Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2009 o 13:56, KaRkAsZo napisał:

Myślę, że i tak i tak. :)


To znaczy, że nie było jeszcze jako takich opisów od twórców czy gra ma bardziej przypominać te RPG starszego typu, gdzie wybieramy myszką gdzie ma iść bohater (typu Baldurs Gate) czy te nowszego typu gdzie sterujemy WSADem/strzałkami jak np. Wiedźmin, Gothic, Mass Effect? Bo jak oglądałam filmiki na YouTube to widziałam właśnie ten bardzo nielubiany przeze mnie kursor myszy na ekranie gracza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 12:18, Neysha napisał:

> Myślę, że i tak i tak. :)

To znaczy, że nie było jeszcze jako takich opisów od twórców czy gra ma bardziej przypominać
te RPG starszego typu, gdzie wybieramy myszką gdzie ma iść bohater (typu Baldurs Gate)
czy te nowszego typu gdzie sterujemy WSADem/strzałkami jak np. Wiedźmin, Gothic, Mass
Effect? Bo jak oglądałam filmiki na YouTube to widziałam właśnie ten bardzo nielubiany
przeze mnie kursor myszy na ekranie gracza :/

Można będzie chyba sobie ustawić. Podejrzewam, że będzie jak w Drakensangu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Tutorial-Video, tym razem Das Journal. Czyli karta postaci, ekwipunek, dziennik i mapa. Można też przyjrzeć się trzem NPC: Alistair, Sten i Leliiana. Strasznie ciekawie wygląda porównanie materiałów promocyjnych USA vs Europa/Miemcy. Z jednej strony New Shit, Merlin Menson i sex&gore a z drugiej kilkuczęściowy, bardzo merytoryczny tutorial. Ciekawe czy to przypadek? ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=XJukw2SbPqY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2009 o 23:09, michal_w napisał:


Jak wiadomo Niemcy bardzo przestrzegają brutalności w grach, więc reklamowanie DA jak to robi EA lub BioWare ( nie wiem, kto odpowiada za rekalme na swiecie ), byłoby nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że gra będzie tak dobra jak sie ją zapowiada nie chciałbym się co do niej rozczarować.Dawno nie grałem w dobrego , nowego rpg w którym klasycznie machamy mieczem i rzucamy czary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce to tu jest into gry: http://pc.ign.com/dor/objects/682217/dragon-age/videos/dragonage_gmp_gameintrocien_81009.html
A tu jeśli ktoś chce to jest początek prologu dla ludzkiego szlachcica a mianowicie trochę informacji o rodzinie do której należymy: http://pc.ign.com/dor/objects/682217/dragon-age/videos/dragonage_gmp_humannoblecam_81009.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może już cokolwiek na temat ewentualnej edycji kolekcjonerskiej? Chodzi mi przede wszystkim o jej dostępność w Polsce i gdzie można ją zamówić. Na stronie EA jest garść informacji, ale jedyne opcje w ich sklepie to zwyczajna wersja z tymi in-game dodatkami (to samo co można znaleźć na gram.pl) oraz wersja cyfrowa. Do gramu pytanie wysłałem, ale nie udało się uzyskać konkretnej odpowiedzi (jak zwykle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się martwię brakiem informacji o EK w Polsce. Poczekam jeszcze z miesiąc, max. dwa, potem zacznę załatwiać sobie EK z gamestopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 20:29, Karharot napisał:

Szczerze mówiąc sam wyczekuję na info o EK. Jeśli gram Ci jednak odpowie to możesz tu
tą odpowiedź wstawić?

Kontakt z 6 lipca:
Niestety firma Electronic Arts nie podała jeszcze informacja, czy planowane jest wydanie edycji kolekcjonerskiej gry Dragon Age Orgins. Oczywiście, jeżeli taka edycja się pojawi, nasz sklep postara się aby gra była również dostępna w ofercie gram.pl.
Zadałem pytanie na polskim forum Dragon Age, czekam na odpowiedź i tam. Mam nadzieję, że uda mi się też skontaktować z samym EA - jak na razie formularz kontaktu na ich stronie nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 14:18, Avarr napisał:

EK można już zamówić w Empiku:

http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-edycja-kolekcjonerska-pc-multimedia,prod17380240,p

Niestety cena wersji X360, która mnie interesuje, trochę ostudziła mój zapał.


Same here. Pewnie kupię na Ultima.pl edycję podstawową za ~180zł. Mam jeszcze nadzieję, że do swojej oferty wprowadzą też EK taniej niż w Empiku. Bo różnica między podstawką w empiku a ultimie to prawie 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie male pytanie, czy kazdy kto ma legalna gre bedzie mogl sciagnac te dodatkowa misje ktora zapowiadaja, te misje z metalowym golemem, bo mam sprzeczne info ze tylko wersja kolekcjonerska bedzie to miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 14:52, Jagged napisał:

mam takie male pytanie, czy kazdy kto ma legalna gre bedzie mogl sciagnac te dodatkowa
misje ktora zapowiadaja, te misje z metalowym golemem, bo mam sprzeczne info ze tylko
wersja kolekcjonerska bedzie to miala...

Każda pełna wersja ma zawierać w pudełku kod do pobrania DLC, więc nie jest to tylko wersja EK. Płacić będą musieli tylko ci, którzy będą mieli pirata (bo nie będą mieć kodu do ściągnięcia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 14:49, KrisK91 napisał:

Same here. Pewnie kupię na Ultima.pl edycję podstawową za ~180zł. Mam jeszcze nadzieję,
że do swojej oferty wprowadzą też EK taniej niż w Empiku. Bo różnica między podstawką
w empiku a ultimie to prawie 40zł.


Ja chyba jednak zdecyduję się na wersje PC. A za te 100zł kupię sobie coś innego na Xboxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 15:23, Darkstar181 napisał:

Każda pełna wersja ma zawierać w pudełku kod do pobrania DLC, więc nie jest to
tylko wersja EK. Płacić będą musieli tylko ci, którzy będą mieli pirata (bo nie będą
mieć kodu do ściągnięcia)

Oj możesz się zdziwić... Piraci i tak znajdą sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 15:23, Darkstar181 napisał:

Każda pełna wersja ma zawierać w pudełku kod do pobrania DLC, więc nie jest to
tylko wersja EK. Płacić będą musieli tylko ci, którzy będą mieli pirata (bo nie będą
mieć kodu do ściągnięcia)



Nie tylko piraci ale też wszyscy kupujący grę z drugiej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować