Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2009 o 21:48, Pariah napisał:

Ja dla odmiany zapytam o gameplay time : czy była gdzieś mowa o czasie potrzebnym na
przejście gry? ( po 32 godzinach nowego Riesen''a czuję pewien niedosyt :/)
Pozdrawiam


Koło 80 Godzin jest przewidziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:48, Pariah napisał:

Ja dla odmiany zapytam o gameplay time : czy była gdzieś mowa o czasie potrzebnym na
przejście gry? ( po 32 godzinach nowego Riesen''a czuję pewien niedosyt :/)
Pozdrawiam


Byla o tym mowa. Bioware chwalilo sie, ze nawet tym, ze gre mozna przejsc w 120 godzin. A oficjalnie podawane jest bodajze 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde obejrzalem i sma nie wiem czy kupic gra zapowiada sie ciekawie sterowanie powinienem ogarnac jako tako ;) tragedii nie bedzie pelna poloznizacja tez mi sie podoba tylko nie wiem czy przy większych bitwach ogarne to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:57, Wojman napisał:

Byla o tym mowa. Bioware chwalilo sie, ze nawet tym, ze gre mozna przejsc w 120 godzin.
A oficjalnie podawane jest bodajze 80.


Dzięki, uspokoiłeś mnie. Ja i tak zawsze "przeciągam" cRPG jak tylko się da ( snując się chociażby bez celu i podziwiając lokację a nie goniąc za questami) więc możliwe, ze gry mi wystarczy na te własnie zachwalane 120 godzinek.

@miodus
Jeśli dałeś radę "ogarnąć walkę w powiedzmy NWN 2 to bez problemu, poz tym mamy aktywną pauzę :D ( mój ulubiony "ficzers" w grach) Co do polonizacji to ja się tylko modlić mogę do władców EA ;) by jak wszystkie gry od nich które mam była spolonizowana (przebywam poza granicami Polski) bo po tym filmiku to stwierdzam , że dużo czytania będzie
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba się wybiorę dziś do Empiku i zakupię Dragon Age: Utracony Tron. Tylko martwią mnie niestety raczej słabe recenzje tej książki. I tu dylemat: "DA: Utracony Tron" czy "Starcie Królów" Martina. Niestety stać mnie tylko na jedną z tych dwóch pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 21:57, Wojman napisał:

Byla o tym mowa. Bioware chwalilo sie, ze nawet tym, ze gre mozna przejsc w 120 godzin.
A oficjalnie podawane jest bodajze 80.

W końcu coś dłuższego niż gra na jeden weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 14:39, Minsc_i_Boo napisał:

A ja chyba się wybiorę dziś do Empiku i zakupię Dragon Age: Utracony Tron. Tylko martwią
mnie niestety raczej słabe recenzje tej książki. I tu dylemat: "DA: Utracony Tron" czy
"Starcie Królów" Martina. Niestety stać mnie tylko na jedną z tych dwóch pozycji


To Empik, no nie? Usiądź sobie na kanapie i poczytaj na miejscu. Jak Cię wciągnie to bierz. Zresztą ja osobiście wpierw sprawdziłbym obie książki, czy są dostępne w bibliotece/u znajomych (kupuję tylko pewniki, czyli np. Pratchetta :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 14:39, Minsc_i_Boo napisał:

A ja chyba się wybiorę dziś do Empiku i zakupię Dragon Age: Utracony Tron. Tylko martwią
mnie niestety raczej słabe recenzje tej książki. I tu dylemat: "DA: Utracony Tron" czy
"Starcie Królów" Martina. Niestety stać mnie tylko na jedną z tych dwóch pozycji


Ja się dzisiaj wybrałem do empiku ale książki nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś właśnie byłem w Empiku zakupić pre order paka i zajrzałem do książek odrazu. Był Utracony Tron ; P I właśnie zastanawiam się czy sobie nie kupić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z zakupu książki rezygnuję. Jest mnóstwo ciekawszych rzeczy do przeczytania niż marnie oceniana opowiastka debiutanta wyromowanego tylko i wyłącznie przez setting ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graliście już w tego flashowego Dragon Age''a? Naprawdę fajnie zrobiony, na dodatek można za zdobyte tam achievementy przenieść kilka przedmiotów do pełnej wersji gry. Poza tym daje pokaz systemu rozwoju w DA:O i nawet ma fabułę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:35, piecia997 napisał:

Graliście już w tego flashowego Dragon Age''a? Naprawdę fajnie zrobiony, na dodatek można
za zdobyte tam achievementy przenieść kilka przedmiotów do pełnej wersji gry. Poza tym
daje pokaz systemu rozwoju w DA:O i nawet ma fabułę :D



Ja grałem. Wciągnęła mnie. Ciekawie zrobiona ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać kolejne filmy z gameplayem i jedno co mi w nich nie pasowało to Morrigan ganiająca z cyckami na wierzchu. Wygląda to śmiesznie gdy wszyscy są zakuci w zbroje, a ona jedyna ma na sobie tylko kawałek szmatki, nie wspominając już, że jest to mało praktyczne ze względu na podatność na obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 14:58, Marco_Polo napisał:

Właśnie skończyłem oglądać kolejne filmy z gameplayem i jedno co mi w nich nie pasowało
to Morrigan ganiająca z cyckami na wierzchu. Wygląda to śmiesznie gdy wszyscy są zakuci
w zbroje, a ona jedyna ma na sobie tylko kawałek szmatki, nie wspominając już, że jest
to mało praktyczne ze względu na podatność na obrażenia.


To nie ma byc praktyczne. To ma byc estetyczne ;P
Malolaty sie rzuca na gierke z wywieszonym jezykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 14:58, Marco_Polo napisał:

a ona jedyna ma na sobie tylko kawałek szmatki, nie wspominając już, że jest
to mało praktyczne ze względu na podatność na obrażenia.


Naprawdę nie jestem w stanie pojąć czego się czepiasz. To typowy element estetyki fantasy, było zawsze i będzie. Więc czemu czepiasz się że tak jest w Dragon Age?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 17:14, Nagaroth napisał:

Naprawdę nie jestem w stanie pojąć czego się czepiasz. To typowy element estetyki fantasy, było zawsze i będzie. Więc czemu czepiasz się że tak jest w Dragon Age?


Gvynbleidd, Nagaroth
Znam przyjmowaną konwencję w grach fantasy, zdaję sobie też sprawę, że jest wiedźmą i jako takiej zbroi używać nie powinna, do tego nie mam nic przeciwko kobiecym piersiom (gdyby ktoś chciał się przyczepić) :-P
Zauważyłem tylko, że dość zabawnie to wygląda jak wszyscy są zapięci od stóp po szyję, a ona wygląda jakby nie miała na sobie prawie niczego. Nie powiecie mi chyba, że wiedźmy podczas wojen i bitew ganiać powinna w samym staniku i gatkach? No chyba, że jest to element mający na celu wprowadzić dezorientację w szeregach wroga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować