Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2009 o 18:00, Marco_Polo napisał:

Mam cały czas wrażenie, że oprócz cycków i krwi więcej tam nie ma (chodzi oczywiście
o kampanię promocyjną gry) ;-)


Heheh dlaczego? Równie dobrze ten opis pasuje do CKM :)

A tak poważnie to tym bardziej boję się o samą grę.

Ach i podpisuję się obiema rękami pod tym co napisaliście o edytorze - niby 40 "ruchomych elementów", ale o ile ktoś nie chce uzyskać wyłupiastego łuku brwiowego, większość zostawi "na środku". Z kolei jak chce się poszaleć z krasnoludami i zapuścić jakąś fikuśną brodę, to okazuje się, że do wyboru mamy raptem dziesięć (jak nie mniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:34, Marco_Polo napisał:

że jest doskonałym narzędziem do tworzenia brzydkich lub
średnio zadowalających postaci kobiecych.


E tam, przesadzacie, pobawiłem się przed chwilą trochę i wyszła mi postać o wiele lepsza niż udawało mi się w NWN2 czy ME. Trochę więcej pracy i dało by się ukręcić coś naprawdę niezłego. Za to elfki to porażka na całej linii - nie udało mi się nic dobrego zdziałać, ale takiej tragedii też nie ma. Krasnoludek nie próbowałem.
Chyba trochę zbyt wiele oczekujecie od tego narzędzia (to w końcu nie profesjonalny program do tworzenia modeli 3D, ale prosty w sumie edytorek). Tym niemniej, twórcy powinni trochę bardziej się postarać przy przykładowych twarzach (tych, które wybieramy w menu ustawienia i później edytujemy).
Trzeba pamiętać też o pewnej konwencji, jaka w DA została przyjęta, wiele osób narzeka na ogólny design postaci, mnie tam pasuje.

20091102183117

20091102183139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie screeny ładne, ja nie wiem czemu tak większość narzeka na brzydkie twarze i małe możliwości edytorka...fakt, faktem nie jest to narzędzie do zaawansowanego modelingu 3D, ale wygląda o niebo lepiej niż na przykład, te "opuchnięte mordy" z LOLbliviona, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:53, Marco_Polo napisał:

Właśnie przeglądam manual do gry, przydałby się już toolset.
A poniżej moja czarnoskóra ladacznica ;-)


Ghyhy nic dziwnego, że tak psioczysz, skoro TO jest najlepsze na co Cię stać :P
Swoją drogą, to zauważyliście, że często ikonka podobizny wydaje się przedstawiać kogoś zupełnie innego niż przed chwilą stworzyliśmy?

Ach! Jeśli czujecie się na siłach to zamiast spamować tutaj wyślijcie swoje cuda na konkurs DA stopklatki - za najseksowniejszą kobietę/faceta stworzonych przy pomocy kreatora jest bodaj konsolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:53, Marco_Polo napisał:

Właśnie przeglądam manual do gry, przydałby się już toolset.
A poniżej moja czarnoskóra ladacznica ;-)


Tutaj już o wiele lepiej ;) Ja tam jednak przy swojej postaci nie będę za dużo wymyślał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, jak już tak zarzucacie, to raz się bawiłem w tworzenie seksownej bohaterki, nie wiem czy wyszło dobrze czy nie, ale mnie się podoba :D

20091102192037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się gdzie kupić grę by było jak najtaniej. ;-) Spodziewacie się może w jakiej cenie MM może dać grę Dragon Age? Rzadko kupuję tam gry więc nie mam za bardzo pojęcia jakiej ceny można się spodziewać, ale z tego co pamiętam to Wiedźmin zaraz po premierze był tam po 60 czy 80zł choć to było 2 lata temu. Teraz nie mogę się zdecydować choć zamówiłem preorder jak tylko się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:59, BlackSnow napisał:

Ach! Jeśli czujecie się na siłach to zamiast spamować tutaj wyślijcie swoje cuda na konkurs DA stopklatki - za najseksowniejszą kobietę/faceta stworzonych przy pomocy kreatora jest bodaj konsolka.

A nie przypadkiem filmweb ?

Thalanthas

Dnia 02.11.2009 o 18:59, BlackSnow napisał:

Zastanawiam się gdzie kupić grę by było jak najtaniej. ;-)

Może tutaj: http://wirtus.pl/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:20, tykus napisał:

Hah, jak już tak zarzucacie, to raz się bawiłem w tworzenie seksownej bohaterki, nie
wiem czy wyszło dobrze czy nie, ale mnie się podoba :D


Zależy czy lubisz rude bo ja nie. I te tatuaże na twarzy nie potrzebne. Ale i tak nie będzie ładna bez jednego..... wszyscy chyba wiedzą czego xD. Bez wieeeeeeeeeelkich.......... oczów xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 19:36, Marco_Polo napisał:

> Zastanawiam się gdzie kupić grę by było jak najtaniej. ;-)
Może tutaj: http://wirtus.pl/ ?



Rzeczywiście, najtaniej w sieci. Choć opinie są już bardzo różne, różniste. Zastanawiam się czy warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2009 o 21:01, Thalanthas napisał:

Rzeczywiście, najtaniej w sieci. Choć opinie są już bardzo różne, różniste. Zastanawiam
się czy warto ryzykować.


Mi w sumie 10 zł nie robi różnicy, zamówiłem grę na gram.pl i nie żałuje..oby do czwartku wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując w ciemno Dragon Age:O możesz być w 100% (no może 99% ;p) pewny, że gra Cię nie zawiedzie (o ile lubisz rasowe RPGi). Na próżno szukać gry podobnej do baldura wydanej w najbliszym czasie, zresztą BioWare nigdy nie wypuścił słabej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:09, Longer napisał:

Mi w sumie 10 zł nie robi różnicy, zamówiłem grę na gram.pl i nie żałuje..oby do czwartku
wytrzymać ;)


No niestety, do piątku. Na stronie zmieniono datę wysyłki, od kilku godzin stoi, że wysyłka będzie 5.11 :(

Chyba, że odbierasz grę w ich siedzibie, to pewnie w czwartek będzie do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 18:59, BlackSnow napisał:

Ach! Jeśli czujecie się na siłach to zamiast spamować tutaj wyślijcie swoje cuda na konkurs
DA stopklatki - za najseksowniejszą kobietę/faceta stworzonych przy pomocy kreatora jest
bodaj konsolka.


Na filmwebie. Zresztą wysłałem sam. Nie orientujesz się może, czy przysyłają jakieś potwierdzenia otrzymania tych maili? Bo ja niestety nic takiego nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować