Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Noob - prawie jak gracz ...

71 postów w tym temacie

Ciekawy temat :P( poza tym witam, poza tmy że już dość długo jestem na gram.pl to rozpoczynam swoją forumową działalność :P)
Za to ja znam wielu Noobów z tibi i Guild Wars oraz WoW, kiedys grałem trochę w GW i znałem kilku takich... A jeśli chodzi o cala resztę to w klasie mam kilku takich noobów ( nie martwcie się, nie tykałem tibi ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wielu nobow spotykam w Mu online

ale ludzie nie wyzywajcie innych od nobow bo sami tacy byliscie
nie umieliscie grac dopiero zaczeliscie w ta gre pykac i jestescie zafascynowani gra a jak nie umie sie przejsc jednej misji i sie pyta o to koksa a on sie z nas smieje ze my nooby itd. to pozniej my sami jak nakoksimy 200h grania bedziemy tak wyzywac i to nie jest fajne bo MMOsy mialy byc po to aby wielu graczy z calego swiata moglo sie BAWIC bez zadnych PRZYKROSCI ze strony innych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy był/jest newbie, a nie noobami. To jest wielka różnica.
Otóż newbie nie umie grać, bo dopiero zaczął, a może się jeszcze nauczyć. Noob to ktoś taki, kto już w miarę dużo gra, ale nic nie umie...

No i co do miejsc, gdzie się spotyka noobków i newbie, to po prostu wszędzie są, bez wyjątku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 17:34, Gol Galad napisał:

Każdy był/jest newbie, a nie noobami. To jest wielka różnica.
Otóż newbie nie umie grać, bo dopiero zaczął, a może się jeszcze nauczyć. Noob to ktoś taki,
kto już w miarę dużo gra, ale nic nie umie...

No i co do miejsc, gdzie się spotyka noobków i newbie, to po prostu wszędzie są, bez wyjątku......

Jasne, tylko i tak noob jest stosowany zazwyczaj do wszystkich, bo w sieci jest masa kretynów, którzy chyba się chcą dowartościować w wirtualnej rzeczywistości, nawet na tym forum masz co jakiś czas teksty " a bo to obywatel bla, bla, bla", a czy się będzie na kogoś mówiło noob, czy newbie nie ma znaczenie, o ile ktoś będzie tylko tym newbie/noobem to i tak będzie to swego rodzaju piętnowanie. Fajny klimat jest tam, gdzie nikt nie mówi do kogoś newbie, czy noob, a tylko używa po prostu nicka i pomaga bez marudzenie, że "o kolejny nowicjusz/noob/newbie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czaisz ale mi chodzi o to ze np. w wielu mmorpgach WSZYSCY wyzywaja od noobow a nie od newbiech tych typesow co maja lvl 1 i chca troszq kaski i mi wlasnie chodzi o to zeby ich nie wyzywac od noobow

Po tygodniu grania zfragowanie takich typesow: bezcenne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy 3 lata temu powiedziano do mnie noob, gdy grałem po raz pierwszy w sieci w Operation Flashpoint, nie bardzo zwracałem na to uwagę. W sumie, fajnie jest dopaść w rozgrywce kogoś kto Cię wyśmiał, i wpakować mu nabój w wirtualną głowę :D Teraz rzadko jestem wyzywany od noobów, no może ostatnio we FlatOucie 2, gdyż za cholerę nie potrafię dobrze jeździć samochodami z napędem na tylną oś :/

Ten kto wyzywa od noobów niech pamięta, że sam nim także jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... jestem noobem i nie wstydze się tego! Strzelanie do swoich w SoF 2? Jest. Szczególnie lubie to robić gdy się przede mną respawnują... kiedyś strzelałem do niego, ale nie mogłem trafić, a tu patrze... głowe mu odstrzelił snajper przeciwnika którego nie zauważył, będąc zafrapowany mną. World of W? Też, choć w mniejszym stopniu, bo ich się nie da atakować tak bardzo, to jednak gdy inny gracz podmęczy stworka to ja zadaje ostateczny cios czy też biore loot. Ach, bycie noobem jest takie zabawne... przecież takżdego z nas czasem korci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować