Lubię herbatę ale to coś ... co ostatnio mi było dane skosztować, odbiło swoje piętno
na moim zamiłowaniu do próbowania różnych gatunków tegoż napoju. Gdy ktoś kiedyś podsunie
Wam owoc herbaty wyglądem przypominający orzech włoski, a po zaparzeniu otrzymacie coś
takiego jak na załączonym obrazku - zapamiętajcie :D nigdy tego nie kosztujcie XD



Fajnie wygląda ta herbata.
To jakaś Chińska receptura ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 18:51, Shadover napisał:


Fajnie wygląda ta herbata.
To jakaś Chińska receptura ? :D


Tak chiński czy tam japoński wytwór ... nigdy więcej xD No fajnie wygląda, szkoda że tylko wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię herbatę z mięty i z melisy. Dobrze działają na skołatane nerwy. Kawę pije raczej okazyjnie, najlepsza jest mrożona. Za napojami gazowanymi raczej nie przepadam, preferuję mineralną nie gazowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pije herbatę Lipton Earl Grey z trzema łyżeczkami cukru i z cytryną .Najczęściej pije wodę owocową cytrynową. A z napojów gazowanych to Pepsi , Mirinda , Fanta.Kawy nie pije.Herbaty z mlekiem nie piłem ale mój dziadek przez przypadek do herbaty dolał mleka zamiast do kawy ^^.A kakao pije na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować