Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Nawet niezły ten edytor (pod względem modyfikowania wyglądu, bo pod innymi strasznie słabuje), ale nie zapamiętuje kilku rzeczy (m. in. tatuaży). Gdy chciałem edytować jedną z postaci i wszedłem na ekran wyboru ukazały mi się postacie trochę inne od tych, które stworzyłem. Nawet po edycji i ponownym zapisaniu, edytor nadal dokonywał sam zmian w niektórych elementach wyglądu i robił z bohaterów potworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 13:34, Strange101 napisał:

Nawet niezły ten edytor (pod względem modyfikowania wyglądu, bo pod innymi strasznie
słabuje)


W Mass Effect było więcej możliwości na paskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 19:26, Furr napisał:

http://na.llnet.bioware.cdn.ea.com/u/f/eagames/bioware/dragonage_cc_dl/DragonAgeOriginsCharacterCreator_pl.exe

:)

EDIT: żeby nie było - to jest link do kreatora postaci w wersji polskiej.


to przeciez jest kreator wygladu postaci! rozdawanie umiejetnosci czy skilli to dowcip - bardzo to wszystko uproszczone w porownaniu do d&d gdzie atuty wymagaly szeregu innych umiejetnosc czyli planowania rozwoju... jestem rozczarowany i to bardzo - wszystko prawie zalezy od wspolczynnika - a dokladniej kazda klasa opiera sie na 2och wspoczynnikach, tez slabo i malo urozmaicone. Rozczarowuje tez ilosc tych oslawionych "poczatkow przygody" - 6 tylko, to juz Swiatynia Pierwontnego Zla miala wiecej bo z 9 jesli dobrze pamietam. Zobaczymy jeszcze jaki wplyw to bedzie mialo na rozgrywke, podejrzewam ze zaden - ot pierwsza lokacja samouczkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 12:51, EmperorKaligula napisał:

to przeciez jest kreator wygladu postaci! rozdawanie umiejetnosci czy skilli to dowcip
- bardzo to wszystko uproszczone w porownaniu do d&d gdzie atuty wymagaly szeregu innych
umiejetnosc czyli planowania rozwoju... jestem rozczarowany i to bardzo - wszystko prawie
zalezy od wspolczynnika - a dokladniej kazda klasa opiera sie na 2och wspoczynnikach,
tez slabo i malo urozmaicone.


W DnD ed.3.5 postać opiera się na 2-3 współczynników. A tak zwany "rozwój postaci" w grach opartych na tym systemie sprowadzono do kilku super-buildów. Co do wpływu na rozwój postaci to w grach opartych na AD&D był on niezwykle nikczemny, a mimo to w BG grało się bardzo przyjemnie.

Rozczarowuje tez ilosc tych oslawionych "poczatkow przygody"

Dnia 15.10.2009 o 12:51, EmperorKaligula napisał:

- 6 tylko, to juz Swiatynia Pierwontnego Zla miala wiecej bo z 9 jesli dobrze pamietam.


Wstęp w TotEE miał jakieś 5 min. tutaj prolog ma dawać około 2h zabawy, pomijając już fakt, że ma to mieć wpływ na resztę przygody. Bo właśnie z tego drugiego elementu miało wypływać to "osławienie" a nie zabawnego prologu.

Dnia 15.10.2009 o 12:51, EmperorKaligula napisał:

Zobaczymy jeszcze jaki wplyw to bedzie mialo na rozgrywke, podejrzewam ze zaden - ot
pierwsza lokacja samouczkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 19:39, Hav5ock napisał:

W DnD ed.3.5 postać opiera się na 2-3 współczynników. A tak zwany "rozwój postaci" w
grach opartych na tym systemie sprowadzono do kilku super-buildów. Co do wpływu na rozwój
postaci to w grach opartych na AD&D był on niezwykle nikczemny, a mimo to w BG grało
się bardzo przyjemnie.


To która edycja DnD jest tą która popsuła wg wielu cały system? 3.5 czy 4? Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie preorderu edycji kolekcjonerskiej w Empiku. Widziałem dzisiaj takową ale nie wiem czemu kosztowała 49zł? Znaczy co, teraz płacę 49 a później resztę, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 21:35, ThimGrim napisał:

Mam pytanie odnośnie preorderu edycji kolekcjonerskiej w Empiku. Widziałem dzisiaj takową
ale nie wiem czemu kosztowała 49zł? Znaczy co, teraz płacę 49 a później resztę, czy jak?



Gdzie widziałeś? W sklepie internetowym? Sprawdziłem właśnie na stronie sklepu i kosztuje 199zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 22:24, Oloninho napisał:

Ja tam zamawiam ; P



Przymierzałem się na EK ale jak zobaczyłem co do niej dają to uznałem że się nie opłaca. Gdyby grę wydawał CDP to pewnie była by na miarę tej Wiedźmina ale EA nie potrafi po prostu robić kolekcjonerek. Miałem nadzieję na koszulkę i tego typu gadżety, a jest tylko DVD z materiałami o grze, mapa i dodatkowe przedmioty dostępne w grze i questy. Dodatkowa postać będzie dostępna za darmo tak samo zbroja, a każdy sklep daje inne przedmioty dodatkowe. Unikatowy jest tylko ten quest za którego "nie posiadacze" EK będą musieli zapłacić 7$. I to wszystko za 200zł. To dużo za dużo jak na takie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2009 o 22:34, Thalanthas napisał:

Unikatowy jest tylko ten quest za którego "nie posiadacze" EK będą musieli zapłacić 7$.
I to wszystko za 200zł. To dużo za dużo jak na takie dodatki.



nie bedzie go w kolekcjonerce o ktorej myslisz, tylko w cyfrowej wersji specjalnej czy jakiej tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 21:35, ThimGrim napisał:

Mam pytanie odnośnie preorderu edycji kolekcjonerskiej w Empiku. Widziałem dzisiaj takową
ale nie wiem czemu kosztowała 49zł? Znaczy co, teraz płacę 49 a później resztę, czy jak?


To jest zamowienie na edycje kolekcjonerska Dragon Age. Teraz placisz te 49 PLN, natomiast przy zakupie EK naliczana jest znizka w tej samej wysokosci. Co zyskujesz? Dwa dodatkowe przedmioty w grze oraz pewnosc, ze egezmplarz EK bedzie na Ciebie czekal w Empiku. Dla tych co nie widzieli zestawu przedpremierowego w sklepach internetowych informacja jest taka, ze nie zobaczycie. Z tej przyczyny, ze EK Dragon Age bedzie mozna nabyc tylko i wylacznie w salonach Empik (oraz na stronie internetowej Empik). Jesli chcecie skorzystac z zestawu przedpremierowego to musicie przejsc sie do salonu. Zakup zestawu w salonie oraz EK na stronie internetowej nie daje znizki. Wiem, bo sie dobrze w Empiku podpytalem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 06:20, Jagged napisał:

nie bedzie go w kolekcjonerce o ktorej myslisz, tylko w cyfrowej wersji specjalnej czy
jakiej tam :)


W EK Dragon Age tej z Empika ma byc dodatkowy quest tak przynajmniej wynika z opisu produktu na stronie Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 22:34, Thalanthas napisał:

jest tylko
DVD z materiałami o grze, mapa i dodatkowe przedmioty dostępne w grze i questy.


Jest jeszcze specjalne metalowe pudelko, do ktorego jest zapakowana calosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2009 o 07:56, Wojman napisał:

W EK Dragon Age tej z Empika ma byc dodatkowy quest tak przynajmniej wynika z opisu produktu
na stronie Empiku.



to jest zadanie w kamiennym golemem, EA samo gdzies napisalo, ze ten trzeci DLC ma byc tylko i wylacznie za free przy specjelnej edycji cyfrowej mozliwej do kupna tylko i wylacznie przez EA Store :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 08:02, Jagged napisał:

to jest zadanie w kamiennym golemem, EA samo gdzies napisalo, ze ten trzeci DLC ma byc
tylko i wylacznie za free przy specjelnej edycji cyfrowej mozliwej do kupna tylko i wylacznie
przez EA Store :)


Coz jesli nie bedzie tego questa to sie pozwie EA/Empik za wprowadzanie klientow w blad. Zwlaszcza, ze na stronie Empik caly czas informacja o dodatkowym zadaniu widnieje. Specjalnie sobie zrobilem screena.

http://www.empik.com/dragon-age-poczatek-edycja-kolekcjonerska-pc-multimedia,prod17380240,p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2009 o 08:07, Wojman napisał:



dodatkowy quest w grze i postać do odblokowania

tutaj jest mowa o quescie i postaci golema :) nie ma nic innego napisanego :)


ps - jest juz info ze dodatek ten trzeci bedzie kosztowal okolo 26zl :) i bedzie w pelni zlokalizowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah widzę, że nie tylko ja mam podobne odczucia po zainstalowaniu kreatora postaci.

Osławione i tak mocno podkreślane w wywiadach "origins" (które, jakby nie było, odnosi się do pochodzenia postaci nie zaś początków sagi/świata DragonAge - czy w związku z tym polski tytuł nie powinien brzmieć "początki"?) okazały się totalną porażką.

Jest ich sześć(!), przy czym maksymalnie do wyboru możemy mieć całe dwa. Ja wiem, że to ma być dodatkowe dwie godziny zabawy, ale chyba przede wszystkim chodzi o budowanie nastroju. W ToEE nie trwało to nawet wspomnianych pięciu minut, a w Arcanum ograniczało się do kilku zdań, ale wszystkie świetnie wprowadzały w postać. Ba! W Arcanum wybór mógł totalnie postawić rozgrywkę na głowie!

Nic to. Nauczony Baldurowym levelowaniem ("Gratulacje Twój wojownik awansował!" "Kliknij AWANS" "Kliknij OK" "Świetnie! Postać awansowała") wybieram człowieka maga. Do wyboru mam JEDNO śmierdzące pochodzenie. Słyszałem, że elfy miejskie mają przejmujące wprowadzenie - szkoda tylko, że elf mag nie może być elfem miejskim. To może człowiek wojownik? Też jedno. A łotr? To samo.

Auć.

Co do kolegi, który widział w Empiku kolekcjonerską za 49 pln - to jest taki empikowy preorder - kupujesz to i przychodzisz w dniu premiery dopłacić 150. W zamian dostajesz edycję kolekcjonerską + bonusy preorderowe (zamiast drugiego pierścienia jest tam chyba naszyjnik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować