Zaloguj się, aby obserwować  
Va-Dim

Herbata, kawa i inne napoje - temat ogólny [m]

349 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 15:41, Darth PeTeR napisał:

> > No nie to przebija prawie wszystko co tu sie dzieje???? nikt tego nie zamkna?

Dnia 23.01.2007 o 15:41, Darth PeTeR napisał:

> a jest jakis powod aby ten temat zamknac

Dnia 23.01.2007 o 15:41, Darth PeTeR napisał:

>bezensowny.Tylko miejscxe zajmuje


O co ci chodzi? Wymieniamy się opiniami. Niektóre metody są bardzo ciekawe i przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:55, spider-lady napisał:

To ja już wolę wypić gorzką herbatę niż kawę. Fuj - gorzka kawa :P


Gorzka kawa lepiej pobudza, a to jest dosyć ważne, szczególnie jak piję np. przed szkołą.

A odnośnie herbaty to nie lubię też pić z plasterkiem cytryny, znaczy wolę wycisnąć. I do tego jak już cytryna ma być w plasterkach to bez skórki, bo herbata nabiera takiego ostrego cytrusowego posmaku. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 18:39, CR7 napisał:

A odnośnie herbaty to nie lubię też pić z plasterkiem cytryny, znaczy wolę wycisnąć. I do tego
jak już cytryna ma być w plasterkach to bez skórki, bo herbata nabiera takiego ostrego cytrusowego
posmaku. ;p


Ok, kawa ma pobudzać ale ja jej nie dam rady wypić bez 2 łyżeczek cukru lub 2 słodzików.
Co do cytryny w herbacie to się z tobą zgadzam. Lepsza wyciśnięta. I to dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób na szybciora.
Kiedy budzisz się i widzisz że już jesteś spóźniony na kolokfium sprawdzian do pracy(niepotrzebne skreślić)a akurat nie pijesz kawy,wtedy w pełnym biegu wrzucasz torebkę z herbatą i zalewasz potem kubek w dłoń i do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 09:42, jedirulez napisał:

Sposób na szybciora.
Kiedy budzisz się i widzisz że już jesteś spóźniony na kolokfium sprawdzian do pracy(niepotrzebne
skreślić)a akurat nie pijesz kawy,wtedy w pełnym biegu wrzucasz torebkę z herbatą i zalewasz
potem kubek w dłoń i do samochodu.


Taaa... Może po prostu zjeść sobie torebkę herbaty :P Ja tam się wolę spóźnić na autobus do szkoły ale wypić sobie spokojnie herbatę ^^ Dlatego też wstaję pół godziny wcześniej niż reszta ludzi z klasy i piję sobie herbatkę w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 14:28, Darth PeTeR napisał:

No nie to przebija prawie wszystko co tu sie dzieje???? nikt tego nie zamkna?


A co ci to przeszkadza?! Choć naprawdę nie wiem, kto ci dał tego przodownika... Tyle byków, i to w jednym wyrazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 09:33, mitszus napisał:

Herbatę należy spożywać z jakimś dodatkiem energetycznym: z rumem tudzież koniaczkiem.


Najlepiej rozpuść w gorącej herbacie tabliczkę czekolady, na pewno będzie energetyczna. Ja nie próbowałem, ale ty możesz być pierwszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 09:33, mitszus napisał:

Herbatę należy spożywać z jakimś dodatkiem energetycznym: z rumem tudzież koniaczkiem.


Ja nie chcę pić drinka tylko herbatę ;) Mój tata np. dolewa sobie rumu do kawy - a to już jest totalne przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tematu;
Pije glownie herbaty owocowe :D parze je w nastepujacy sposob:
1) czekam az zagotuje sie woda
2)wrzucam torebke z herbata do kubka
3)zalewam
4)czekam az nabierze ciemnego koloru
5)wyciagam torebke
6)slodze 2-3 lyzeczki cukru (nieslodzik bo jest bleeeeeeee.... )
7)mieszam
8)delektuje sie herbata :D

Jezeli chodzi o drinki to;
whisky + lod +ewentualnie cola = klasa :D
Nabralem obrzydzenia do wodki a piwo pije od swieta :P a whisky jeszcze zadziej <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:04, Wiksac17 napisał:

> No nie to przebija prawie wszystko co tu sie dzieje???? nikt tego nie zamkna?

A co ci to przeszkadza?! Choć naprawdę nie wiem, kto ci dał tego przodownika... Tyle byków,
i to w jednym wyrazie.

>jak bys czytal moje poprzednie posty to bys wiedzial ze jest w Angli i pisze ze szkoly a tam na klawiaturze nie ma poldskich znakow pozatym musze sie spieszy!wiec sie wiesz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 13:11, Darth PeTeR napisał:

>jak bys czytal moje poprzednie posty to bys wiedzial ze jest w Angli i pisze ze szkoly
a tam na klawiaturze nie ma poldskich znakow pozatym musze sie spieszy!wiec sie wiesz co


A wiesz, ile mnie obchodzi, żeś w Anglii?! Byków i bez tych "ą", i "ę" robisz aż nadto! Hehe... "poldskich", nowe słowo jakieś? Po angielsku? Albo "pozatym", albo "wiec sie wiesz co". Wnerwia mnie, że osoby, które nie umieją zdań poprawnie układać uważają się za takich bossów. Koniec. Chcesz mi więcej takich bzdur podesłać? Mój mail: wiksac@o2.pl , GG 3701005. A to jest wątek o herbacie, i więcej nie na temat tutaj nie pisz. Ja też nie będę pisał (nie na temat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 11:08, Wiksac17 napisał:

> Herbatę należy spożywać z jakimś dodatkiem energetycznym: z rumem tudzież koniaczkiem.


Najlepiej rozpuść w gorącej herbacie tabliczkę czekolady, na pewno będzie energetyczna. Ja
nie próbowałem, ale ty możesz być pierwszy!

>oki moze sie nie zatruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy też to zauważyliście, że jak pijecie herbatę woreczkową, i tego woreczka nie wyrzucacie na czas picia (ja tak robię :) , to on się zawsze przykleja w tym miejscu kubka akurat, z którego się korzysta?
Plaga ...
Na pewno Murphy coś na ten temat pisał, chociaż nie jestem pewien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:07, GeoT napisał:

Czy też to zauważyliście, że jak pijecie herbatę woreczkową, i tego woreczka nie wyrzucacie
na czas picia (ja tak robię :) , to on się zawsze przykleja w tym miejscu kubka akurat, z którego
się korzysta?


Oj, książka od fizyki by się przydała! Nie będę ci teraz wzorów na to zjawisko przedstawiał, ale to nie jest nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 10:41, Wiksac17 napisał:

W sumie lubicie herbatę z dużym dodatkiem cukru, czy nie?


Ja przede wszystkim piję gorzką, czasem dodam sobie łyżeczkę cukru.Nie lubię przesłodzonej herbaty, bo robi się z niej taka mdła lura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować