Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2009 o 11:36, dark_master napisał:

> budzi się we mnie przekonanie, że dla recenzenta
> przyjazna byłaby gra, której opanowanie miałoby być proste dla średnio inteligentnej

> małpy.

"takie, **rwa, czasy" cytując klasyka. A co do DA - patrząc na ostatnie wyczyny kolesi
z BioWare, ich dotychczasowe mroczne gry w których od początku wiadomo kto jest zły oraz
biorąc pod uwagę to że zawita na konsolach to z zakupem się wstrzymam, przynajmniej na
razie.

Doprawdy?To powiedz w jakiej grze RPG ,nie wiesz kto jest dobry a kto zły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2009 o 08:55, Triderus napisał:

Doprawdy?To powiedz w jakiej grze RPG ,nie wiesz kto jest dobry a kto zły?

planescape: torment. W pierwszym Falloucie też nie wiemy kto pociąga za sznurki a mutanty spotykamy dość późno. W wiedźminie też okazuje się że Azar to tylko pionek. KOTORII to samo. W masce zdrajcy de facto nawet nie ma zła jako takiego, a w podstawce sytuacja zmienia się co chwilę. I wiesz co jest zabawne? Wszystkie te gry poza wiedźminem zrobiło Black Isle/Obsidian.
Gry Bioware: BG - zabij spotkanego na początku i w intrze złego rycerza. BG2: zabij spotkanego na początku złego maga. KOTOR - zabij lorda sithów atakującego republikę. ME - udowodnij że ten koleś który podpadł ci już na początku gry faktycznie jest zły. I też go zabij. Serio, przy takim schemacie to już nawet pierwszy gothic ma bardziej skomplikowaną fabułę i więcej zwrotów akcji.

Ale to oczywiście tylko moje zdanie z którym zgadzać się nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2009 o 09:31, dark_master napisał:

Gry Bioware: BG - zabij spotkanego na początku i w intrze złego rycerza. BG2: zabij spotkanego
na początku złego maga. KOTOR - zabij lorda sithów atakującego republikę. ME - udowodnij
że ten koleś który podpadł ci już na początku gry faktycznie jest zły. I też go zabij.
Serio, przy takim schemacie to już nawet pierwszy gothic ma bardziej skomplikowaną fabułę
i więcej zwrotów akcji.


Zapomniałeś o BG Tronie bala gdzie do ostatniej walki nie wiesz kto jest zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 09:31, dark_master napisał:


> Doprawdy?To powiedz w jakiej grze RPG ,nie wiesz kto jest dobry a kto zły?
planescape: torment. W pierwszym Falloucie też nie wiemy kto pociąga za sznurki a mutanty
spotykamy dość późno. W wiedźminie też okazuje się że Azar to tylko pionek. KOTORII to
samo. W masce zdrajcy de facto nawet nie ma zła jako takiego, a w podstawce sytuacja
zmienia się co chwilę. I wiesz co jest zabawne? Wszystkie te gry poza wiedźminem zrobiło
Black Isle/Obsidian.
Gry Bioware: BG - zabij spotkanego na początku i w intrze złego rycerza. BG2: zabij spotkanego
na początku złego maga. KOTOR - zabij lorda sithów atakującego republikę. ME - udowodnij
że ten koleś który podpadł ci już na początku gry faktycznie jest zły. I też go zabij.
Serio, przy takim schemacie to już nawet pierwszy gothic ma bardziej skomplikowaną fabułę
i więcej zwrotów akcji.

Ale to oczywiście tylko moje zdanie z którym zgadzać się nie musisz.


To dobrze ,że te wymieniłeś,myślałem że wymieniś "inne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2009 o 11:11, rudylysy napisał:

Zapomniałeś o BG Tronie bala gdzie do ostatniej walki nie wiesz kto jest zły

w TB niestety nie grałem, dlatego go nie ma. Całkiem możliwe że masz rację, ale dopóki nie wykombinuję jak sprawić by mod na zmianę rodzielczości działał z GF8800, to niestety się nie przekonam (wypadałoby odświeżyć sobie jedynkę przed zabraniem się za "część trzecią" ale ta jako jedyna nie ma wbudowanego programu do skalowania ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladam sobie trailery i gameplaye Dragon Age''a ale szukam takiego jakby "najlepszego". Tak żeby pokazało mi ladnie dużą część różnych aspektów gry. Zalezy mi na tym, ponieważ nie mogę się zdecydować czy kupić zwykłą wersję czy EK. Znacie takie filmiki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 15:12, Kresseleth napisał:

Ogladam sobie trailery i gameplaye Dragon Age''a ale szukam takiego jakby "najlepszego".
Tak żeby pokazało mi ladnie dużą część różnych aspektów gry. Zalezy mi na tym, ponieważ
nie mogę się zdecydować czy kupić zwykłą wersję czy EK. Znacie takie filmiki? :)


Hmm...świetny trailer jest w najnowszym CD-Action,o ile takowy posiadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age to jedna z tych gier, które kupię zaraz po premierze (a robię to bardzo rzadko). Mam nadzieję na znakomitego staroszkolnego RPG-a ze świetną fabułą i wielkimi pokładami grywalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 16:17, ThimGrim napisał:

nie ma jeszcze wizualizacji i ceny polskiej wersji kolekcjonerskiej?

Jest, i było o tym trąbione wiele razy, polecam dobrego wujka Google on poradzi w każdej kłopotliwej sytuacji.
Na chwilę obecną EK gry jest dostępna tylko i wyłącznie w sieci sklepów Empik a tutaj poniżej masz linka byś nie kłopotał się z szukaniem, ja swoją kopię już zamówiłem teraz pozostaje tylko czekanie.

http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-edycja-kolekcjonerska-pc-multimedia,prod17380240,p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 16:25, Malcollm napisał:

> nie ma jeszcze wizualizacji i ceny polskiej wersji kolekcjonerskiej?
Jest, i było o tym trąbione wiele razy, polecam dobrego wujka Google on poradzi w każdej
kłopotliwej sytuacji.
Na chwilę obecną EK gry jest dostępna tylko i wyłącznie w sieci sklepów Empik a tutaj
poniżej masz linka byś nie kłopotał się z szukaniem, ja swoją kopię już zamówiłem teraz
pozostaje tylko czekanie.



To to ja widziałem i nie nazwałbym tego wizualizacją chyba, że taką bez wizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 16:25, Malcollm napisał:

> nie ma jeszcze wizualizacji i ceny polskiej wersji kolekcjonerskiej?
Jest, i było o tym trąbione wiele razy, polecam dobrego wujka Google on poradzi w każdej
kłopotliwej sytuacji.
Na chwilę obecną EK gry jest dostępna tylko i wyłącznie w sieci sklepów Empik a tutaj
poniżej masz linka byś nie kłopotał się z szukaniem, ja swoją kopię już zamówiłem teraz
pozostaje tylko czekanie.

http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-edycja-kolekcjonerska-pc-multimedia,prod17380240,p


Te 2 itemki co są w zwyklej warsji(na gram.pl), też są w EK? Empik nie opisuje niestety dokładnie tego, co zawuera EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, że tak, sam usilnie poszukiwałem tegoż tytułu w EK, i niestety w naszym kraju dostępna jest tylko i wyłącznie <jak na razie> w sieci empik, do premiery został miesiąc z kawałkiem i nie wiem czy się to w jakiś sposób jeszcze zmieni, raczej nie, dlatego też nie pozostaje nic innego - albo kupujemy w empiku albo sprowadzamy z zachodu, ja już wybrałem wersję empikową, na bezrybiu i rak ryba, cena taka troszkę za wysoka, niemniej jednak to Empik a jak wiadomo empik jest jednym z najdroższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wizualizacja zagranicznego wydania: http://www.360sync.com/wp-content/uploads/2009/08/preorder_collectors.png

I wydaje się, zgodnie z opisem empiku, że nasza będzie podobna. W każdym razie ja liczę głównie na porządny soundtrack no i tę "niepapierową" mapę.

Fakt, że nie jest to jakieś przebogate wydanie- dlatego pewnie cena nie będzie wynosiła 200zł. Empik zawsze winduje ceny i stara się ugrać ile się tylko da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 17:51, Jagged napisał:

gdzie Ty tam masz wizualizacje?

Była mowa o wizualizacji i o Cene, cene podałem o wizualizacji nic nie pisałem, a wizualizacja jest gdzieś na stronie EA z racji tego, że dla każdego kraju EK wygląda tak samo - i to co będzie niby w edycji dla X-Boxa to samo będzie w edycji dla PC EA nigdy nie rozpieszcza graczy "wypasionymi edycjami kolekcjonerskimi" jak by nie patrzeć wersja do pobrania ze strony EA jest tylko o 30 złotych tańsza od tej pudełkowej w Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to prawda że EK nie jest jakaś super wypaśona ale tej gry nie mogę nie kupić EK :) Jedna z niewielu gier, które jestem w stanie kupić w ciemno i to kolekcjonerską wersję. BioWare jak i Blizzard nigdy nie zawiodlo :) A i na półeczce będzie ładnie wyglądać. Najbardziej ciekawi mnie ta mapka. Soundtracku też chętnie posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować