Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Zune vs iPod

11 postów w tym temacie

Tak więc już nam wiadomo co M$ wypuścił na rynek aby konkurować z iPodem firmy Apple. Co sądzicie o nowej maszynie pana Gate''sa ? Czy ktoś już miał ją w swoich rękach ? Czy warto się zainteresować tym sprzętem? Tutaj można wyrazić swoją opinię zarówno o iPod jak i o Zune zachęcić do kupna lub odradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chce sobie kupic Zune gdyz jest dużo lepszy od iPoda i jest w pełni kompatybilny z Windowsem XP oraz Windowsem Vistą ;))
Czy może ktoś mi poradzić jakieś marki tego urządzenia bo prawde mówiąc się nie znam a chcę takie coś miec ;))

"Zune jest nową marką przenośnych odtwarzaczy mp3 należącą do firmy Microsoft. Poprzednio znany pod nazwą Argo, ma być produktem konkurencyjnym dla iPodów wydawanych przez Apple.

iPod — wspólna nazwa rodziny odtwarzaczy MP3 oferowanych przez firmę Apple. iPod wyposażony jest w dysk twardy o pojemności 30 GB lub 80 GB bądź w pamięć typu flash - 1 GB (iPod shuffle) 2 GB, 4 GB lub 8 GB (iPod nano); bateria zazwyczaj umożliwia ciągłą pracę od 8 do 20 godzin (w zależności od odtwarzacza)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma oba odtwarzacze? Opinie takich osób byłyby najbardziej miarodajne. Ja mam tylko iPoda więc raczej moja opinia byłaby średniej jakości. Nie wspominając o osobach, które zapostowały podając tylko wycinki z informacji prasowych...

Puszkin-> Na czym polega kompatybilność Zune z x360? Bo iPoda można spokojnie podłączyć do konsoli i słuchać własnej muzyki w trakcie grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodzi:

The XBOX 360 can perform all the functions of a Zune Dock home AV kit. It can charge the Zune batteries and access the Zune music, photos and videos. The XBOX controller can be used as a remote control to navigate the Zune folders. Unlike the official Zune dock, you can leave your Zune inside your aftermarket case while docked.

Nie wiem jak jest z iPodem jeśli jest tak samo to użyłem złego słowa ;p A i Zune produkuje Toshiba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... odswierze temat...

Zna ktos specyfikacje techniczna Zune? Chodzi mi o to, jakie formaty obsługuje, na ile bateria starcza itp. itd. Na necie nigdzie tego nie widze.

Czy jest wart swojej ceny? Moze widzieliscie gdzies jakies recenzje tego urzadzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno iPod jak i Zune nie jest warty swojej ceny. Zapewne obsługuje Microsoft''owskie formaty i MP3. Co do głównego pytanie, mimo mojej fascynacji firmą Apple, wybrałbym Zune, ze względu na to, że design urządzenia jak i software''u bardziej mi przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest na tym forum jakiś posiadacz Zune HD, najnowszej wersji, ciekawi mnie dotykowy wyświetlacz, dorównuje jakością temu z ipoda/iphona?, czy posiada funkcję multitouch, o co chodzi z tym radiem hd i ciekawi mnie jeszcze opcja przenośnej konsoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować