Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2009 o 09:22, Ecko09 napisał:

Pojawił sie nowy, po prostu świetny trailer. Z polskimi napisami!
http://www.youtube.com/watch?v=VJVL7rxx7p8&feature=player_embedded#
Powiem tyle: teraz jestem już na 100% pewny, że kupie Dragon Age.


oceniasz swietnosc gry na podstawie filiku ktory nie ma nic wspolnego z gameplayem O.o, dziwnych rzeczy dozylem...

imo filmik tak przesadzony ze az smieszny, chce wiecej gameplayu a nie marketingowych filmikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 09:22, Ecko09 napisał:

Pojawił sie nowy, po prostu świetny trailer. /.../

Mamy walczyć po stronie tych kiczowatych bohaterów ? To ja już wolę szukać zatrudnienia u smoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 09:22, Ecko09 napisał:

Pojawił sie nowy, po prostu świetny trailer. Z polskimi napisami!
http://www.youtube.com/watch?v=VJVL7rxx7p8&feature=player_embedded#
Powiem tyle: teraz jestem już na 100% pewny, że kupie Dragon Age.

Taa... dali tak zwany cinematic trailer, a ty już zachwycasz się grą...
A smok coś za łatwo padł, wbrew temu co się pisze o rzekomej trudności gry.
I tak jak napisał Karharot... dziwni ci bohaterowie. Jakaś banda kundli, że bym się tak wyraził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie mają być klasyczni bohaterowie - piękni, potężni, bogaci i co tam kto jeszcze chce. To mają być zwykli, prości ludzie, którym przyszło walczyć z wrogiem. To nie jest gra dla wszystkich, a dla zatwardziałych fanów gatunku i osób, które chcą przypomnieć sobie czasy BG, Icewind Dale i innnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 14:18, Kresseleth napisał:

To nie mają być klasyczni bohaterowie - piękni, potężni, bogaci i co tam kto jeszcze
chce. To mają być zwykli, prości ludzie, którym przyszło walczyć z wrogiem.

Ci goście z tego trailera nijak nie kojarzą mi się ze zwykłymi ludźmi, raczej z nadmuchanymi superbohaterami z tandetnej kreskówki w której dobro zawsze jest silniejsze od zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 14:18, Kresseleth napisał:

To mają być zwykli, prości ludzie, którym przyszło walczyć z wrogiem.


przeciez oni skacza lepiej niz spidermen i sa lepsi w rozwalce niz hulk - brakuje im tylko obcislych trykotow i mozna do marvela przenosic. a walka na tym 'trailerze' przypomina filmy z brucem lee - przeciwnicy podchodza i gina a potem nastepni, nastepni, nastepni - w kolejce chyba stoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nawet podoba. takie heroic fantasy pełną gębą. To nic, iż bohaterów otacza około 100000000 wrogów - on ich rozwalą nawe nie pocąc się. W sumie fajnie - po różnych Bezimiennych, którzy na początku mają problem z wilkiem pokierować kimś takim.

Ps. Ja do Gothiców nic nie mam - są to dobre gry, ale ile można męczyć się z wilkiem, szczurem czy innym dziadostwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 15:43, chris004 napisał:

Czy ktoś z was wie co z kreatorem postaci, który miał sie pojawić dziś tj. 13 października
??



A co z nim może być? Jeśli się nie pojawi dziś to pewnie jutro lub za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do edytora postaci to spokojnie, czasu jest sporo. Bioware to Kanadyjska firma, czyli musimy cofnąć zegarki o jakieś 8h, co daje twórcom sporo czasu do zrealizowania swoich obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wow ale odliczanie :)

Ale nie śmieje się z was, sam też bardzo czekam na tego toola. Mam szczerą nadzieje że mechanika gry PC pokrywać się będzie z tą z gry pnp bo jeśli tak to generator ten będzie też demkiem systemu RPG Dragon Age ;)

http://www.greenronin.com/dragon_age/

Ja się wersji papierowej nie mogę doczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do minusu w CDA na temat DA. "wygląda dość oldskulowo" miało chyba oznaczać, że słaba grafika, więc nie wiem czemu to przenosicie do plusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to ktoś źle przepisał.
Minus nie był "wygląda oldschoolowo" tylko "jest oldschoolowa", poza tym autor w recenzji narzeka na konieczność zbierania drużyny, zabawy statystykami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 17:41, Nagaroth napisał:

Bo to ktoś źle przepisał.
Minus nie był "wygląda oldschoolowo" tylko "jest oldschoolowa", poza tym autor w recenzji
narzeka na konieczność zbierania drużyny, zabawy statystykami itp.


Przepisał dobrze bo mam ten numer i sprawdziłem. I nie zauważyłem, żeby specjalnie narzekał na elementy przez ciebie wymienione (góra trochę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować