Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Czy ja wiem... Oczywiście gdy chodzi o wybór klasy i tego typu rzeczy to NWN zdecydowanie wygrywa, ale możliwości w kreowaniu twarzy jest dla mnie aż za dużo. W każdym razie liczyłem na coś więcej, choćby 5 minut demo, a tu tylko samo tworzenie postaci, nawet żadnej muzyki w tle nie ma. No to zrobiłem 3 postacie i tyle, pozostaje czekać na angielską premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 22:03, GanD napisał:

ale możliwości w kreowaniu twarzy jest dla mnie aż za dużo.

Tu się zgadzam :( Nie lubię tego systemu edytowania wyglądu postaci bo nigdy nic sensownego nie udaje mi się w nim stworzyć. Wolałem gry w których można było wybrać wygląd postaci z kilku/kilkunastu przygotowanych (np. KotOR czy JE).

Dnia 13.10.2009 o 22:03, GanD napisał:

W każdym razie liczyłem na coś więcej, choćby 5 minut demo, a tu tylko samo tworzenie postaci,
nawet żadnej muzyki w tle nie ma.

To akurat mnie nie zdziwiło (a)bo ostatnio panuje jakaś dziwna moda na niewypuszczanie dem, zwłaszcza przed premierą i b) bo usiłowali pewnie maksymalnie okroić rozmiar instalki). Żałuję jednak tego że poza mocno ograniczonym wyborem rasy i klasy (oraz rozdaniem tych 5 punktów na statystyki) niewiele więcej można było zrobić :(
Ech, narzekam i narzekam a i tak zagram i pewnie nawet z przyjemnością, tyle że jakiekolwiek nadzieje na godnego następcę BG na razie sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 22:27, Karharot napisał:

Tu się zgadzam :( Nie lubię tego systemu edytowania wyglądu postaci bo nigdy nic sensownego
nie udaje mi się w nim stworzyć. Wolałem gry w których można było wybrać wygląd postaci
z kilku/kilkunastu przygotowanych (np. KotOR czy JE).


Ale przecież nie trzeba edytować twarzy. Możesz wybrać jedną z predefiniowanych. Zmieniasz tylko jeśli chcesz :). Możliwość wyboru jest znacznie lepsza, niż jej brak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 22:50, Furr napisał:

Ale przecież nie trzeba edytować twarzy. Możesz wybrać jedną z predefiniowanych. Zmieniasz
tylko jeśli chcesz :). Możliwość wyboru jest znacznie lepsza, niż jej brak ;).

To prawda, mam jednak takie dziwne wrażenie że w grach w których jest dostępny taki edytor sami twórcy nie przykładają się już tak bardzo do przygotowanych projektów. Choć może to po prostu kwestia tego że przy obecnym cieniowaniu i ilości detali te twarze nie trafiają w mój gust...
Ech, może powoli robi się już ze mnie dziadek który potrafi jedynie narzekać "jak to pięknie było kiedyś" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się trochę tym edytorem i wydaje mi się, że będzie cierpiał na tą samą dolegliwość co ten Mass Effectowy. Przez to, że twórcy dali nam marne warunki oświetleniowe przy tworzeniu postaci, bardzo prawdopodobne jest, że będzie się nam ona podobała tylko do momentu wyjścia na światło dzienne gdzie okaże się jakiego mutanta ulepiliśmy xD Mogę się oczywiście mylić, ale przez sposób w jaki została oświetlona postać ciężko przewidzieć jak będzie wyglądała w świetle neutralnym.

Niemniej czekam ze zniecierpliwieniem na premierę :)

PS. Głosy dla postaci są strasznie kiepskie, nie wiem, czy ktoś też to zauważył... wzięli nawet
pana "bezimiennego" z Gothica - moim zdaniem mistrza voice-overowego partactwa.
Ale to tylko moje zdanie :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy w angielskiej wersji językowej (taką zainstalowałem, w inną zresztą grać nie zamierzam, skoro oryginał jest właśnie angielski) są całkiem całkiem. Inna sprawa, że to co słyszymy w edytorze nijak się ma do samej gry. Jednak podoba mi się możliwość poobserwowania mimiki twarzy w czasie mówienia. Wtedy łatwo można się przykonać co też za potworek nam wyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edytor calkiem niezly...

powiem szczerze, ze spodziewalem sie jakiegos pomieszczenie czy planszy gdzie bedzie 5 mobów i bedzie mozna sprobowac te postac, zeby ją wybrobowac czy sprawdzic jak się nią gra :) ale mowi sie trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 06:59, Chlorofil napisał:

No niestety... jak zwykle gra mi nie poszła.


jak Ci nie poszlo ? to prawie nie ma wymagan (chyba), moze napisz co nie tak, jakos pomozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 10:11, Pawlo09 napisał:

Kilka screenów z gry.

1:Menu Gry
2:Opcje Graficzne
3:Ekran Wczytywania


Nie tyle z gry, co z edytora. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 07:40, Jagged napisał:

> No niestety... jak zwykle gra mi nie poszła.

jak Ci nie poszlo ? to prawie nie ma wymagan (chyba), moze napisz co nie tak, jakos pomozemy
:)


Niestety ale karta graficzne nie jest obsługiwana. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować