Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Więc jest to opóźnienie czy nie? Bo nie wiem co mam robić, usunąć zamówienie na gram.pl i szukać po sklepach czy jednak jutro powysyłają te paczki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jest to opóźnienie czy nie? Bo już sam nie wiem co mam robić...usunąć pre-order z gramu i szukać jutro i w piątek po sklepach czy lepiej poczekać bo paczki jutro powysyłają... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, iż zamówiłem EK, mam nadzieję, że nie będzie opóźnienia ^^ Ale straaaszne problemy się zrobiły z tym Dragon Age''m (jeśli to wszystko prawda), może to poprostu "chwyt marketingowy"? Kto wie... ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi rewolucja !!!

Kolejna po Jade Empire produkcja zasłużonego w branży studia Bioware trafi na nasze blaszaki pod koniec roku 2007 lub na początku 2008. Jak łatwo się domyślić będzie to cRPG rozgrywająca się w uniwersum specjalnie stworzonym na potrzeby tej gry. Jeśli chodzi o rasy to nie uświadczymy tu standardowych mądrych elfów, czy górników krasnoludów, tylko pewne ich wariacje. Nadzieją tego tytułu nie jest tylko single player ale także ciekawia zapowiadający się multiplayer czerpiący pełnymi garściami z dorobku Neverwinter Nights. Dostępny będzie także edytor trochę bardzij fachowy niż to miało miejsce w NwN.
Wielkie możliwości twórcy pozostawili nam w kreowaniu swojej postaci. Wybranie odpowiednich wariantów przy tworzeniu zadecyduje gdzie zaczniemy przygodę, z jaką reputacją w świecie a także z ekwipunkiem jaki otrzymamy na start więc warto przemyśleć swoje wybory. Warto też wspomnieć, że Bioware stworzyło na potrzeby gry nowy engine, który będzie miał za zadanie odzwierciedlać wielki świat a także drobne jego detale. Jeśli chodzi o animację to już standardowo wykorzystano do tego technikę motion capture.
Myślę, że jest na co czekać zwłaszcza, że wydawcą gry będzie najprawdopodobniej CD Projekt, który zapewne wyda ją na pewno godnie. Ja czekam z niecierpliwością a wy ???

Oto link do oficjalnej strony o grze - http://dragonage.bioware.com/

20070114094421

20070114094438

20070114094736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te screeny które podałeś są autentyczne, to masz racje, będzie to rewelacją! Widać, że grafika bardzo dopracowana, a tego typu gry są w dużej mierze lubiane przez Nas, graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 09:51, Jaki Ganh1 napisał:

Jeśli te screeny które podałeś są autentyczne, to masz racje, będzie to rewelacją! Widać, że
grafika bardzo dopracowana, a tego typu gry są w dużej mierze lubiane przez Nas, graczy.


My się tu cieszymy, a oni nam zaserwują takie wymagaia sprzętowe, że spadniemy z krzesła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 09:53, mroczny mrok napisał:

My się tu cieszymy, a oni nam zaserwują takie wymagaia sprzętowe, że spadniemy z krzesła.:D


Nie wiem jak ty ale ja do 2008 zamierzam zrobić lekkiego upgrade. Poza tym do tego czasu wszystko się zmieni. GeForce 8800 będzie kartą ze średniej półki. Wszystko stanieje więc nie ma się czym przejmować. Aha jeszcze mogłem dodać, że grę robią od 2002 roku tuż po zakończeniu prac nad pierwszym Neverwinter Nights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No tak, ale ja na przykład mam inne wydatki na głowie niż komputer. Komputer dla mnie nie jest tak ważny. Czasami lubię sobie posiedzieć na forum.:D Komputer posiadam od trzech lat i ani myślę o upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 09:58, Jaki Ganh1 napisał:

A skąd wiadomo że to będzie TYLKO na PC? Może wyjdzie wersja XboX''owa, i będe się cieszył
rewelacyjną grafiką?


Oczywiście jest możliwość edycji na Xboxa ale jak na razie wiadomo, że na pewno będzie na PC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czytałem w najnowszym cd-action o nim zapowada sie ciekawie :D doczytałem nawet ze maja byc nawet kilka elementów horroru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat o Xboxie kontra PC :)

Swoją drogą ciekawe co CD Projekt na wydanie gry wymyśli. Na pewno będzie edycja kolekcjonerska, którą zakupię. Ach nie mogę się doczekać ....

PS. Na pewno nie masz największej ilości degradów w histori. Uwierz mi że są ludzie po 7, 8 degradach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu podkreślam :) że tworząc tę grę na XboX360, będzie bardziej opłacalne. A co do samej gry, to jest fanem tego typu gier. A czy to będzie MMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe wieści z frontu !!!

Podczas konferencji zwołanej po ogłoszeniu przez EA wyników finansowych korporacji, gigant poinformował, że będzie wydawcą RPG-a Dragon Age - przygotowywanej od dawna gry ze studia BioWare.

Od jakiegoś czasu o Dragon Age''u było cicho. Aż do teraz - EA zapowiedziało, że gra ukaże się w najbliższym roku fiskalnym, który trwać będzie od 1 kwietnia 2008 do 31 marca 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 11:16, YahooPL napisał:

Nowe wieści z frontu !!!

Podczas konferencji zwołanej po ogłoszeniu przez EA wyników finansowych korporacji, gigant
poinformował, że będzie wydawcą RPG-a Dragon Age - przygotowywanej od dawna gry ze studia
BioWare.

Od jakiegoś czasu o Dragon Age''u było cicho. Aż do teraz - EA zapowiedziało, że gra
ukaże się w najbliższym roku fiskalnym, który trwać będzie od 1 kwietnia 2008 do 31 marca
2009.

Troszkę czekania nikomu nie zaszkodzi... Dziwi mnie to, że mamy tak mało informacji na temat tej gry, a ona wychodzi tak wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować